Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

Ryo : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09 2012, 04:10

ce tare este trailerul tongue foarte tare Big Grin si eu sunt de acord cu gabytoth.
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09 2012, 15:01

filmul asta e ciudat......cred ca tobi s-a intors in timp si a facut cumva sa nu atace konoha si sa il pastreze pe kurama.......
Sus In jos
BoGhDaN
Kaigai
Kaigai
BoGhDaN

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09 2012, 15:49

Va fi bestial filmul
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09 2012, 17:44

Va fi cel mai tare film EVER abea ast sa il vad fericit
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09 2012, 20:42

a garcea....vezi ca in filmul asta minato si kushina l-au crescut pe naruto si e mult mai puternic acum:P
Sus In jos
MadaLoveNar
Kaigai
Kaigai
MadaLoveNar

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 10 2012, 22:56

nu, deci eu una nu mai am rabdare, filmul e prea frumos, mai ales povestea, dupa mine, va fi cel mai incredibil de pana acum
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 11 2012, 16:42

Filmul va aparea in cinematografele japoneze pe data de 28 Iunie, adica luna aceasta, dar va dura in jur de 6 luni pana cand vor aparea si online, subtitrate binenteles.

Melodia alea pentru film este Sore de wa, Mata Ashita (それでは、また明日) by Asian Kung-Fu Generation.
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 11 2012, 17:06

LoL is caracterele din SD fericit wink 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 937416070
Sus In jos
xXFlorin2Xx
Kaigai
Kaigai
xXFlorin2Xx

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 15:26

Nu am rabdare sa astept atata..=],cred ca o sa fie foarte tare filmul
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 20:20

Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 20:33

Off imaginea cu sasusaku imi da fiori socat
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 13:17

sys credema a ar fi prea tare sa fie sasusaku si naruhina fericit)) orikum deabea astept sa vad filmul ... cu siguranta va fi genial... 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 2913083038
Sus In jos
NEGAtiv
Kaigai
Kaigai
NEGAtiv

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 02:02

Astept cu nerabdare filmul! Pacat ca trebuie sa asteptam atat de mult!
Sus In jos
Sasha.
Kaigai
Kaigai
Sasha.

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 15:43

Pff... abea astept filmul. Din cate am citit eu si daca articolele citite de mine sunt corecte in filmul asta Tobi a creat un univers alternativ cu ajutorul genjutsului in care sunt prinsi toti, si acolo ei sunt opusul din anumite puncte de vedere a ceea ce sunt ei in realitate ( Shikamaru e prost, Choji e slab, Ino e timida, Hinata e indrazneata, Tsunade nu mai are bustul acela mare, in schimb il are Shizune, Kakashi e un tip plin de viata, Sasuke e cam pervers sau ceva de genu, iar Guy cred ca e cam cum este Kakashi in realitate). De mentionat ca in acest univers parintii lui Naruto traiesc.
Asa si la inceput Naruto si Sakura nu au fost in acel univers, dar au fost dupa "transportati" din Konoha acolo (cum nu s-a mentionat, sau cand). In acest univers ei se iubesc (presupun ca sunt si impreuna daca se iubesc) si cred ca asta e opusul care li s-a intamplat, pentru ca la ei altceva nu e schimbat inafara de asta.

Eu asta am aflat...
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 15:49

@Sasha. a scris:
Pff... abea astept filmul. Din cate am citit eu si daca articolele citite de mine sunt corecte in filmul asta Tobi a creat un univers alternativ cu ajutorul genjutsului in care sunt prinsi toti, si acolo ei sunt opusul din anumite puncte de vedere a ceea ce sunt ei in realitate ( Shikamaru e prost, Choji e slab, Ino e timida, Hinata e indrazneata, Tsunade nu mai are bustul acela mare, in schimb il are Shizune, Kakashi e un tip plin de viata, Sasuke e cam pervers sau ceva de genu, iar Guy cred ca e cam cum este Kakashi in realitate). De mentionat ca in acest univers parintii lui Naruto traiesc.
Asa si la inceput Naruto si Sakura nu au fost in acel univers, dar au fost dupa "transportati" din Konoha acolo (cum nu s-a mentionat, sau cand). In acest univers ei se iubesc (presupun ca sunt si impreuna daca se iubesc) si cred ca asta e opusul care li s-a intamplat, pentru ca la ei altceva nu e schimbat inafara de asta.

Eu asta am aflat...

Unde ai citit ?
Sus In jos
Sasha.
Kaigai
Kaigai
Sasha.

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 15:55

Pe wikipedia si pe alte siteuri
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 16:16

SASHA ARE DREPTATE ASA AM GASIT SI EU PE NET SI DACA TOT E OPUSUL E NORMAL :li_mba:
Sus In jos
MadaLoveNar
Kaigai
Kaigai
MadaLoveNar

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 16:28

Mda... c-am asta este povestea din film
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 19:10

Tobi nu a prins pe toti in genjutsu ci doar pe Sakura si pe Naruto
Sus In jos
Sasha.
Kaigai
Kaigai
Sasha.

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 22:48

Atunci inseamna ca am inteles exact pe dos:))) >.>
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 18 2012, 22:56

@Sasha. a scris:
Atunci inseamna ca am inteles exact pe dos:))) >.>
Nu dar ceea ce ai citit tu era presupuneri deale fanilor cred, uitate la primul postm la descriere sa vezi cam cum va fi filmul
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 00:00

VA FI SUUUPER LoL :X 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 2348752802
Sus In jos
Sasha.
Kaigai
Kaigai
Sasha.

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 00:04

Daa:X Abea astept sa-l vad emotionat
Sus In jos
marcuskonkage
Kaigai
Kaigai
marcuskonkage

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 11:22

eu mor de nerabdare vor fi atitea chestii faune debea astept
Sus In jos
~Kirara~Shiva~Loveyou!~
Kaigai
Kaigai
~Kirara~Shiva~Loveyou!~

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 21:37

Wow... este super-extra-mega interesant! Pacat ca va trebui sa asteptam un an totusi...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja
Sus 
Pagina 3 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Filme :: Naruto Shippuden-
Mergi direct la: