Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Nicoleta: Portofoliu

In jos 
+65
¬Crowley¬
Ramona Andreea
Chocolate
Wiłl
Alterum Sanctus
Nagato Uzumaki
HPGr33n
XanoTHEr.
Taisy
CM Nine
GosSe ;x
Tsunade-sama
Matsuri
YusukeUchiha
Robi
Mk01
sp3cialk1dor
Quinzel
Hashirama
Haru
NarutoSageMode1000
Uchiha Itachi
Damon
RedKo
Sasuke清
Shinigami
Cocktail
Dex
DeadSoul
Arcanis
Andrutica
Tsuri
Alecks97
DaNg3r0s
Sage.MoDe.
Aroyo
*Angel~Girl*
sasusaku love
Utakata
Neji Hyuuga
sSlayer
Makise
Gekiro
Ioana
Christian Carter
madaralpha
BestDude02
XxMinatoxX
Aimejes
Gaara12
Piticutss-chan
MississippiKing
Seith
darkyuzumaki
Kaguya
Tobi
TheGammer
Nagato-san
Synkron93
MetalMonster
Yuki10
UchihaBTW
Katoka-chan
qu1sT
Klodd
69 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeSam Feb 01 2014, 23:53

Deci...la avatarele n-a nu ma pricep fericit) Adica nici nu stiu cum se joaca...In fine...Arata super.
Apoi, avatarele Keirey , super tari.... Adica primul este WOW!!! Nu am ce sa zic...e atat de, de , de, de...nu am cuvinte. Iar semnatura cu Rin ( ao no exorcist) este bestiala. Imi placee. Bravo Nicoleta LoL Sunt mandru!
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeDum Feb 02 2014, 11:36

Foarte frumos,Nicoleta.Te descurci foarte,foarte,foarte,foarte bine.Bravo.
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeDum Feb 02 2014, 11:59

Yoko a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Renunţă la bluru pe lighten îţi face creaţiile LQ.La aia cu rin se vede conturul alb al renderului,puteai să-l maschezi cu ceva.Semnătura cu rin avea nevoie de mai mult lucru la culori ,se puteau potrivi mai bine decât acum.Avatarele de sus mi se par unele LQ.Nu-mi place că laşi în semnături destul de mult spaţiu negativ.Primu avatar a lu Keira e LQ şi e prea încărcat.Al doilea e prea nelucrat şi LQ în unele părţi.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 23:08

Subiect blocat din cauza inactivităţii.
Edit: Subiect redeschis.


Ultima editare efectuata de catre Ánn Carter in Mier Apr 09 2014, 23:13, editata de 1 ori
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 23:12

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai
HPGr33n


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 23:20

Acel ninja face toata colectia rolling on the floor! Ai un 10+ de la mine in ciuda faptului ca ma pricep la arta cum ma pricep sa inot ca toporul la fund...
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeMier Apr 09 2014, 23:24

Idem Victor. 
Sunt superbe si m-am uitat si pe la primele pagini acum intrebandu-ma daca chiar tu ai facut alea... adica... acum editezi atat de.. asdfghjkl. Evolutia pe care o poate avea un om e incredibila. Sper sa nu mai lasi topicul inactiv. Asemenea talent nu merita sa nu fie aratat lumii.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeSam Mai 31 2014, 12:33

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 01 2014, 15:24

unele culori par prea saturate, iar textul la a doua semnatura nu se intelege destul de bine.
7/10
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeDum Iun 01 2014, 15:29

De fiecare dată când privesc acest topic devin uimit. Super :3 
Succes în continuare.
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iun 02 2014, 22:13

Ai probleme cu focalizarea.Dacă dai blur pe fundal e logic că dai în toate părţile din spate.Ai o problemă şi cu integrarea culorilor,trebuie să le faci să se potrivească,nu faci asta.Mai apoi creaţiile sunt overcontrasted.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeDum Aug 31 2014, 10:28

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nagato Uzumaki
Kaigai
Kaigai
Nagato Uzumaki


Ryo : 0
Likes : 0

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeLun Sept 01 2014, 13:49

Uuuu. O_O Imi plac lucrarile tale. Imi poti spune de cat timp lucrezi in photoshop ?
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeLun Sept 01 2014, 13:51

Nagato Uzumaki a scris:
Uuuu. O_O Imi plac lucrarile tale. Imi poti spune de cat timp lucrezi in photoshop ?
Lucrez din Ianuarie, anul trecut, deci am un an jumatate sau chiar mai mult.
Sus In jos
Alterum Sanctus
Kaigai
Kaigai
Alterum Sanctus


Ryo : 0
Likes : 6

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeLun Sept 01 2014, 18:12

Deja sunt aici douăzeci de pagini pline de comentarii și lucrări, iar un comment particular pentru fiecare în parte e inutil și parcă de prost gust, așa că voi face apel la unul de tip general, mai ales că ar fi prea mult catch up de făcut.
Îți voi spune din start că îmi plac lucrările tale, mai ales acum când deja te-ai familiarizat cu toată partea asta de creație, ai un simț artistic incredibil, iar concordanța render-background, estetica elementelor și totalitatea efectelor sunt formidabile. Ultima lucrare mi se pare una dintre cele mai bune pe care le-am văzut în acest topic, chiar dacă îți dă impresia de încărcat peste-poate, nu e deloc așa și păstrează o temă indirectă redată de render, culorile nu estompează absolut deloc elementul principal și se păstrează o chibzuință în alegerea lor și în poziționare. Concordanța culorilor este demențială, iar efectele își păstrează tonalitatea.

Felicitări pentru perseverență și evoluție, ești un real exemplu al cheii succesului.
Cu siguranță nu se poate ajunge la un stadiu definitivat, totul progresează la nesfârșit, contează doar să nu se oprească vreodată sau mai rău, să capate o întorsătură neașteptată.
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeVin Sept 19 2014, 08:45

Yoko( scuze ca iti zic yoko, dar asa m.am obisnuit) ai putea sa.mi faci si mie un wallpaper pt pc cu una din lucrarile mele in paint tool sai ?

In orice caz, ai avansat enorm si lucrarile sunt geniale. Imi place foarte mult ca ti.ai pastrat stilul de a edita, e ca si cum ai avea propria semnatura..sper ca ai inteles ce vreau sa zic  fericit)
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeSam Oct 04 2014, 13:43

Ai avansat destul de mult, ce pot spune, iti ies super, cromatica, lumina, totul. Dar asta nu inseamna ca te poti opri aici, ai putea incerca si alte tehnici.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeLun Noi 17 2014, 21:08

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  


Spoiler:
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeLun Noi 17 2014, 21:20

Cele 3 avatare sunt geniale. Îmi plac mult și îmi știi părerea. Cât despre logo, același lucru.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeMar Dec 09 2014, 00:06

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeMar Dec 09 2014, 16:13

Oh, my.
So, am aruncat o privire prin ultimele pagini ale topicului (nu am nici răbdare, nici timp să mă uit prin tot), și pot să spun că lucrezi absolut genial. Cel puțin ultimele semnături sunt extraordinare. Chiar nu am mai văzut de multă vreme GFX atât de bun ca al tău, și am văzut ceva GFX la viața mea. Îmi place felul cum integrezi renderele, îți ies niște efecte foarte simpatice, și te folosești foarte bine de c4d-uri, deși uneori mi se pare că nu își prea au locul. Dar aspectul overall este foarte... oau. Îmi plac în special efectele de la ultimele semnături, eu nu m-am prins niciodată cum se fac--bănuiesc că e ceva din smudge. E vreo șansă să-mi dai un link la un tutorial, sau să-mi arăți cum se fac? Pwetty pwease : )

În rest, ce să zic... Baftă, și inspirație.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeVin Dec 12 2014, 20:36

Semnaturile tale sunt foarte bune, cred ca cele mai bune de pe forum. Nu am ce sfaturi sa iti dau pentru ca sunt cele mai bune efecte si texte. Continua asa. fericit
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeSam Dec 13 2014, 16:55

Sunt foarte tari semnaturile. Imi plac. Logo-ul e dragut. Avatarele le ador. Cel cu Itachi ma face sa-mi doresc sa pot zbura. Nu stiu de ce. E asa adorabil. :3 Iti urez succes in continuare.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 21:08

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 17:55

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Nicoleta: Portofoliu   Nicoleta: Portofoliu - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nicoleta: Portofoliu
Sus 
Pagina 12 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Nicoleta AMV
» [PTS] ~ Nicoleta
» Portofoliu Senseye
» Mk01: Portofoliu
» Dark: Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: