Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Eu și restul lumii

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

Eu și restul lumii  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 03 2013, 23:45

Apropo...pui next sau aşteptăm degeaba?
Sora ta geamana presimte un cutremulash în viaţa lu sogi rolling on the floor
Şi...unde mama lu robert m-am dus eu? rolling on the floor
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 01:11

Hai cu nextu odata , cat mai asteptam ?
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 01:29

Oameni buni...am o problemă rolling on the floor...eu sunt plekată d akasă și vin pe data d 5...capitolul e în world pe calculator...so...tre să mai așteptați...sry...oricum...d pus îl pun
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 05:24

Pai te asteptam . :> Sa revii si sa pui next .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 31 2013, 20:17

Loryyyyyyyyy
Te bat!
Parca puneai next :-w
Aaah, luati-as coasa, pune.l odata fericit)
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 31 2013, 21:35

chiar ca lory ,ne superi :( si stii ca pe sefu' tau nu trebuie sa il superi
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 01 2013, 16:07

Imi plake ...Bravo.. A iesit bine:)) daca mai faci vre unul as vrea eu sa fiu Iubitul fericit)
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 04 2013, 17:04

Daaaa stiu k n-am adus next d muuult,da e intr-un caiet si pana-l scriu....mie asa leneee...aku kakashi vrew sa stiu care-i numele pe care il vrei in fic.
P.S.: Razvan.....:-w tot eu is sefa asa ca..... Shut up păpuşel ^^:-"
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 04 2013, 20:23

hehe,asteptam asteptam ,dadada,mai vedem noi cine-i seful
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 23:32

Eu->Personaj principal;
Claudia (Sakura-chan) -> sysa mea;
Synkron -> bro meu;
Didi (Didi-chan) ->Mama;
Sogi -> Tata;
Robert (DarkyUzumaky) -> verișoru' ;
Katoka (Katoka-chan)->Iubita lui Synkron;
Sara (Tweet) -> Prietena mea;
Răzvan (UchihaBTW) -> Iubitul meu;
Deli (XxNarutoxX) ->Iubitul Claudiei
Ely (Ely_LovesAnime) ->Mătusik;
Hashirama->Unchiu' ;
Cam astea's personajele,doar le-am reamintit

Cap III sau IV (nu mai știu care cum e) rolling on the floor

My point of view:
Nu v-ați simțit niciodată ocrotiți?La căldură,lângă cineva care vă iubește și vă dorește binele?Așa mă simt și eu în plăpumioara mea.Woa Doamne da bine mai e.Dintr-o dată ușa se deschide,iar pe ea intră un trompetist dăla cu tobe ca să mă trezeazcă pe mine x(
Eu: Du-te mă și freacă menta,frunze...sau și mai bine freacă urzici că-i mai igienic.
Didi: Ai să mori tu?Păi așa o întâmpini tu pe măta?
Am sculat urechile și ochii apoi m-am ridicat și eu.Muica mea dragă s-a întors din Franța.Am început s-o îmbrățișez muult.
Didi: Așa de dor ți'o fost de mine?
Eu: Aaaa no mă...de loc chiar...da acum are cine să gătească.
Mi-a trântit o tigaie în cap ceea ce mi-a ridicat semne de întrebare asupra locului unde o ține :-?
După ce a ieșit din cameră m-am schimbat și-am mers jos la parter.
În bucătărie:
Robert: Waa unchiule Sogi...da de ce am un dinte în suc?
Sogi: ocolește-l ^_^
Robert: Și de ce sunt coji de seminte în omletă?
Sogi: Mă da pretențios mai ești -_- evită-le
Robert: Mda...e logic...
Am vrut să mă așez la masă dar era verde mâncarea Yukk T_T sigur e brocoli.Cred că am să sar peste micul de jun.Când să ies din casă
Sogi: Sper să vă placă puiul
Ce decizie inteligentă am avut de a nu mânca.Din câte se pare puiul mai nou e verde.Trebuie să am o discuție cu tata,una serioasă ca de la fumătoare la om de serviciu.Ce mândră ar fi bunica acum de mine ^^
Că venind vorba de chestii verzi,pot paria că voi n-aveați habar că Moș Crăciun a fost o murătură la început rolling on the floor.Și că tot am adus vorba de murături Confuz oare unde o fi Sara și Claudia?Astea mănâcă iarbă fără mine și se droghează cu stafide.Ce copile betonate.
Și așa mergeam eu spre școală,ba mai admiram cerul înnorat ba mai smulgeam câte o floare până când mă înțeapă o albină și-o înjurai de tot neamul ei mort și viu.Mai târziu am realizat că am călcat în ... ceva...nu mai contează.Ajunsă într-un târziu la școală am mai și întârziat.Alergam ca disperata pe holuri până ce dau de d-na directoare.
Fardată mai strident de cât un prezervativ,cu un păr roșcat (care după mine e mai mult ruginiu) picioare asemeni buștenilor era leit mutantul despre care îmi povestea mama când eram mică T_T.Îmi aduc aminte de poveste amuzantă care de fapt nu-i amuzantă de loc: Mai demult trebuia să mergem într-o excursie,și-am mers cu autobuzul,dar mai erau de cât 2 locuri pt mine și directoare,iar eu am stat în picioare pt că fundul ei imens le ocupase pe amândouă.Da să vedeți cum: mai întâi și-a pus o bucă pe un scaun apoi pe cealaltă,iar eu am stat în picioare.Groaznică poveste,da să revenim la prezent:
Directoarea: Lorenaaa da ce cauți pe holuri?Nu s-a sunat cumva?
Eu: Ăăăă poi ba da,dar ăăă am venit să vă urez LA MULȚI ANI!!!Yey...
Directoarea: Mie?Dc?
Eu: Păi este aniversare dumneavoastră de 1000 de ani?
Directoarea: Am 40 X_x
Eu: Ridurile de pe fața dvs spun altceva...
Directoarea: În clasă până nu-l pun pe Futilici pe tine
Eu: cine-i Futilici?
Directoarea: Hamsterul meu de buzunar,dar îl țin în chiloți...mă excită
Eu: Zoofilă,asta scrie pe dumneavoastră.
Directoarea: În clasă!
Am fugit repede,dar nu pentru că mi-e frică de Futilici,ci pentru că eram sigură că dak aș mai fi stat mă mușa...directoarea nu hamsterul...Am ajuns în clasă și spre norocul meu domnul nenea dirigul frate Synkron nu venise.Mi-am trântit ghiozdanul în bancă,mi-am pus căștile pe cap și-am început să cânt:
Eu: Stinge lumina
Fute-o pe Inna
Și dacă ai dubii
Fute-o și pe Ruby rolling on the floor
Răzvan: Mai întâi o fut pe Inna
Și după sting lumaina
Și chiar dak n-am dubii
Eu tot o fut pe Ruby rolling on the floor

Asta a fost.Știu k am întârziat extreeeem de mult cu next,dar mă iubiți prea mult ca să mă omorâți rolling on the floor Mi-am schimbat puțin stilul dar tot pe comedie mă axez,iar cei care nu a-ați apărut în acest capitol,apăreți în următorul...
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Apr 01 2013, 01:35

Lory rolling on the floor)))) geniule
prima care ma intreaba unde imi tin tigaia!
Sus In jos
Praline
Kaigai
Kaigai
Praline

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 07 2013, 11:09

Doamne! Sa fac infard cand am citit ( nici nu stiu cate capitole sunt ). Eu n-am prea avut cum sa descopar fic-ul mai repede dar, nu, habar n-am ce sa fac sa ma revansez. Dar astea sunt detalii, fic-ul e cea mai amuzanta chestie pe care am citit-o in romana. Sa cad de pe scaun cand am vazut ce speriati erau toti de Robert! Jesus, abia astept sa pui continuarea!
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 14 2013, 14:14

Lory*Ely a scris:
până când mă înțeapă o albină și-o înjurai de tot neamul ei mort și viu.

haha ,de la cine ai invatat tu injuraturi ? ,sunt mandru de mine fericit)) ,tare aia cu directoarea rolling on the floor) ,hai ,pune nextu ca ma supar .
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 14 2013, 19:42

"Fardată mai strident de cât un prezervativ"
sau
"Directoarea: În clasă până nu-l pun pe Futilici pe tine
Eu: cine-i Futilici?
Directoarea: Hamsterul meu de buzunar,dar îl țin în chiloți...mă excită"
sau
"Eu: Stinge lumina
Fute-o pe Inna
Și dacă ai dubii
Fute-o și pe Ruby
Răzvan: Mai întâi o fut pe Inna
Și după sting lumaina
Și chiar dak n-am dubii
Eu tot o fut pe Ruby"
deci, you made my day sys, you made my day rolling on the floor))
n-am ce comenta, e extra-mega epic rolling on the floor
si ah da, astept next rolling on the floor
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 07 2013, 01:09

Capitolul V (cred)
Pov. By me:
Mi-am ridicat privire, și-am întâlnito pereche de ochi negri ca o cioară, un zâmbet a la Justin Bieber și o freză daia de măcelar de ouă.Ah ce drăguț era, noul coleg? Probabil.S-a așezat în bancă fixându-mă în continuare cu privirea.
Eu: Nuuuu!
Răzvan: Ce ce-am făcut!
Eu: Te-ai așezat pe Eugen măi!
Răzvan: Pe cine?
Eu: EUGEN! Prietenu meu imaginar.E o combinație între un bursuc și un urs koala.
S-a uitat speriat apoi s-a depărtat de mine până a căzut din bancă, iar o colegă, Geanina, purta fustă, iar Răzvan a băgat capul acolo și aieșit țipând din clasă.Eee fac pariucă nu poartă chiloți și tocmai ce mi-am dat seama că Geanina rimează cu chilot.Chilot Geanina Geanina Chilot sunt un geniu.
Claudia: Ce faci fa?
Eu: No bene tu? Am câștigat ceva la loto!
Claudia: Ha ce?
Eu: Un pește și-o caserolă cu pâine.Da unde-i Sara?
Cludia: Coreeect...Sara...să vezi poveste amuzantă...eram acolo și apoi a venit aia sau ăla apoi am aprins un bec ...și ... și... să moară Fuego dacă știu unde e
Am dat-o cu capul de bancă, da nuștiu de ce.Obișnuința.Apoi ea mi-a băgat un deget în ochi, iar euam tras-o de păr și ne-am înjurat.
Claudia: Fă!Mie-mi pare rău!Scuze pentru ochi.
Eu: Și mie îmi pare rău...scuze pentru față.
Și ca să-i arăt că-mi pare rău am scos din ghiozdan mult pansament și i-am bandajat fața.
Claudia: E?Cum îmi stă?
Eu: Ptiu scuipate-aș în ureche.Ești ca un morcov de Halloween.
Claudia: Și tu ești mai flocoșabilă ca un floc flocoșabil.
Ne-am dat cap în cap, că așa ne mai salutăm noi.Am râs ca două nebune, apoi a venit Răzvan și-a luat-o pe Claudia pe sus făcând avioane cu ea de-am crezut că o s-o arunce-n zid, dar de fapt a fostdoar o auzenie și pus-o în banca din spate.
Eu: LOL?
Răzvan: Ce avem prima oră?
Eu: Dirigenție T_T
În acel moment intră Synkron în clasă îmbrăcat la costum (așa cums-a îmbrăcat tata la îmormântarea bunicii).Se uită prin clasă, apoi se așează la catedră și ridică mâna spre Răzvan care era colegul meu de bancă
Synkron: Tu dă-te mai la margineabăncii.
Răzvan: Da de ce Domn Profesor?
Synkron: Nu auzi? Ai floci în urechi? Dă-te odată mai la marginea băncii că te ia mama lu Pazvante Chioru.
Am continuat ora, în timp ce profucitea ceva de Ion Eminescu? Sau era Mihai Creangă? Da nu contează pentru că la un moment dat sar în sus ca arsă și țip.
Synkron: Uliuuu Doamne!Da ce pățiși?
Eu: Mă ciupi ceva de fund.
Într-o fracțiune de secundă Synkron a luat creta și-a aruncat-oîn Răzvan.Dar de fapt i-a intrat în nas creta.
Woaaa da e târziu T_T .E scurt dar asta îi doar prima parte și-am zis s-o postez mai repede
Sper că v-am adus un micuts zâmbet pe față.A doua parte apare zilele astea :X
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mai 07 2013, 21:17

Bree tu me omori bre, mă omori fericit)
Bre ejti nebună? Ce n-ai pus tat?
Hua... Mi-e scârbă... Las' ca-mi trece c-o bere la rece fericit)))))
Deci puuune neeext ca mă omooori!(imi place fic-ul, asta a însemnat ce am scris mai sus fericit) )
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 10 2013, 16:59

Bai rolling on the floor)))))))
Esti geniala!
"Ptiu scuipate-aș în ureche.Ești ca un morcov de Halloween." rolling on the floor)
Lory, sora-flococel, ai o imaginatie mai ceva ca a unei maimute care scrie la tastatura cu o banana in ureche.
Da valeeeeu femeie, eu de ce nu is pe aici? Adica eu cu tigaia nu facem parte din familia ta? :-w
Mancate.ar portocalele intelepte!
Continua ficu pufosenio ca e genial fericit)
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 23 2013, 10:21

hai ma femeia lui D-zeu cu urmatorul capitol .
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 24 2013, 19:21

Lory esti nebuna ,am ratat doua capitoleeeee !!! Naruto si Sasuke Waaaa , sunt geniale rolling on the floor chiar te pricepi la ficuri comedy , cred ca sunt specialitatea ta fericit) . Da' chiar asa unde-si tine tgaia ? rolling on the floor) Si eu unde am disarut ?! Creca sunt cu un gagic bun rolling on the floor))) . Vedem , puneee next !! :x
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mai 24 2013, 20:32

Dhoamneeeeeee rolling on the floor)))))))))))))))) mor rolling on the floor)) lol ce tare ficu.Revino cu nextu repede ca te crap rolling on the floor)) .
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 05 2013, 20:31

fericit))foarte tare fic-ul,cand mai faci sa ma pui si pe mine in el:D
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 05 2013, 21:18

rolling on the floor)))))))))))))))) Foarte tare fic.ul :p daca poti sa ma bagi si pe mine in el, ar fii perfect :p
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 01 2013, 16:18

mno,pui si tu nextu ala ? Naruto si Sasuke
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 02 2013, 22:20

Dar...mi-e atât de leneee fericit))))
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Oct 04 2013, 16:38

FanFic blocat din cauza inactivităţii de peste 2 luni. 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Eu și restul lumii    Eu și restul lumii  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Eu și restul lumii
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: