Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

Ryo : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 19 2012, 22:05

Doamne mi-ai dat prea multe indicii din film si eu nu suport asta socat
Sus In jos
MadaraUchiha.
Kaigai
Kaigai
MadaraUchiha.

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 14:26

e vreo sansa sa vedem filmul anul acesta?
Sus In jos
corphish2
Kaigai
Kaigai
corphish2

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 14:30

can't wait
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 16:02

offf romanii nostrii nu pot face nimic 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 3536567848
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 16:17

Ba ar fi ceva daca sar aduna cei mai mari informaticieni din Romania sa faca si eu un film cu naruto
Sus In jos
Twenner
Kaigai
Kaigai
Twenner

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 16:28

ar fi ceva dar romanii sunt asa de lenesi asa ca rolling on the floor
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 16:32

Extensor a scris:
Ba ar fi ceva daca sar aduna cei mai mari informaticieni din Romania sa faca si eu un film cu naruto

noi nu avem asa ceva 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 111983215 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 111983215
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 17:54

suntem in urma rau cu tehnologia....DEMITE-L SPUNE DA PE 29 IULIE
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iul 28 2012, 19:24

pai filmul este si la noi , dar manga!

si ait vazut in sd si in ultumul ep din shippuuden acum, sakura si parintii ei ...hmm.. . cred ca in film o sa faca madara un genjutsu si o sa ii dea pe toti peste cap. ati vazut, sasuke ii dadea sakurei o floare si altele... de abia astept
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iul 29 2012, 20:30

Asta va fi cel mai bun film.... macar daca ar fi aparut si al noi cu o luna dupa ce a aparut in japonia
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iul 29 2012, 20:40

o sa apara in america apoi la noi, cred..
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 13:01

trailer 8

trailer 9

menma?

trailer 10

nu ar fi rau sa reapara Menma 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 2204237866 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 3722704568
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 13:14

Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 13:35

Aici vem un sac de informatii despre road to ninja
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 14:09

Doamne cat de tare va fi :XXX . V-am spus eu ca e un genjutu rolling on the floor
Sus In jos
corphish2
Kaigai
Kaigai
corphish2

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 14:29

foarte tare!
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 16:59

Tsunade cu ochelari? fericit)rolling on the floor))
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 17:03

iti place si tie menma? 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 364988687 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 650269930)

sasuke este bun cu copii :X si hinata este rea fericit))
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 17:14

@ramonatopala a scris:
iti place si tie menma? 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 364988687 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 650269930)

sasuke este bun cu copii :X si hinata este rea 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 650269930))

Hinata era in sutien si o vesta rolling on the floor
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 17:45

xAnDrEyX a scris:
@ramonatopala a scris:

sasuke este bun cu copii :X si hinata este rea 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 650269930))

Hinata era in sutien si o vesta 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 3573983318
da?? nu am observat.. 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 1564925666
Sus In jos
danydb
Kaigai
Kaigai
danydb

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 18:26

salut, tocmai am citit forumul referitor la naruto road to ninja, si vroiam sa spun ca tobi o sa foloseasca un jutsu numit`` Limited tsukuyomi``, acesta este un jutsu asemanator cu limited tsukuyomi, dupa ce am vazut in trailere eu cred ca acesta inverseaza personalitatea celor prinsi in el mai putin naruto si cred eu si sakura( asta e doar o presupunere) stiu sigur este ca tinta lui este naruto chestia asta o stiu din manga speciala pt road to ninja
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 19:14

@danydb a scris:
salut, tocmai am citit forumul referitor la naruto road to ninja, si vroiam sa spun ca tobi o sa foloseasca un jutsu numit`` Limited tsukuyomi``, acesta este un jutsu asemanator cu limited tsukuyomi, dupa ce am vazut in trailere eu cred ca acesta inverseaza personalitatea celor prinsi in el mai putin naruto si cred eu si sakura( asta e doar o presupunere) stiu sigur este ca tinta lui este naruto chestia asta o stiu din manga speciala pt road to ninja

Defapt Tobi ii baga pe Naruto si Sakura in genjutu si ei se afla intro lume paralela cu cea reala
Sus In jos
antidot2
Kaigai
Kaigai
antidot2

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 20:06

Da ca in naruto SD 17 acolo ajung in genjutsu lee si tenten
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30 2012, 22:07

cred ca da, de abia astept filmul si sper sa mai faca , sa nu fie ultimul ...
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 31 2012, 11:27

Nu pot dormii noapte auzind de aces fil:X:X:)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja
Sus 
Pagina 4 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Filme :: Naruto Shippuden-
Mergi direct la: