Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download

In jos 
+132
htar1
Diditza
YamaKazuma
RazuKe
.NarutoOo.
epiclayla
ilussion
mircea2000
Str0Ng
DrakeDraku
muiedinamo12
y0andr3y97
NejiHyuga12
Thot0nLy
sasusaku love
printulzuko
Alecks97
geletu
aalin
DekaroN
OnlyAvenger
Alcolik
KyRyN
Danke96
Aroyo
Arcanis
vladut
RaIkiRi
Hades
rdkill12345
madaralpha
Nicoleta
andrei1121
Y07u7zZ
pascapaul
Itsuki Uchiha
Itachi_Uchiha
Dexter119
filipdima
taurulrosu
Danzel
adrianmario
narutoandsasuke
UchihaBTW
Ionitza
leonicus
stanmari
smoker
Anonymous97
Edi
C1oby
SkiLLutz
andrey2099
Sorin2409
sasuke112
Edutzoo
EmmaXD
Sasori
Sasuk3
nicolae.bodea
alinush
Tobi
flondor89
valentin.valy.984
cosmyn
unocaid
Kaguya
GABYZEU1997
Klodd
XxNarutoxX
XxXNarutoXxX
metinjosu
tanase.laur
NarutoMode
sangele
¬Crowley¬
ledy
YonutzCR7
9Cozi
qu1sT
al3xxx01
Kirami
TaKa SaSuKe
sogi
Cr1sT1
Adryan0
wRe.
NarutoxSasuke
ManiaCs
Aydo
IancuRobert
Sasuke66
Roxy Hina x3
jmr
rares215
Uchiha_GaBy
denys.paul.73
Kanor
raducii123
Cristi2
jocultare
narutofan2012
valeriux10
RockLee
white4you
Respect07
criss33alex
tonz.buc
valy
BlackChidori
carlitos.ingerasutau
NarutoUzumaki
darkyuzumaki
UltimateJutu98
NEGAtiv
WolfUniqe
DeadSoul
Darkonel22
Sasori-sama
Nagato-san
lefe98
XDanyX007
m3aryus12
BoGhDaN
sTaR.DaN
sebyy
garcea111
bezna89
myghelyno
RvN
ctiterlea
Senpai
136 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Apr 15 2012, 10:06



Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special



Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Scaled.php?server=225&filename=zwcup
Naruto Shippuuden Ninja Taisen Gekitou Special este un joc de lupte3D, dezvoltat de Eighting si publicat de
Takara
Tomy , lansat în Japoniaîn 2010. Cuprinde desfasurarea evenimentelor anime-ului Naruto Shippuden
de la inceputul acestuia(episodul 1 seria II) pana la lupta lui Naruto cu Pains.


In acest joc puteti realiza misiunii pentru deblocarea celorlalte personaje blocate/characters unlocks,lupte intre
caractere(intre echipe adica 2vs2,battle royale,3vs1,1vs3 si 1vs1),antrenamente,lupte online si cu prietenii,

obtinerea de obiecte ce apartin personajelor...restul o sa le descoperiti singuri.

Personajele/Characters Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special

* Anbu Kakashi
* Ino
*Choji
* Shikamaru
* Asuma
* Sakura
* Naruto
* Sai
* Yamato
* Kiba
* Shino
* Hinata
* Hurenai
* Kabuto
* Anko
* Orochimaru
* Tsunade
* Jiraiya
* Sasuke
* Itachi
* Kakuzu
* Hidan
* Deidara
* Hiruko
* Yugao
* Tenten
* Neji
* Lee
* Guy
* Kakashi
* Killer Bee
* Kisame
* Gaara
* Kankuro
* Temari
* Chiyo
* Baki
* Minato
* Sage Naruto
* Raikage





  • Game Information:

Year:2010
Genere:3D Fighter
Publisher:TakaraTomy
Platform:PC
Language:Jap
Language Voice:Jap
Size:2,21 GB

  • System Requirements:

• Processor: Core2Duo Core2Quad i3 i5 i7 AMD Phenom II
• Video: Nvidia or Radeon 256 mb
• Memory: 1 GB or higher
• Operating System: XP Vista Seven
• Hard disk space: 2,3 GB

  • Installation:

1.Monteaza imaginea in DAEMON Tolls
2.Instaleaza Jocul
3.Joaca



Descarca/Donwload Naruto ShippuudenNinjaTaisenGekitou Special!!

****Prin TORRENT sau prin Descarca Direct, fara torrent****


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier Apr 25 2012, 20:12, editata de 1 ori
Sus In jos
ctiterlea
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMier Apr 25 2012, 17:00

Ca sa va apare linkul de Download trebuie sa fiti intregistrati si logati pe forum!!!!!!!
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMier Apr 25 2012, 20:13

Incearca celalta varianta de download, cu aia daca ai viteza buna la net il descarci imediat.
Sus In jos
RvN
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Iun 10 2012, 12:26

Am si eu o rugaminte la tine ,stii cum sa deblochezi toate caracterele?
Am vazut ceva cu GNT Mode, am intrat peste tot , am batut tot, nu imi elibereaza pe nimeni .:|
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Iun 10 2012, 15:41

RvN a scris:
Am si eu o rugaminte la tine ,stii cum sa deblochezi toate caracterele?
Am vazut ceva cu GNT Mode, am intrat peste tot , am batut tot, nu imi elibereaza pe nimeni .:|
GNT mode inseamna ca sa faci o misiune intreaga cu acel caracter.
Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Screen14
Sus In jos
RvN
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Iun 10 2012, 22:45

Sa-mi bag picioarele , pe un alt cont , am batut 60 de ANBU mi-a eliberat TEN TEN de exemplu , si am resetat contul , apoi am batut 176 de ANBU si nici un caracter nou nu mi-a dat ...
Am facut GNT mode cu Kakashi,Itachi,Lee si nu iar nu am primit nimic ..
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Iun 10 2012, 23:07

RvN a scris:
Sa-mi bag picioarele , pe un alt cont , am batut 60 de ANBU mi-a eliberat TEN TEN de exemplu , si am resetat contul , apoi am batut 176 de ANBU si nici un caracter nou nu mi-a dat ...
Am facut GNT mode cu Kakashi,Itachi,Lee si nu iar nu am primit nimic ..
dar uiitate la lista facauta de mine si iate dupa ea.
Sus In jos
RvN
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeLun Iun 11 2012, 00:07

M-am uitat,degeaba ,sa vad de maine ce pot face.
Sus In jos
myghelyno
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Iun 24 2012, 17:26

nu poti mona imaginea la fisier exe
Sus In jos
myghelyno
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Iun 24 2012, 17:45

frate mye imi da o erauare cad apasa shorkate zice ceva de system eror
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeLun Iun 25 2012, 01:23

myghelyno a scris:
frate mye imi da o erauare cad apasa shorkate zice ceva de system eror
1. Fara dubu-post
2. Scrie corect inasafel incat sa se inteleaga
Sus In jos
bezna89
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMar Iun 26 2012, 14:08

un walkthrouht ceva sau daca pot s aschimb limba din jok? nu inteleg nimic din ce se petrece in joc.........doar ma bat degeaba...help pls
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMar Iun 26 2012, 16:06

bezna89 a scris:
un walkthrouht ceva sau daca pot s aschimb limba din jok? nu inteleg nimic din ce se petrece in joc.........doar ma bat degeaba...help pls
nu merge schimbata limba, va trebui sa inveti frazele alea ca noi toti
Sus In jos
bezna89
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMar Iun 26 2012, 16:20

pacat habar nu am limba aia....o sa fac cursuri pentru ca e interesant jocul:)). poti sa imi spui totusi o chestie? eu joc prima aia si aleg prima chestie inainte de a alege caracterul si ma pune sa ma bat cand cu unul cand in echipa....e bine ce joc asa? adica fac misiuni sau doar ma bat in prostie?
Sus In jos
bezna89
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMier Iun 27 2012, 14:55

ce inseamna gnt mode?
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMier Iun 27 2012, 15:18

bezna89 a scris:
ce inseamna gnt mode?

deja am spus ce insemana, e a 3 a oara cand aud intrebarea asta si daor aici la subiectrul asta,
GNT mode inseamna sa terini o misiune cu un caracter la alegere, si dupa ce termini misiunea ii va aparea o steluta rosie, asta inseamna GNT mode, sa aiba steluta rosie sau chiar coroana daca sunt facute corect misiunile.
Sus In jos
bezna89
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMier Iun 27 2012, 15:45

mersi si scuzama dar nu am intelesesem.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMier Iun 27 2012, 15:55

bezna89 a scris:
mersi si scuzama dar nu am intelesesem.
cu placere, nu e nevoie sa te scuzi Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download 2913083038 Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download 1242270690
Sus In jos
myghelyno
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 04:40

admin trimitem save files cu un nume plss
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 10:54

myghelyno a scris:
admin trimitem save files cu un nume plss
poate as pune ceva daca ai fi mai explicit, ce save file? nu poti salva sau vrei sa ai toate caracterele?
Sus In jos
bezna89
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 14:19

am facut gnt mode cu sauske si la un moment dat mi-a dat simbolul uchiha si mai apoi amateratsu....ce rol au astea? am mai vauzt si knd am jucat cu alte caractere
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 15:44

bezna89 a scris:
am facut gnt mode cu sauske si la un moment dat mi-a dat simbolul uchiha si mai apoi amateratsu....ce rol au astea? am mai vauzt si knd am jucat cu alte caractere
pai alea sunt obiectele care trebuie sa le gasesti, sunt daor de frumuseste LoL
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 15:18

fericit) si cum unlock characters ???
Sus In jos
sebyy
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeLun Iul 02 2012, 22:06

ctiterlea a scris:
Ca sa va apare linkul de Download trebuie sa fiti intregistrati si logati pe forum!!!!!!!
Sus In jos
sTaR.DaN
Kaigai
Kaigai
sTaR.DaN


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download Icon_minitimeMar Iul 03 2012, 19:08

Da eroare cu Delphin ceva de genu ce sa ma fac..
Sus In jos
 
Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download
Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download
» Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC
» 432 - Pergamentele Ninja ale lui Jiraiya: Povestea eroului Naruto - Un Ninja ratat
» Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5
» Naruto Ultimate Ninja Heroes MUGEN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: