Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Hai sa ne cunoastem!

In jos 
+38
Kazumi Hanako
Matsuri
XxNarutoxX
Piticutss-chan
Twenner
Uchiha D. Madara
Alecks97
FanN
Sakura.
Ellie-chan
Damaris
Ralu
Robi
Tsunade-sama
RedKo
aurel234
Kirigaya Kazuto
Paradox
any96
Sasuke清
MirunaXD
Ioana
PaIn ;x
Arcanis
Damon
claudiotonio
shizuke
Allesz
Tsuri
MississippiKing
Nagato-san
Edi
UchihaAlexandru
darkyuzumaki
Seith
Klodd
C1oby
Katoka-chan
42 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 17:31

Aici toti cei care doresc isi pot pune o poza cu ei pentru a ne cunoaste mai bine. Va astept cu poze [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Katoka-chan in Sam Ian 26 2013, 12:56, editata de 1 ori
Sus In jos
C1oby
Kaigai
Kaigai
C1oby


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 18:04

Eu zic sa isi lase mai bine Facebook-ul.Asa puteam fi prieteni si pe fb:D
Uitati-l pe al meu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Am dat edit ,in caz ca va dau cerere pe fb sa stiti cine sunt

Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre C1oby in Lun Ian 28 2013, 11:04, editata de 2 ori
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 21:02

Spoiler:

Si daca vreti si fb, specificati intr-un mesaj de unde sunteti , daca imi dati add . fericit

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Edit : Ps : Ar trebui sa faci acest topic ca anunt , pentru a ramane mereu primul . fericit LoL Doar o sugestie .
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeSam Ian 26 2013, 22:50

Deci uitati si niste poze cu mine :x
Spoiler:
Aici n-am iesit prea bine, adica ma abtineam sa nu rad fericit) .
Spoiler:
Ps: Am sa mai pun ,dar astea fura ce mai gasi prin pc si majoritatea pozelor le am pe laptop fericit) .

Stiu ca nu-s cine stie ce frumusete ,dar merge fericit .

Acum sa ma desciu putin ca nu ma pot abtine fericit)) :
Pai sunt prietenoasa , imi place sa comunic ,sa rad . Sunt putin perversa (sau poate putin mai mult ) , imi plac anime-urile . Imi fac prieteni usor si cred ca ma inteleg bine cu toata lumea, nu-mi place sa-mi fac dusmani :] , ma rog pe un forum n-am cum sa-mi fac 9bine se poate,dar ma rog.. ) . Pai nu cred ca trebuie sa-mi mai descriu aspectul pentru ca am pus poze xD . Si caam atat ,nu stiu ce sa mai scriu . A da.. Facebook-ul mi-e lene sa-l pun fericit) .

Apropo ce sexosi suntem toti de pe forum :>
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeDum Ian 27 2013, 13:19

ok deci vam zis ca vin cu facebook si cu poza Naruto si Sasuke uitat fb [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
multi de pe chat stiu varsta mea adica 13 ini poze nu o sa credeti asta din cauza ca is cel aproape cel mai scund din clasa lacrimi( dar si pozele sunt vechi Naruto si Sasuke asa despre mine imi place muzica hip hop rap etc Limba scoasa fericit) canat la chitra am facut de prin 2010-2011 pana acum 2-3 luni LoL is din suceava si orasul campulung moldovenesc imbracamintea ... :-? in blugi tricou numi place cu camasa Naruto si Sasuke ce sa mai zic am fost atacant la FC pojorata fericit) ( echipa din oras) [am iesit din cauza ca eram ocupat cu orele de chitara] acum incerc sa intru acolo dar portar LoL am avut un caine dar nu il mai am poza o sa pun diseara aici si pe facebook si cam atat Limba scoasa si bine inteles cred ca is cel mai tanar de pe forum fericit)))))) nam mai vazut pe nimeni de 13 ani
P.S nimeni nui perfect asa ca daca vreti sa va radeti shut up fericit)

Sus In jos
UchihaAlexandru
Kaigai
Kaigai
UchihaAlexandru


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeMier Ian 30 2013, 03:05

Salut,fetele mi-au propus sa-mi postez si eu pozele aici,la cat au insistat,nu le pot refuza fericit)
Spoiler:
Asteptam caruta fericit):



Spoiler:
Uite ce i-am facut lui Mos Craciun ca nu mi-a adus ce-am vrut >LoL<


Spoiler:
...
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeVin Mar 22 2013, 19:13

Eu am sa va las fb aici sa vedeti mai multe poze [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Despre mine : MA numesc Eduard ,dar prefer Edy sunt din jud Teleorman , am 1,60 m 12 ani ( micut stiu dar imd fac 13) IMi plac aproape toate genurile de muzica , paru negru onchi caprui .....veti vedea pe fb mai multe......Nu prea imi palce sa ma contrazica cnv......Cine ma cunoaste stie mai multe wink Limba scoasa
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeVin Mar 22 2013, 19:55

Ce Dumnezeu sa pun si eu nu-i asa?
Spoiler:
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeLun Mar 25 2013, 18:51

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] acatama si pe mine:D
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri


Ryo : 0
Likes : -4

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeLun Mar 25 2013, 19:00

ei bine , eu ma numesc sebastian , dupa cum vedeti in poza de pe FB. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

am parul blond - brunet ( vara si primavara e blond ; toamna si iarna - brunet LoL ) , ochi albastri-verzui . sincer , am 9 ani.sa nu radeti de mine , ca nu-s chiar asa mic! Limba scoasa nu stiu cum sa pun aici o fotografie de amea , asa ca am dat FB-ul meu. sper ca ne vom intelege ! wink
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz


Ryo : 3
Likes : 4

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 16:32

Pai ce ne jucam ?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])))

Spoiler:

Aici nu eram prea zambaret fericit))
Spoiler:
Sus In jos
shizuke
Kaigai
Kaigai
shizuke


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 16:42

nici nush ce poze sa pun si nici nu prea am chef=))) am cateva pe fb fericit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
claudiotonio
Kaigai
Kaigai
claudiotonio


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeSam Apr 13 2013, 03:11

Mdea uite niste poze cu mine :]] mi-am facut curaj
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
P.S:Sper ca nu arata patetic Limba scoasa
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon


Ryo : 0
Likes : 1

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeLun Mai 06 2013, 13:30

Mhm :-? Ma numesc Razvan ( aka Matt ) ...am 17 ani sunt din Bucurestii ...
Pozeeee \m/ : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Matt Kakashi in Dum Aug 11 2013, 10:11, editata de 1 ori
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeDum Mai 26 2013, 00:34

Deci uite poza cu mine
Spoiler:
si va mai zic cate ceva:-Ma numesc Adrian Marian da poteti sa imi spuneti Dark sau Adi
-am ochi albastrii
-am parul de culoare castaniu mai mult brunet(cand aveam 2 ani eram blond)
-fb este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-daca vreti sa imi dati cerere pe fb specificati cine sunteti si de unde
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz


Ryo : 3
Likes : 4

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 02:21

Facuta acum cam o saptamana fericit))
 

Spoiler:
Sus In jos
PaIn ;x
Kaigai
Kaigai
PaIn ;x


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 14:21

Mie lene sa mai pun poze , asa ca va dau Facebook-ul https://www.facebook.com/mitza.mihay00?ref=tn_tnmn
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 23:38

Dupa 7 luni de forum, m-am gandit sa scriu si eu pe aici.
Numele meu este Ioana, dar prieteni imi spun Mynny. Am 17 ani , sunt din Bucuresti si invat (pentru curiosi) in Gheorghe Lazar. Am 2 mari pasiuni: desenul(implicit pictura) si muzica. Vreau o cariera in designul vestimentar sau in make up sau chiar in Nail design,daca nu ma multumesc si cu un post in SRI. LoL
Eu cu parul lung(pe care il plang in in fiecare zi)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si moi cu parul scurt.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aici sunt cu mai BF Antonia wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
MirunaXD
Kaigai
Kaigai
MirunaXD


Ryo : 0
Likes : 1

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeJoi Iul 18 2013, 22:49

Bunaa! Numele meu este Miruna. Sunt din Bucuresti. Am 14 ani, sunt nascuta pe 17.03. 
Ce sa mai zic... Am 1,75 inaltime (cam mult pentru varsta mea, stiu). Nu sunt nici slaba, nici grasa, ma consider in regula. Am parul de culoare saten inchis-brune si de curand mi'am facut varfurile blonde. Am ochi caprui deschis. Port ochelari.. -.- 
O poza mai recenta:                                                                                                          
Spoiler:
Sunt o persoana cam timida, asta pana incepem sa ne cunostem. 
Imi plac foarte mult animalele: am un caine si o pisica. Cainele este o corcitura intre un bichon si... inca ceva. fericit) E alb si are ochi albastrii. :o3 Pisica e.. maro deschis cu niste dungi(nu prea stiu cum s'o descriu).
Facebook'ul meu: https://www.facebook.com/miruna.toporan
Cam atat despre mine. Nu's foarte multe de zis...
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeVin Aug 02 2013, 13:55

Multumesc Klodd si Matt.M-am gandit sa mai postez cate ceva despre mine.Dupa cum am spus ma numesc Marian,dar majoritatea imi spun Nesty(NestyLemon).Am o iubita pe nume Natalia,de varsta cu mine,sunt cu ea de un an.Am sa mai postez cateva poze,sa ma cunoasteti ami bine.
Eu si prietenul meu Alex[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu si varul meu Vali[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu:)[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
any96
Kaigai
Kaigai
any96


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeVin Aug 09 2013, 12:22

In sfarsit m-am hotarat sa pun cateva poze cu mine...
Spoiler:

Spoiler:

Si o descriere.. Sunt o fire timida mai ales in fata persoanelor necunoscute, am 16 ani si locuiesc in Piatra Neamt
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeDum Aug 11 2013, 16:45

Stii ca eu am mai pus , dar daca mai vrei  . fericit

Spoiler:
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox


Ryo : 0
Likes : -1

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeLun Aug 12 2013, 14:15

 Iar mi-am schimbat adresa pe fb rolling on the floor:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si pentru cei ce le e lene sa intre pe fb uite :o3:

aAcici am fost luat prin surprindere =))cica : Lory Poza! Eu: What?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta e fata cu care sperii lumea rolling on the floor(Is tipa cu ochelarii) :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


  Iar cu fetisoara asta obtin tot ce vrau rolling on the floor) (adi ii zice " face-pretty-dog rolling on the floor)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Kirigaya Kazuto
Kaigai
Kaigai
Kirigaya Kazuto


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 18:55

Deci...tot intrai aici nu pot sa nu postez si eu LoL.O poza cu mine facuta anul asta:
Spoiler:
Nu sunt cine stie ce batman rolling on the floor.Si pentru cine e curios:Ma numesc Gabriel(prietenii imi zic Gabi sau Vali deoarece mai am si numele Valentin),sunt din Craiova si am 18 ani.
Sus In jos
aurel234
Kaigai
Kaigai
aurel234


Ryo : 0
Likes : 0

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeDum Aug 25 2013, 08:15

Fb meu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai sa ne cunoastem!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te!-
Mergi direct la: