Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 M-am schimbat! Observi?

In jos 
+11
Seith
Kaguya
Paradox
sogi
Piticutss-chan
XxNarutoxX
Makise
ramonatopala
ely_lovesAnImE
BeTo
Kateshiki-chan
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Kateshiki-chan
Kaigai
Kaigai
Kateshiki-chan


Ryo : 0
Likes : 0

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 15:49

Hey,hey! Am adus ultimul capitol! Despre sezonul doi va pot spune doar ca il voi incepe in primavara fericit
Sper sa va placa!

Capitolul 10

Asa au trecut zilele. Si ce repede au trecut! Eu am recapatat increderea satului si a tuturor, Naruto.... a ramas Naruto , iar Sasuke e la fel de rece si distant. Nici nu imi vine sa cred ca a trecut un an de cand am revenit in sat. Pur si simplu a trcut prea repede timpul... Maine este ziua mea . Asta inseamna ca in sfarsit voi ajunge la varsta de saptesprezece ani. Acum stau singura in parc si privesc peisajul mirific din fata. O multitudine de culori, o multime de copii, soarele e pe cer. Totul e minunat. Dar in acest an s-a mai intamplat ceva mai neplacut: mi-am dat seama ca inca il mai plac pe Sasuke. Sentimentele mele pentru el vor fi mereu in inima mea. Chiar daca le inchid intr-o cutie si le ascund intr-un dulap al inimii mele sau chiar daca le dau frau liber, ele tot vor exista.
Ii observ pe Sasuke si Naruto cum se apropie de mine. Le zambesc si ii salut, dar acestia nu fac nimic. Stau acolo si nu fac nimic. Ambii ma privesc cu dezgust. Ce am facut? Nu inteleg! O rafala de vant imi mangaie parul. Inchid ochii, dar Sasuke vine langa mine si imi spune la ureche:
-Incepe lupta.
Ma uit uimita la el, dar fata lui nu exprima nimic. Se uita dur la mine. Lupta... Hmm...Deci asta vreti? Credeam ca au incredere in mine.
-Sakura... incepe Naruto sa zica. Stii , eu te-am placut mereu. Cateodata poate chiar deveneam cam obsedat de tine. Esti atat de frumoasa. Si mereu vei fi, dar avem niste ordine de la hokage si trebuie sa le respectam.
-Ce ordine? spun eu complet confuza.
-Sa te ucidem. imi raspunde rece Sasuke. 
Il mai privesc inca o data pe brunet in ochi. Privirea lui de gheata ma facea sa ma simt inferioara lui. Dar nu eram! Naruto alearga spre mine cu un rasengan gata de atac, dar eu sar si il lovesc in cap, acesta ramanand inconstient. Sasuke ma mai priveste odata bland, dar isi schimba repede privirea intr-una sobra. Il privesc cum formeaza un chidori si sare asupra mea. Eu incerc sa il evit dar nu ma pot misca. Ma uit speriata in spate si il vad pe Shikamaru ce ma obrea cu umbra lui. Simteam cum presiunea e din ce in ce mai mare. Transpir din ce in ce mai mult. Chidori-ul se apropie din ce in ce mai mult de mine , dar il opreste chiar creatorul acestuia, Sasuke. Se uita urat la mine, isi scoate sabia si mi-o pune la gat . Eu nu mai puteam face nimic, eram moarta. Sasuke se apleaca la urechea mea si imi sopteste scurt:
-Te iubesc. raman muta la auzul acesto 2 cuvinte. Imi las o lacrima nevinovata sa imi mangaie obrazul fin. Brunetul o sterge cu grija si ma saruta. Sarutul lui a fost atat de dulce si pasional. Dupa ce se departeaza cu un pas de mine, ma studiaza si imi strabate inima cu sabia. Simt o intepatura puternica. Totul devine incetosat. Nu mai vad nimic si ma prabusesc la pamant , iar ultimele cuvinte auzite sunt:
-Pa, Sakura! spuse brunetul. Asa se termina totul? Se pare ca da... Nu mai am control asupra corpului. Imi las lacrimile sa alunece pe obraz si observ o lumina in departare. Ma ridic, spre uimirea mea pot. Alerg catre lumine si cand o ating imi deschid ochii. 
Sunt... Sunt in sala de antrenamente?! Ma ridic si observ ca sunt plina de sange si vanatai. Ma uit in jur si ii vad pe Naruto si Sasuke pe jos. Alerg spre ei si le verific pulsul. Spre dezamagirea mea, n-au. Imi las capul sa cada pe pieptul musculos al lui Sasuke si incep sa plang. Altceva nu mai puteam face in aceasta situatie. Ma ridic descurajata , il sarut pe Sasuke pe obraz, iar pe Naruto il imbratisez si ies din ascunzatoare, cautandu-mi alta. 



"Se pare ca mereu voi ramane o criminala. Daca asta sunt eu, voi accepta. Mi-am ucis pana si prietenii.Sunt un 
dezastru. Dar asa voi fi mereu. Pa, pa prieteni! Pa, pa bunatate! Acum sunt Raul intrechipat!"
isi sopti Sakura doar pentru ea, continuandu-si drumul.
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 16:42

Ceeee? Nu se poate, cum sa se termine aşa?o.o Sunt socata vreau sezonul doi şi repede până in primăvară mai e lacrimi( . Oricum îmi place cum ai descris m ai făcut sa simt tot şi apropo apucate de next la celălalt foc că te bat fericit).
Kiss sys ! Indragostit
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 20:17

wow este superb :X baga next
Sus In jos
milu_hinata
Kaigai
Kaigai
milu_hinata


Ryo : 0
Likes : 0

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 20:35

E foarte fain ficul. Imi place ca Sakura e puternica..m-am saturat ca ea sa tot tanjeasca si sa planga...insa sfarsitul...so sweet cand i-a spus ca o iubeste.. dar cum a putut sa ii omoare?

Astept sezonul doi si sper sa vina cat mai repede. Vad in ficul tau talent. Continua sa scrii si o sa fie din ce in ce mai bine. Ai un stil propriu, care incepe sa se contureze. Imi place.
Sus In jos
Kateshiki-chan
Kaigai
Kaigai
Kateshiki-chan


Ryo : 0
Likes : 0

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 21:28

Va multumesc foarte mult!
Cred ca, la rugamintile lui Tweet, my sys, voi face sezonul doi mai repede fericit
Probabil il voi posta peste o saptamana, doua sau chiar mai putin fericit
In sezonul doi va fi ceva gen viitor, cand Sakura va avea vreo 20- 21 de ani... fericit
Pai, sa vedem... Parca mai era ceva de spus... Hm..
Nu imi mai amintesc LoL
Hm... Va voi trimite cate-un PM cand va incepe sezonul doi, ok?
Sau as putea sa incep sezonul mai repede? Nu stiu...
Va astept parerea!
Kisses&Hugs from Kateshiki! Indragostit
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 21:41

Eu cred că ai putea mai repede fericit) . Oricum un PM suna okey. Indragostit
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 21:50

Cand pui si al doilea sezon ?
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 18 2013, 18:25

A spus ca o sa ne trimita un PM mai sus . Nu mai posta pentru chakra ..
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW


Ryo : 0
Likes : 0

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 18 2013, 18:58

eu zic ca e mai bine sa il incepi mai repede , parerea mea Limba scoasa
Sus In jos
sakura99
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 18 2013, 19:32

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Wow e super tare ce imi place cel mai mult este actiunea tineo tot asa
Sus In jos
Continut sponsorizat





M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M-am schimbat! Observi?   M-am schimbat! Observi? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
M-am schimbat! Observi?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» DBZ: Episodul 263 - Un Gohan schimbat
» Proba VIII: Ce a schimbat Naruto în tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: