Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi ani Piticutss!

In jos 
AutorMesaj
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

La multi ani Piticutss! Empty
MesajSubiect: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeSam Mar 30 2013, 22:04

Ştiu ca ziua ta e abia mâine, dar vreau sa fiu prima care îţi urează La mulţi ani, deci...
La mulţi ani, să fii sănătoasă, să ai parte numai de bucurii si sa ai note mari! La mulţi ani!

Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeSam Mar 30 2013, 22:12

Haaa eu sunt a doua :* yey :> La muuulți ani scumpa mea.Îți doresc să ajungi la o vârstă când dinții o să'ți cadă părul o să ți se albească iar oasele o să fie mai sensibile de cât un ghiocel :o3 (ăsta'i felul meu de a'ți spune k te iubesc mult și că'ți doresc o viață lungă și frumoasă) <3 <3 <3
Sus In jos
Hel3Yeah
Kaigai
Kaigai
Hel3Yeah

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeSam Mar 30 2013, 22:17

Al treileaaa ! :3 La multi ani piticutss <3 . Sa ai parte de bucurii si de tot ce iti doresti . Inca odata la multi ani !
Ciaousu !
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeSam Mar 30 2013, 22:19

Heiiii. Eu voiam sa fiu prima pentru ca am facut o surpiriza.

La multi ani Alexa!! Sa fi fericita si sa ai tot ce-ti doresti! Sa stii ca iti multumesc pentru ca tu ai fost printre primii care m-au ajutat pe acest forum ^^. La multi ani inca o data !

Asta e surpriza mea :

Spoiler:

Am vrut sa fac cu mai multe persoane de pe forum , da nu prea aveam imagini potrivite
P.S. Roscata e Didi LoL

Ultima editare efectuata de catre Mynny in Sam Mar 30 2013, 22:27, editata de 3 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeSam Mar 30 2013, 22:22

Yepee la multi ani Piticuts sper sa primesti tot ce iti doresti.

Asta este cadoul meu pentru tine .E cam putin dar nah sper sa iti placa..

Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeSam Mar 30 2013, 23:55

La multi ani Piticutss ^^ sper sa primesti ceea ce iti doresti LoL :x
Spoiler:

Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 00:01

La multi anisori Piticoato fericit rolling on the floor Oficial sunt primul fericit
Oricum vroiam sa iti doresc sa obtii de la viata tot ce vrei si sa devii ceea ce iti doresti fericit
Mult succes si bafta multa...(am petrecut in seara asta in cinstea ta Limba scoasa rolling on the floor )
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 00:58

Piticuuuuuuuuutss :o3
La multi ani, pufuletee >LoL<
Sa cresti mare si sa ai parte de fericiri!
Sus In jos
Aroyo
A-K Suna
A-K Suna
Aroyo

Ryo : 59

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 01:43

La Multi ani Alexa si sper ca tia trecut suparare pe mine
Si sa cresti mare :>

La multi ani Piticutss! Images?q=tbn:ANd9GcQJWjw8LmN3R5KRwp34btf-3xrIEZ8ryUetgtDy_d1OZtSBfg8G
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 09:39

fericit) am intarziat dar la multi ani alle
[spoiler]La multi ani Piticutss! Images?q=tbn:ANd9GcQvRPq5ssusdWm_228TynY9V76YIC69ZCWw0L15AM9fBBcm--dQ4g
Spoiler:

LoL poate o sa vin si cu un cadou mai bun cine stie Limba scoasa depinde de timp
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 09:47

Si eu am intarziat din cate se pare
La Multi Ani Piticutss
Spoiler:

Sus In jos
Andrutica
Kaigai
Kaigai
Andrutica

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 09:51

La multi ani Piticutss!Sper sa-ti dea Domnul multa sanatate, fericire si o viata frumoasa!!Sa ai parte in viata de tot ce doresti si sa-ti mearga bine in tot!!!Sa ai o zi cat mai frumoasa!!!LA MULTI ANI !!!!!!
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 10:31

La multi multi ani si sa ai parte de tot ce iti doresti LoL
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 10:38

Multumesc tuturor!! Sunteti niste dulci !!
Apreciez si pt mine inseamna enorm ca v-ati gandit la mine !
Multumesc mult Mynny, mi-a placut la nebunie surpriza! Chiar ii superb!
Pipicii dulci si imbratisari calde de la un mic Piticutss Indragostit >LoL< !!
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 12:14

Picticuts " LA MULTI ANI " cam intarziata ,dar asa sunt eu fericit) .
Sa ti se implineasca toate visele si sa fi sanatoasa IndragostitIndragostit
Inca odata : La multi ani !! <3
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 12:27

La multi ani Pitika mea , sa te faci mare si frumoasa (deja esti fericit)) ) sa ai tot ce iti doresti pentru ca meriti si sa fii aici mereu pentru a te distra cu noi :X .
Sus In jos
Utakata
Kaigai
Kaigai
Utakata

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 12:59

La multzi ani Pitico Indragostit,sa ai parte de tot ce iti doresti si sa nu renunti la visele tale happy..O aniversare fericita Indragostit
Sus In jos
NarutoSageMode1000
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 13:59

Am intarziat Naruto si Sasuke , dar mai bine mai tarziu decat niciodata fericit) . La multi ani Piticuts !!!!

(multumesc ca m-ai pus in sat)
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 15:42

La Multi Ani , Piticutss-chan!!!!! Sa Ai O Zi De Nastere Fericita Si O Petrecere Pe Cinste!!!!!!!!!!!!!!! HAVE FUN!!!! (party)
Sus In jos
any96
Kaigai
Kaigai
any96

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 20:53

LA MULTI ANI Piticuts La multi ani Piticutss! 2166260818Sper sa ti se implineasca toate dorintele si iti doresc o aniversare fericita si o multime de cadouri!!! La multi ani Piticutss! 650269930
Sus In jos
AndyBIJUU
Kaigai
Kaigai
AndyBIJUU

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 22:27

La multi ani! Multa sanatate si tot ce iti doresti!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 23:23

Da bine...eu sunt ultimul....poi...La multi ani Alexandra.. LoL . Sper sa primesti ce doresti tu si sa iti doresti sa ajungi departe Indragostit
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitimeDum Mar 31 2013, 23:37

Multumesc mult inca odata tuturor care s-au gandit la mine :*
Sunteti niste dulsi !
Pupicii ! :*
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La multi ani Piticutss!   La multi ani Piticutss! Icon_minitime

Sus In jos

La multi ani Piticutss!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: