Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

Ryo : 0

Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 20:24

deci next da? Limba scoasa este foarte frumos LoL
Sus In jos
sakura99
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 10 2013, 23:01

Subiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly Mar Dec 18, 2012 8:47 pm
vreau si eu capitolul urmator
nume:ada/sakura
varsta:16ani
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 11 2013, 13:02

Deci...deci...eu m-am hotărât ca fiecare capitol să fie împărțit în 2.În prima parte vor participa la acțiune jumătate din membri,iar în a doua ceilalți.Am să revin cu un edit mai pe seară pentru a vă spune cne participă în prima parte,iar ceilalți n'are rost să vă supărați deoarece apăreți în a doua parte...
Ja Ne
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 11 2013, 14:37

ja ne ha ?

who is the boss ? fericit))

pune nextul ala cat timp esti pedepsita rolling on the floor
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 11 2013, 14:54

Iarasi tarziu cu un comentariu fericit) . Sys esti geniala , sper ca acum l am invatat matematica fericit)) . Iti ador ficul sa vi repedee cu nextul . Si legat sa ne inparti in doua parti cred ca e o idee buna wink). Astept next , kiss Indragostit
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 16 2013, 12:46

ce se aude de nextul ala ?
Sus In jos
Kaguya
Hokage
Hokage
Kaguya

Ryo : 740

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 23 2013, 23:29

Eu deabi astept nextu !!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
BestDude02
Kaigai
Kaigai
BestDude02

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 26 2013, 22:17

Se mai fac inscrieri ?

BestDude sau Best sau Alex sau Tudor

Daca nu scz LoL
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 09 2013, 00:26

Cap. III
Partea I:
Frica,îngrijorarea și nedumerirea pluteau în aer,alături de un miros neplăcut.Katoka arunca priviri fulgerătoare celor din jur în timp ce Darky se holba la butonul "play" de pe telecomandă...o voce îi spunea "Fă-o,fă-o apasă butonul...știu că vrei...te tentează...te tentează"...dar
Hashirama: Și pănă la urmă...ar trebui să ne pese?
Katoka: Ce?Dakă moare?Nu e normal să mănânci alune în timp ce ești la WC ...Hai la spital să vedem cum se simte...Extensor,Hashirama,Darky veniți cu mine...chemaț-i pe Pain,Sakura,Deidara,Sasori și XxNarutoxX...o să mergeți cu mine.
Piticuss: Pot să vin și eu?
Katoka: Nope
Piticuss: Poi bene...atunci rămân în debara ...pa
După ce au plecat cu toții, casă au mai rămas Didi,Tweet,Piticuss,Lory,,Allesz, UchihaBTW și restul Akatsuki.Tweet și Didi coboară scările discutând un subiect înflăcărat.
Tweet: Mă!Serios,am văzut eu!
Didi: No,n'are cum...Ți-o intrat cv în ochi și ai avut vedenii.
Tweet: Nu,mă!Știu sigur!Am și auzit
Didi: Mno,iar ai avut auzenii.
Tweet: Mă biscuite...nu mai vorbi așa ciudat....Mă incomodează...
Fără să-și dea seama,Tobi sare pe la spatele lor și le sperie.
Didi: Da ce faci mă cu tamponu ăla pe față?
Tobi: Buhuhu
Tweet: Înțeleg că ești fantomă...Da nu mai face ca un tractor
Didi: Mă Piti...da ce faci în dulap?
Piticuss: Aici m-a băgat Extensor ca să scape d mine...
Tweet: Poi și de ce nu ieși k a plecat...
Piticuss: aaa,poi îmi trebe un motiv bun...
Tobi: Hai să facem brățări ale prieteniei
Piticuss: Oooo da da da ăsta-i motiv bun,mă duc să iau fierul de călcat,tu adu spatula și butelia cu gaz.
Tobi: Ne vedem în pivniță la ora patru fără un sfert și jumate.
Tweet și Didi: Ciudaaat...
La etaj:
Allesz: Ce pățiși coae?
UchihaBTW: ...o spionai pe Konan prin gaura cheii când era la duș mă văzu și-mi băgă o furculiță-n ochii...
Allesz: rolling on the floor rolling on the floor Da stai un pic...ce căuta cu furculița la baie? Naruto si Sasuke
UchihaBTW: Chiar nu vreau să știu
Allesz: Poate că...poate că...poate că...
UchihaBTW: Ooo taci!
Allesz: Da nu mă gândeam la prostii...Eu ziceam că poate mănâncă când e la duș...
În acel moment își face apariția Konan care zice:
-Hallow băieții...despre ce vorbeați?
Allesz: Despre tin...
UchihaBTW: Adikă despre Dumnezeu...da Dumnezeu ...Amin
Konan: Okei...mi-ați văzut păianjenul?Adikă știți voi...ochi mari,picioare groase,modificat genetic și cu scuipat toxic?
Allesz: P-p-păianjen?Spune-mi te rog că nu l-ai skăpat în camera asta ...
Konan: Aș spune...dar aș minții...să mă chemați dak vă muscă...ops...am vrut să spun dak îl găsiți...mhahaha...sau nu...
UchihaBTW: Trebuie să găsim bestia...adu capkanele pentru șoareci,mopul și-o găleată...eventual o trusă de prim ajutor...
Allesz: Da să trăiți...
Între timp la parter Lory stătea lungită pe canapea,iar Hidan pe fotoliu făkând integrame...
Hidan: Pește kare se târăște din 7 litere
Lory: Șocâte
Hidan: Un animal nevertebrat
Lory: Vaca...
Hidan: Pasăre cu 2 picioare
Lory: Calul
Hidan: Mă Lory,da nici un răspuns de-al tău nu-i corect
Lory: Ce zici tu?Mă faci proastă?Mie îmi plak animalele...Știi cât am suferit după ce mi-a murit câinele,Pufy,de cancer...
Hidan: În primul rând...îl chema Flufy...în al doilea rând era câinele lui Itachi și în al treilea rând N-A MURIT DE CANCER...L-AI KĂLCAT TU CU MAȘINA...
Lory: Pe bune?Ești sigur?AAAA adik veverița aia..?!?
Hidan: Daaa...
Lory: Ops...
Hidan: Exaaact!Du-te și răspunde la ușă k sună cineva...mie mi-e lene
Lory: Vezi să nu ți se scoale de la atâta lene ...
După ce deschide ușa,în fața ei stătea un băiat înalt,bine făcut,cu ochii negri și părul asemeni penelor corbului...Iar el era (tobele vă rog)...Dude
Lory: Ori ești tipul cu pizza,ori ...tipul cu pizza...
Dude: Mda,păi,nu,de fapt ăăă
Lory: Stay bre k o dai în bâlbâială,treci și fă-mi o pizza...Să fie cu ciuperci,ficat,sos de porumb și urechi de șopârlă...
Dude: Pe bune?
Lory: Glumeam cu ciupercile...
Dude: Și logica unde e?
Lory: A dispărut o dată cu dinozaurii...Acum mișkă-ți fundul și fă pizza...
În sfârșit am terminat prima parte...fiu...știu kât v-ați rugat d mne să postez și iată...ta daaa...e un cadou de întâi martie...În fine sper k v-a plăku,aștept părerile voastre,iar cei care n-ați apărut în prima parte,o să apăreți în a doua kare se cheamă "la spital" rolling on the floor
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 09 2013, 09:00

Lool am murit de râs rolling on the floor ai grijă să mai bagi naraţiune şi descriere măcar puţină şi misca-ti fundu si scrie next rolling on the floor
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 09 2013, 19:51

Cat de faaaaaain :>:> . Cat am putut sa rad esti prea geniala .
Acum putina critica chiar daca imi place ficul tau asa cum e (dar regulamentul imi spune s-o fac wink ) :
Pai ai putea sa bagi mai multa descriere sentimentala si naratiune , dar tinand cont ca e un comedy fic e okey . Si sa nu mai scri cu "K" , ma rog cred ca ai scris asa pentru ca erai pe telefon sau tableta .. Asa gata LoL

Cica : Tweet și Didi: Ciudaaat... (exact asta as fi zis rolling on the floor ) .
Astept next!! Indragostit
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 14 2013, 21:31

hai bre cu nextu ala ca te dau la marocani
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 17:48

Nume:Bijuu
Varsta:18
terog nu uita de mine
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 17 2013, 19:32

Bună! În primul rând, vreau să-ţi spun că îmi place mult ficul tău, mai ales fiindcă sunt o adeptă a comediei fericit). Ţine-o tot aşa, e superb! În al doi-lea rând vroiam să te întreb dacă mai poţi băga personaje in fic, mă refer la mine... nu vreau să ma bag aşa fără să întreb că poate ai destule. Încă o data, bravo pentru idei şi pentru comedie happy
Sus In jos
Aroyo
A-K Suna
A-K Suna
Aroyo

Ryo : 59

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 17 2013, 20:10

Mai primesti Membri de pe forum? adica pe mine ^^
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 25 2013, 23:37

Capitolul III
Partea a II-a
Pov by narator:
    Aerul era proaspăt și răcoros prielnic unei dimineți de iarnă. Vântul adia ușor  mișcând ramurile uscate ale copacilor, iar zăpada se întindea  asemeni unei plăpumi albe pe pământ strălucind în lumina slabă a razelor de soare. Strada era pustie și liniștită până  ce un Lambourghini țâșni din intersecție.
Extensor: Katooo! Mai  încet! Te rog! nu vreu  să mor! Sunt prea sexy că ajung în rai.
Sakura cu o voce ca a lui Bruce Lee: Da cine a pomenit de rai? 
Deidara: În iad sunt drăcușoare, iar drăcușoarele păcătuiesc ... Hmm... Hai cu moartea înainte! Bagă Kato 450 
      Și poc in his face de la Sakura
Sakura: Drăcușoară'i mă-ta bă! Stai să vezi păcat.
Extensor: Deidara...Deidara! E mort femeie! Am văzut asta într-un film. Vrăjitoarea îl omoară pe blond, apoi  scapă de cadavru, iar un avion plin cu ponei de mare o lovește.
Darky (Megusta-face):  Saku...Extensor te-a făcut cal de mare.
    Exact în momentul când Sakura vrea să-i dea o scaltoacă-n dinți  se aude "I'm a barby girl in a barby world, imaginetion, like a " au început cu toții să-și facă cruce și să bea agheasmă în timp ce se holbau în sus.
Sasori: Keep calm it's my ringtone. Smecher nu? Tocmai ce l'am descărcat.
Katoka: Uitați 3 lucruri: 1. Sunteți cu mine'n mașină, pericol de moarte 2.  Pain mi-a ros frâna și 3. Nu mai aveam biscuiți Oreo.
Toți țipând: Ce? Nu mai avem biscuiți? 
Darky: Stați bă! Nu mai avem frâne! Fuck!
De ce vă uitați toți așa  la mine?
Sasori: D-d-darky ...tocmai ai gândit? Adică tu? Tu ai gândit?
Darky: Da știu încerc ceva nou.
    Katoka concentrată la drum observă cum o marmotă tocmai aterizase cu parapanta pe șosea. Impactul era inevitabil.
Sakura cu slow-motion: Saaalveaaaază maaarmooootaaaaaa!
     Cu o răsucire de volan, mașina patinează și face un triplu șurub în aer aterizând în șanț. 
Katoka: Sunteți bine?
Toți: Da.
Katoka: Poi păcat! Facem inventar: Una bucată Extensor, una margarină Sakura, una barbie Sasori, una dovleacă Darky, una cadavru Deidara.
Pain: Și eu.
Katoka: Cineva e puțin  egoooist.
    Din portbagaj încep să se audă zgomote, așa că Darky curajos se îndreaptă într-acolo cu o spatulă și-un morcov. După ce e deschis de acolo ies Didi, Tweet și Lory.
Didi: Tweet? Unde naiba te-ai ascuns?
Tweet: Excelentă întrebare! Lory vrei să ne lămurești?
Lory: Poi eu am stat în geanta lui Tweet care a stat în geanta lui Didi aflată în geanta Katokăi din portbagaj.
Didi: Deci ai stat într-o  geantă, care a stat în altă geantă aflată într-o geantă din portbagaj?
Lory: Nu! Am stat în portofelul din geanta aflată în altă geantă din geanta din portbagaj.
Darky: Cool...
    Tocmai ce au realizat că se aflau în mijlocul pustietăți și că trebuiau să înnpoteze în pădure:
Katoka: Deci Extensor și Darky căutați mâncare, Pain și Sasori vă ocupați de lemne, Sakura și Lory scăpați de cadavrul lui Deidara. 
Tweet: Eu și Didi scăpăm de martori. 
Extensor: Martori la ce?
   -Bine zis Tweet! Chiar dacă nu sunt martori, e bine să fi precaută. Gândești ca un adevărat soldat. Zise Didi lăcrimând de  mândrie.
     -Extensor-Darky-După mâncare-
Darky: Uite niște bobițe! Wiii rotunde și maro...sunt cereale! Cereale Neskuiq.
Extensor: Alea nu's cereale!
Darky: Taci mă! Uite ce  bune îs! Cam vechi, dar merge. Și ciuperci,  moamă da colorate sunt, ce roșu și mai au și buline. E bun.
Extensor: Sunt otrăvitoare geniule!
Darky: Otrăvitoare'i mă-ta. Uite avem aici și-un cadavru de marmotă! O să'l prăjim și le zicem că-i  rață! În seara asta mâncăm bine!
    -Lory-Sakura-Ascunderea cadavrului-
Sakura: Eu zic să'l aruncăm în apă!
Lory: Nu fath ești nebună? Mai bine îi dăm foc ca să nu poluăm natura. Deidara asta nu'i biodegradabil.
Sakura: Nu e bine! Am citit undeva că sufletele cadavrelor arse sau îngropate se întorc și bântuie vinovații.
Lory: Bine punctat! Îl îngropăm și dăm vina pe Extensor!
    Au aprobat serioase  și în timp ce săpau blondul începe să se trezească.
Sakura: E viu nu l-am omorât!
Lory: Taci fă și fugi că asta-i zombie! Piei satană! Arzi în focul curcubeului! Fie ca aromonia culorilor să-ți purifice coaiele!
    Didi-Tweet-Elimind martorii inexistenți-
Didi: Veveriță la ora două și-un sfert.
Tweet: Ce?
Didi: În stânga mă scorțișoară.
Tweet: Stânga mea sau stânga ta? A Didi uite ce marmotă!
Didi: Hmm un eventual suspect omoar-o! Taiei ghearele!
Tweet: Da uite ce ochi are! Îți vine s-o flegmezi și s-o mănânci cu cereale! E o marmotă, o pufoșenie ...o MARMOȘENIE! 
Didi: Regula numărul 69: Să n-ai încredere în marmote.
Tweet: Uite îmi pupă degetul, acum toată mâna...aww...auu auu mă mușcă! Dă-o jos Didi ! Dă-o jos!
Didi: Știam eu! Stai Tweet! Gata am nimerit-o cu tranchilizantul.
Tweet: De fapt ai cam deviat și m-a înțepat în fund...mi-e mi-e cam somn...
Didi: Ops!
Și în sfârșit după îndelungate așteptări am adus next, merită no?
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 26 2013, 00:50

WTF ? rolling on the floor)))) Dar le ai cu ficur-le funny , nu gluma ! Esti geniala sys , de unde naiba iti vin toate replicile astea . M-a cam intepat in fund ,dar merge fericit)) . Dupa un secol ai adus si tu next , ma mir ,dar mai bine decat de loc. Hai cu nextuuuuuuuuul ! Indragostit
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 26 2013, 09:56

rolling on the floor)))))) lory mi-ai zis tu ca am un rol genial da nu ma asteptam la asta fericit))))
Sus In jos
DiaKage
Kaigai
Kaigai
DiaKage

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 26 2013, 10:03

Foarte misto povestea ta!!! ^_^ Abia astept next-ul. LoL
O intrebare, mai bagi personaje in poveste? 
As vrea si eu sa apar, daca se mai poate...
Daca poti, uite datele:
Nume: Hinata
Varsta: 15
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 27 2013, 21:36

OMFG! Deci sa mor de nu se intreaba parintii ce am de rad ca o dementa rolling on the floor)))))
Lory, ma omori, ma spanzuri de la atata ras! rolling on the floor) Habar n-am de unde-ti vin ideile astea cremenale, ca de-as stii, ti-as viola inspiratia rolling on the floor))
Vreau next! rolling on the floor
Sus In jos
HyugaStar
Kaigai
Kaigai
HyugaStar

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 28 2013, 11:48

Vreau și eu în fic.
Nume: HyugaStar
Vârstă:16
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 30 2013, 21:58

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Vreau și eu în fic.
Nume: HyugaStar
Vârstă:16

Stii , ai fi putut sa-ti dai si tu cu parerea la cum e ficul , nu doar sa spui ca vrei si tu in fic , doar pentru ryo si chakra . Sti , asa ma pot duce si eu la toate fic-urile cu membrii forumului si sa zic ca vreau in el , chiar daca nu l-am citit . Nu vreau sa spun ca tu nu l-ai citit sau ceva , dar asta da impresia . De unde sa stiu daca tu spui doar ca vrei in fic fericit
Sus In jos
NejiHyuga12
Kaigai
Kaigai
NejiHyuga12

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 30 2013, 22:41

Geniaal fic-ul mai ales partea asta:
Didi: Deci ai stat într-o geantă, care a stat în altă geantă aflată într-o geantă din portbagaj?
Lory: Nu! Am stat în portofelul din geanta aflată în altă geantă din geanta din portbagaj.
Darky: Cool...

M-ai putea baga si pe mine in fic ?
Nume: Neji/Razvan (cum doreste corasonu` tau)
Varasta : 15
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 01 2013, 16:17

mor ma rolling on the floor) ,adu nextu repede rolling on the floor)))))
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 01 2013, 17:17

Incerc sa respir da nu imi iese laugh )))))))))))))) doamne geniuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee O.O cum poti sa fii asa de ahkghkdhlhlklfdhlj de amuzanta !!!
Si acum rad cu lacrimi as putea spune cateva faze preferate da ar trebui sa inserez tot ficu asa ca ma limitez la asta :"Katoka: Uitați 3 lucruri: 1. Sunteți cu mine'n mașină, pericol de moarte 2.  Pain mi-a ros frâna și 3. Nu mai aveam biscuiți Oreo.
Toți țipând: Ce? Nu mai avem biscuiți? " 
Si eu as fi reactionat tot asa rolling on the floor vreau next !!
SI INCA CEVA , VREAU SI EU IN FIC :o3 nu iti dau detalii ca stii tu mai bine . batting eyelashes 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly   Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy    totaly - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Akatsuki+Membrii forumului =>Comedy totaly
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: