Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
raluca.kpop.1
Kaigai
Kaigai
raluca.kpop.1

Ryo : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 14:07

Multumim,a fost foarte frumos.M-a emotionat pana la lacrimi.Pe de-o parte a fost frumos pentru ca Naruto si-a intalnit parintii, pe de alta parte sakura nu-i mai avea.
Sus In jos
Danzel
Kaigai
Kaigai
Danzel

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 16:51

nu ma uit acum, nu are rost. nu imi place deloc dublat in koreeana rolling on the floor mai bine mai astept putin.
cand apare dublat in japoneza, tradus in engleza?? rolling on the floor
Sus In jos
Naruto-Uzumaki
Kaigai
Kaigai
Naruto-Uzumaki

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Apr 04 2013, 16:53

Atstept cu nerabdare sa il vad ! fericit Cana apare sper ca va fi cineva care il va pune sa il vedem !
Sus In jos
Bqz
Kaigai
Kaigai
Bqz

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeVin Apr 05 2013, 15:58

Am vazut filmul english sub. e bestial, astept si varianta in romana :>
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeDum Apr 07 2013, 21:48

am o surpriza pentru voi! O sa vedeti LoL Daca nu ma insel vocile sunt in coreana dar nu va speriati
Naruto Shippuden Movie 6 - Road to Ninja 001

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to Ninja 002

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to Ninja 003

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to Ninja 004
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 00:55

eu il astept dublat in japoneza si subtitrat in engleza sau romana.
Sus In jos
Bqz
Kaigai
Kaigai
Bqz

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 00:58

am eu un link catre film subtitrat in engleza fericit tot filmul, doar ca vocile nu sunt in japoneza fericit am inteles tot filmul Limba scoasa
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 09:45

asa sunt toate bqz, numai ca e mai fain in japoneza, daca mam obisnuit asa
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 10:31

Am uitat sa specific ca nu este filmul original,vocile sunt in coreana,cel original va aparea la sfarsitul lunii.
Sus In jos
Andrutica
Kaigai
Kaigai
Andrutica

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 11:16

@UzumakiNaruto a scris:
Am uitat sa specific ca nu este filmul original,vocile sunt in coreana,cel original va aparea la sfarsitul lunii.

Daca asta nu este cel original inseamna ca nu e tot???Eu m-am uitat la tot si am plans totata perioada de la filmul 3 pana la 4...
Daca nu este cel original ce-nseamna??Ca vor mai fi episoade, se va pune ceva nou, ce??
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 12:18

@Andrutica a scris:
@UzumakiNaruto a scris:

Daca asta nu este cel original inseamna ca nu e tot???Eu m-am uitat la tot si am plans totata perioada de la filmul 3 pana la 4...
Daca nu este cel original ce-nseamna??Ca vor mai fi episoade, se va pune ceva nou, ce??
Inseamna ca este modificat, acesta are vocile in coreeana.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 12:53

@Andrutica a scris:
@UzumakiNaruto a scris:

Filmul este acesta 100% singura diferenta este ca are vocile in coreana si nu in japoneza cum ne-am obisnuit noi.Cel care va aparea la sfarsitul lunii va fi tot acesta doar ca vocile vor fi in japoneza! :d
Sus In jos
Andrutica
Kaigai
Kaigai
Andrutica

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 08 2013, 12:55

@UzumakiNaruto a scris:
@Andrutica a scris:
@UzumakiNaruto a scris:

Filmul este acesta 100% singura diferenta este ca are vocile in coreana si nu in japoneza cum ne-am obisnuit noi.Cel care va aparea la sfarsitul lunii va fi tot acesta doar ca vocile vor fi in japoneza! :d

Multumesc ca m-am lamurit.Pacat ca nu este mai lung pentru ca il iubesc :X si-am sa-l vad pana ma plictisesc.Ma bucur ca l-ati pus :X:X:D:D
Sus In jos
terminator65
Kaigai
Kaigai
terminator65

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeMar Apr 09 2013, 22:14

e cam varza filmu a aparut pe yotube dar au o voce de rahat
Sus In jos
Fasolicăăă
Kaigai
Kaigai
Fasolicăăă

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeMier Apr 10 2013, 16:40

Filmul a aparut numai ca are o calitate foarte proasta, eu m-am uitat asa cum este si a fost destul de tare ma asteptam la ceva mai tare fericit, dar tot mi-a placut fericit
Sus In jos
Kaguya
Hokage
Hokage
Kaguya

Ryo : 740

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeVin Apr 12 2013, 14:11

Vedeti ca am pus filmul gata subtritrat in romana
Sus In jos
Hades
Kaigai
Kaigai
Hades

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeDum Apr 14 2013, 19:19

Ma asteptam la m-ai mult fericit)
Sus In jos
Aiyaa
Kaigai
Kaigai
Aiyaa

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 15 2013, 07:47

Ah.... mi-a fost dor de sunetul coreenilor rolling on the floor
Filmul... cum a spus Hades... Se putea si mai mult... Nu a fost chiar asa de stralucit...
In orice caz... Atitudinea Hinatei este geniala rolling on the floor o ador <3
Vreau sa o vad mai mult rolling on the floor
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 15 2013, 10:25

Pana nu apare cel in japoneza nu ma uit fericit) . Daca macar aparea filmul in japoneza fara subtitrare era bine, ca il vedem de mult fericit).
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 15 2013, 13:43

A fost foarte frumos desi ma asteptam la mai mult, a fost tare si ma bucur ca a aparut asa repede pentru ca muream de nerabdare
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeLun Apr 15 2013, 13:55

Am vazut filmul in coreeana caci nu mai aveam rabdare, dar nu a fost atat de interesant cum ma asteptam sa fie.
Sus In jos
terminator65
Kaigai
Kaigai
terminator65

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 18:57

pana nu apare in limba lui originala nici nu ma uit ami vine sa sparg boxele cand aud vocea aia de chineza amestecata cu limba tiganilor
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 19:09

va fi foarte tare
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Apr 18 2013, 09:41

Foarte interesant, ma intreb in al 7-lea film ce va fi? fericit)
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitimeJoi Apr 18 2013, 15:59

L-am vazut e bestial, si intrebarea ta nu sunt sigur probabil anul viitor daca vor mai face
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja
Sus 
Pagina 12 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Filme :: Naruto Shippuden-
Mergi direct la: