Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
SasukeUzumaki
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mar 24 2013, 23:35

Zice ca nu suporta sistemul sau cv de genu.Sper sami raspundeti cat de repede posibil.
Sus In jos
NarutoSageMode1000
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mar 29 2013, 14:38

Nu imi merge , de fiecare data cand incerc apare ceva ,nu stiu ce e , se numeste : Hamster , si din cauza asta nu imi merge ! Ce pot sa fac !!!???

Ultima editare efectuata de catre NarutoSageMode1000 in Vin Mar 29 2013, 14:55, editata de 1 ori
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mar 29 2013, 14:49

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Nu imi merge , de fiecare data cand incerc apare ceva ,nu stiu ce e , se numeste : Hamster , si din cauza asta nu imi merge ! Ce ot sa fac !!!???

dupa parerea mea , nu poti face nimic. cred ca computeru tau nu are necesitatile necesare pentru jocul asta. oricum , e doar parerea mea.
Sus In jos
sebitzuboss
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Mar 30 2013, 15:35

merge foarte bine jocul,pot si sa salvez voi nu stiti nici sa instalati un joc
Sus In jos
victorianv456
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 14:27

xAnDrEyX a scris:
Ca sa va apare linkul de Download trebuie sa fiti intregistrati si logati pe forum!!!!!!!

La mn aia care trb sa apesi sa se instaleze nu merge zice ca nu sau gasit file

Si la mine tot la fel ma boule
Sus In jos
victorianv456
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 14:28

Nu merge ca esti tu prost
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 14:35

Nu merge ca esti tu prost

Te rog sa ai grija la limbaj! Data viitoare vei fi sanctionat.
Sus In jos
victorianv456
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 14:36

Ok
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 14:39

Ok

Grija mare la regula numarul 2 de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] referitoare la mesajele de tip SPAM. Data viitoare vei fi sanctionat.
Sus In jos
George321
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 03 2013, 21:57

nu merge niciun link lasat la direct Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 3791576355 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 3791576355 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 3791576355
Sus In jos
frozenady
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 06:42

imi merge jocul,am luat si o salvare de pe net,insa nu stiu in ce folder trebuie sa o bag,pentru a-i da load game din joc....ma puteti ajuta ?
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 10:26

nu merge niciun link lasat la direct Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 2986195581 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 3791576355 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 3791576355 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 3791576355

George321 , eu nu sunt kage sau asistent , insa iti spun ca nu ai voie sa faci posturi din emoticoane. ai pus foarte multe! editeaza mesajul , fiindca ca daca nu faci asta , dai de belea... Naruto si Sasuke
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 10:29

imi merge jocul,am luat si o salvare de pe net,insa nu stiu in ce folder trebuie sa o bag,pentru a-i da load game din joc....ma puteti ajuta ?

poi da , te ajut eu , in : New Folder ( daca gresesc sa ma corecteze cineva si sa-mi spuna si mie) Naruto si Sasuke .
Sus In jos
plopaplop
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Apr 06 2013, 18:44

Nu inteleg ce vrei sa spui prin data set, ma poti ajuta te rog frumos :((? Fiindca a m scris dataset/docs/narutoshippuden.exe la start menu si nu am gasit nimic!
Sus In jos
Hades
Kaigai
Kaigai
Hades

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 12 2013, 21:43

Frumos joc, numai bun in timpul liber, plus ca este un joc pentru toate varstele!

Pace
Sus In jos
Hades
Kaigai
Kaigai
Hades

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Apr 13 2013, 11:24

Neata

Am si eu o problema:
Cand deschid jocul, apare casuta de run,se incarca si apoi se inchide...
Stie cineva ce trebuie sa fac ?lacrimi

Raman dator Limba scoasa
Sus In jos
lolo544
Kaigai
Kaigai
lolo544

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Apr 13 2013, 12:31

mie imi merge tare sacadat da habar nam dc:(
Sus In jos
PepsyTwist
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Apr 20 2013, 18:22

Cand vreau sa instalez java nu imi merge imi da o eroare
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Apr 20 2013, 18:42

Am vazut si trailer este foarte tare jocul numa nu cred ca mi-ar merge dar sunt si alte versiuni care au cerinte mai mici?
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Apr 20 2013, 19:09

Prea tare jocul, este foarte bine ca au facut un joc ca ultimate ninja storm si pe PC Aplauze
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 23 2013, 16:37

Cine are probleme sau intrebari dati-mi pm mie imi merge perfect si va pot ajuta sa il instalati fara probleme si cum sa va jucati sau scrietimi aici dar fara spam ,Acela cu un save de pe net nu iti recomand dar daca tu chiar vrei il bagi acolo in folderu cu jocu probabil in docs am sa ma uit si mai dau eu edit la mesaj
Sus In jos
Adututs97
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 23 2013, 19:02

Sall sper sa ma puteti ajuta. Am dat la Docs/DataSet/NarutoShippuden dar cand imi deschide fereastra de run incarca multicel apoi imi apare o imagine de JAVA in care ma pune sa aleg dintre 3 butoane ca la filme sau muzica de Play Stop si Paused. Ce trebuie sa fac?
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 23 2013, 19:04

Jocul cica e tare dar daca nu merge sa-l downloadez, :(De_ranjat): degeaba
Sus In jos
Adututs97
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 23 2013, 20:21

Sall. Apelez iar la voi cu aceasi intrebare ca inainte. Am dat pe Docs/.../Naruto Shippuden dar dupa instalare, cand l-am deschis a aparut o fereastra de run cu numele Java si m-a pus sa aleg ca la un film intre 3 butoane> Paused, Play si Stop si de aici nush ce sa fac
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 23 2013, 22:37

iti voi da maine un link cu tutorial full ce trebe sa faci acum trebe sa ies noapte buna
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: