Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Intamplari... paranormale??

In jos 
+29
BiChOn
Naruto™
Mk01
Naruto↔Kurama™
YusukeUchiha
Constantin
izabela :*
MadalinNaruto
ItachiSharingan
vdk92
Sasuke清
Haruno Alexandra
ely_lovesAnImE
alexshuriken
darkyuzumaki
Nagato-san
Synkron93
Light-kun
claudiotonio
RedKo
Makise
Utakata
C1oby
Allesz
Andrutica
Paradox
Klodd
madaralpha
Danzel
33 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Danzel
Kaigai
Kaigai
Danzel


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 00:24

pun pariu ca cel putin o data vi s-a intamplat sa vedeti o fiinta care, nu prea parea umana... sau sa auziti lucruri, soapte, fara sa stiti de unde vin..
o sa povestesc o intamplare, dar maine... pt ca mai vreau sa si dorm in noaptea asta rolling on the floor
pana atunci, va invit pe voi sa povestiti fericit
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 00:33

Pai... Am avut cosmaruri cand eram mic cu o faza reala pentru ca stiam ca sunt partial vinovat adica nu sunt vinovat decat ca daca reactionam inainte... puteam sa fac ceva...

Pe langa asta... Cand sunt singur in camera si e liniste deplina ori mi se pare ori asa e aud o voce cunoscuta(o recunosc si stiu a cui e) ca imi striga numele si ma apuca plansul pentru ca puteam sa fac ceva...
Asta poate e doar un trip nasol al meu... cine stie... de o bucata de timp mi-a mai trecut...
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 01:16

Nu stiu astfel de intamplari . Dar ce pot sa-ti spun e dupa ce mi-am rupt anul trecut in iarna ambele oase de la antebratul drept , de atunci cand gresesc cumva un pas , calc stramb sau imi inchipui ceva , simt ca si cum mi sar rupe aceea bucata a corpului , sau oasele . Nu e deloc dragut . :-?

Si cand eram mai mic , aveam un vis , eram intr-o padure cu familia si , ne atacau niste oamenii lupii ( vorba vine ) eram foarte mic in jur de 5 - 7 ani , cam asa , si visam mereu , si mereu ma trezeam inspaimantat .

Cateodata mai aud sunete / vocii prin casa / camera , dar nu imi e frica , nu am fobii , sau temeri din astea . LoL Daca o fii sa mor , am sa mor .
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox


Ryo : 0
Likes : -1

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 09:44

O.o fantooomee!Yoy moartea mea...eu le caut pe ele nu ele pe mine rolling on the floor În fine,o să vă povestesc ceva ce mi s-a întâmplat și e destul de straniu:
E legenda aia că dacă de Florii îți auzi numele strigat da nu știi d la cne și răspunzi rămâi paralizat sau mori.
Păi tot așa era și în ziua aceea,erau Floriile.Eu singură în toată casa și când urc scările mă strigă cnv.N-am răspuns și am urcat mai departe.A doua oră cnd m-a strigat am răspuns,am înjurat puțin crezând k poate cineva își bate joc de mine și am plecat spre școală.Când eram jos am vorbit la telefon cu o prietenă să ne vedem și telefonu mi-a rămas în mână.Când să trec strada (de menționat că traversam lângă un colț deci nu se văd mașinile cnd vin) frate pot jura k era o liniște mortuară și am constatat k nu venea nici o mașină.Când am pus piciorul în stradă m-a zgâriat ceva pe mână atât de tare în kât mi-a căzut telefonul pe trotuar,iar eu rapid am dat în apoi.Bhăy deci în momentul acela o mașină venise din curbă cu viteză O.o totul s-a întâmplat într-o fracțiune de secundă zgârietura,telefonul,mașina.Și ca fapt divers eu înk aveam urme de gheare pe mână și nimic pe stradă,în continuare singură.Dacă nu mă zgâria acel ceva pe mână,naiba știe dak mai eram azi să tastez.
Și de atunci nu mai răspund cnd sunt strigată chiar dak știu că e mama rolling on the floor Nu e cine știe ce dar e o coincidență stranie
Sus In jos
Andrutica
Kaigai
Kaigai
Andrutica


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 10:51

Cred ca cel mai straniu moment mi s-a-ntamplat atunci cand dormeam, eram singura in casa (de revelion) si aveam vreo 6 ani.era ceasu 3-4 dimineata si cineva ma ridica si ma cheama.Eu cred ca eram si somnambula, pentru ca ma trezesc in cada din baie.M-am speriat foarte tare si tot auzeam voci.Unele erau cunoscute altele nu.Am inceput sa plang atat de tare ca vecinii m-au auzit si au venit sa aiba grija de mine pana vin parintii mei.
Daca nu erau ei cine stie ce mai pateam...
Oricum nu mai vreau sa trec printr-o intamplare ca asta in viata mea.
Sus In jos
Danzel
Kaigai
Kaigai
Danzel


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 14:12

O.o aveti intamplari mai stranii ca ale mele :-<
totusi:
eram afara vara trecuta, era vreo 11. fete si baieti, tot tacamu rolling on the floor eram plictisit si ma uitam in toate colturile, cand privirea mi-a trecut la iesirea de pe scara de incendiu (stau la bloc). la parter si la 1 avem becuri d'alea care se aprind cand treci pe langa ele. s-a aprins cel de la parter, si dupa usa. asteptam cu privirea sa vad cine iese, si a iesit un fel de nor, mic foarte alb care zbura (daah, doar e nor rolling on the floor ) plutea pur si simplu si dintr-o data a disparut. desigur ca atunci cand le-am spus si celorlalti nu m-au crezut.. rolling on the floor

mi s-au intamplat mai multe dar chiar nu imi vin in minte acum Naruto si Sasuke Confuz
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 18:47

Hmm..Acum 2 ani un coleg a aruncat cu o ghinda spre urechea mea.De aici incepe ciudatenia.Vedeam ghinda in slow-motion apoi am intors capul pentru a nu fi lovit.Apoi dupa cativa ani eram la ora de educatie fizica,iar o minge a fost aruncata spre profesor.Eu am vazut-o in slow-motion chit ca eram cu spatele dar de data asta nu am reactinat.
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz


Ryo : 3
Likes : 4

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 20:00

Gaara a scris:
Hmm..Acum 2 ani un coleg a aruncat cu o ghinda spre urechea mea.De aici incepe ciudatenia.Vedeam ghinda in slow-motion apoi am intors capul pentru a nu fi lovit.Apoi dupa cativa ani eram la ora de educatie fizica,iar o minge a fost aruncata spre profesor.Eu am vazut-o in slow-motion chit ca eram cu spatele dar de data asta nu am reactinat.

Mie mi se intampla des sa vad lucrurile in slow-motion.
Si intamplari paranomrale mi s-au intamplat multe spre exemplu stateam cu varumiu pe strada si ma uitam in partea stanga si am vazut o femeie in alb pe stalp pentru 2 sec si a disparut , am crezut ca mi sa paraut si cand m-am intors in spre varumiu mi-a spus "Vazusi si tu nu?"
Atunci chiar ca m-am c#$at pe mine fericit).
Sus In jos
C1oby
Kaigai
Kaigai
C1oby


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 21:29

Cred ca stiti intamplarea mea fericit)...Nu o mai gasesc,cred ca a fost stearsa de pe forum...In fine,cand vedeam inimi peste tot si mi-a curs odata sange din nas pe tricou si o picatura a luat forma unei inimi,etc etc fericit)
App si acum mai vad inimi fericit)
Sus In jos
Utakata
Kaigai
Kaigai
Utakata


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 22:00

Chiar si mie mi s-au intamplat multe lucruri ciudate...poate exista fantome dar nu ne fac nimica,doar incearca sa va sperie si sa muriti din cauza asta....Chestia chiar daca va vedeti nu spuneti nimic..dar totusi AllesZ e chiar ciudata intamplarea ta...

Si chestia cu vocile aproximativ toti aud...asta e un cosmar al omului de care putin reusesc sa scape...stiu cum e sa auzi voci mai ales la mine...Dar atunci cand vezi ceva iti vine un frig in tine asa o vibratie neplacuta aia e dovada ca esti speriat si ai putea patii ceva din cauza fricii...Din propria experienta nu va uitati la casele in care nu traieste nimeni,mai exact la geamuri....nu e bine se poate intampla ceva foarte neplacut...

Eu chiar nu mai tin minte lucruri dinastea acuma...
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 22:28

pai si mie mi se intampla, subliniez intampla sa aud voci, acum pana acum un an, cand s-au mutat vecinii deasupra mea, care, curios, erau oameni linistiti, nu tipau, nu nimic.
Pai auzeam sunete ciudate, nici acum nu le pot uita, gen stiti cum se aude la filmele horror cand apare o stafie sau cva de genu nu? cam asa
sau se auzeau chestii de parca erau ucisi oameni, si cadeau pe podea, si se auzea un poc dala infricosator.
sau noaptea, cand ma duceam la baie, cand puneam mana pe clanta, imi auzeam numele si eu intorceam capul inspre camera mea, care e fix langa baie(din camera se auzea).
sau in vacanta de vara, eu trezindu-ma prima, ma ridic din pat, si cand sa ies din camera, eu pot sa vad la intrarea in camera parintilor mei, si va do silueta alba de barbat, cu ceva ascutit in mana si rosu la capatul ascutit. ce-am tipat atuncea, crek am trezit tot blocu rolling on the floor
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMar Apr 02 2013, 23:11

Mi-am amintit o faza ce mi s-a intamplat in mod repetat in perioada de vre-o 3-4 zile pe la 12 ani.
Venisem recent dintr-un cantonament(nu cred ca are legatura...) dar in fine. venisem pe la 6 seara si mna am stat nu stiu cat pe calculator si pe la 23:00 m-am bagat la somn... in noaptea aia si inca in vre-o 3 nopti. Imi aparea ca prin vis o persoana pe care acum o recunosc si acea persoana ma privea pe mine dormind(lucru pe care deja il faceam(dormitul) si eram constient de el). Stiam ca e un vis dar simteam ca mi se arata din exterior ce se intampla cu mine in momentul ala... Si ma trezeam brusc speriat uitandu-ma disperat prin camera dupa care ma podidea plansul...

Alta chestie.
Mi-am amintit inca o chestie:
Intr-o dimineata ma trezesc linistit fara nici o treaba. Ma ridic in fund in pat si aprind lumina(ajung la intrerupator daca ma intind putin)... Si dau cu mana pe fata(de trezire) si simt o taietura. Deschid ochii si ma uit atent. Aveam taieturi pana la cot. Si mai mari si mai mici, in toate directiile... (Ciudat la asta e ca mancasem seara niste dulceata si dadusem pe mine [talentul meu] si ma manjisem si pe maini si m-am dus sa ma spal pe maini. Tin minte sigur ca nu aveam nimic pe mana cand m-am spalat.
Sus In jos
Danzel
Kaigai
Kaigai
Danzel


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMier Apr 03 2013, 11:10

Din nou am ramas wow la povestile voastre rolling on the floor o sa va mai povestesc si eu, cand ajung acasa... (plec la scoala). Chiar daca eu nu imi mai aduc aminte, eram afara cu prietenii cand i s-a intamplat altuia sa vada o silueta... ma rog, stay tuned rolling on the floor
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeSam Apr 06 2013, 08:24

Astea sunt iluzii. Create de minte, poate aveti niste fobii s-au va uitati la filme de groaza, la intamplari stranii etc. Aceste iluzii se pot intampla si pentru ca aveti casa foarte mare.
Sus In jos
claudiotonio
Kaigai
Kaigai
claudiotonio


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeSam Apr 13 2013, 03:26

O intaplare am avuto cand aveam 4 ani ma uitam la televizor la transformers (desen nemuritor Limba scoasa) si maicamia mi-a spus ca pleaca dupa soramea era vro 9 seara si era iarna:) dar nu am auzit cand mia spus si cand sau terminat desenele am mers sa vad unde e si am crezut ca mau parasit:))))) am plans asa de tare incat 3-4 vecini au venit la mine si tot sunau pe maicamia fericit) dar si-a uitat telefonu acasa fericit))))) eu ma ascundeam sub pat sau lasam cainele in casa si stateam sub birou fericit)
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMier Mai 01 2013, 07:24

Pfff... Aia e chestie de copii rolling on the floor
Mi-am adus aminte... Săptămâna trecută, varumiu îmi aratase un mit cu leatherface(ala cu mască si drujba) pe gta(mna... Jucam gta acum ceva timp, da' el mă tot enervează sa-l mai joc, dar anyway, mă plictiseşte.) Deci ne uităm pe youtube... Ne-am uitat... Apoi ziua următoare, la şcoală, marţi, um... Cum sa-i spun... Tehnicianul şcolii avea o mască albă si o drujba rolling on the floor mama masii ce m-am speriat atuncea rolling on the floor
Sus In jos
Light-kun
Kaigai
Kaigai
Light-kun


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeLun Mai 06 2013, 12:58

Mda mi sau intamplat si mie multe.. Mereu imi aud numele si cand ma uit prin jur nimeni...Cand eram mic visam ceva in fiecare noapte era un fel de varcolac nu pot sa explic era negru cu ochii rosii si mergeam in alta camera (in vis)si el ma astepta ..il vedeam mereu.. si incercam sa tip dar nu esia niciun cuvant nimik oricat incercam .. fugeam spre camera parintilor dar drumul nu se mai termina si el dupa mine apoi ma trezeam in pat plin de transpiratie plangand(ma trezeam plangand nu plangeam dupa).Am avut visul asta cativa ani...Si mereu am vise.. cand cineva moare sau dinastea(in zilele bune am vise frumoase si putin mai mult perverse)..Si mai era o chestie eram la bunica si am iesit in curte(sta la tara).Si am auzit un sunet ceva gen buf!!! Si atunci am vazut 2 ochi deci in momentul ala am avut ceva gen o tremuratura pe sira spinari.Am cazut in genunchi nu ma puteam ridica dupa au disparut ochii si o venit bunica zici ca eram in transa nu puteam misca niciun muschii.. de atunci nu mai ies seara de la ora 8 in sus nici sami dai toti bani din lume..Si mereu acum am tremuraturi dinalea.. daca ma atinge cineva cu mana pe spate fara sa stiu cine e (pot sa fiu si in casa numai cu o singura persoana) incep sa tremur.. si mereu am senzatia ca sunt urmarit si cand dorm am senzatia ca ceva ma priveste...Nu va puteti imagina cum e... dar e foarte naspa simti o privire care iti intra ca o sulita (ceva ascutit) in coaste..
Si nu am inventat asta chiar mi sa intamplat..
Sus In jos
Synkron93
Kaigai
Kaigai
Synkron93


Ryo : 0
Likes : -34

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeDum Mai 19 2013, 09:54

Ba eu va intrec pe toti:Pai prima data incepe cand am dormit cu fratemiu in camera bunicii(bunica fiind chhtt) si eu nu puteam dormi din cauza patului.Pe la 00:30 cred ca atat era ceasu am inceput am2 sa auzim voci si eu am intors capu spre usa usa fiind inchisa si aveam geam dinacela prin care nu se poate vedea clar, ba era acolo o umbra de femeie,toata noaptea n-am dormit.Sau uneori simt in pat cum se aseaza cineva si incepe sa-mi povesteasca lucruri ciudate.Sau nush acm daca ma credeti dar am vazut un demon, dupa cum stiti un demon ia forma unei temeri ,poate fi umana sau nu.Ei bine eu de mic aveam o frica de o femeie cu cap de capra (imaginara of course) si eram cu fratemiu ne antrenam pt campionat in curtea din spate, si eu intorc capul spre vie(de vie ne desparte o poarta si cateva constructii) pot jura ca am vazut-o acolo, eu o uitasem ca na o stiam cand eram mic, dar atunci mi-am amintit de ea.Sau cand eram mai mic 7-8 ani ma jucam cu verii mei si cu fratemiu jocu ala cu ascunsu.Si am vrut sa ma ascund in bucatarie unde era intuneric bezna am intrat , ba si sa-mi bag pla era ceva acolo ce se misca si lucea alb, stiti alb dinala imaculat.
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeDum Mai 19 2013, 09:59

Si mie mi sa intamplat:
Pur si simplu pe la ora 3 dimineata m-am trezit din somn si m-am dus la baie... Cand m-am intors us de abia se deschidea ed parca cineva tinea la ea... ma rog..... cand mama asezat in pat o umbra mare si neagra era langa mine si in geam batea cineva...Deci am zis ca fac infart pe moment
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeDum Mai 19 2013, 10:51

ok nap fericit)) deci eram intra 6-a sem 2 ma duc spre scari clasa noastra e exact in colt undei mai intunecat si cei dea 7-a de atunci fericit) ziceau ca vedeau o umbra din clasa noastra fericit) mam speriat putin eram si singurul de la mine din cl ajuns ajunge dupa 5 min un coleg ne facem curaj mergem mno ce sa zic fericit) am vazut un fel de umbra langa usa ( nu era tocmai o umbra) era o pata mai inchisa de culoare si semana cu un om dar bine era si transparenta am fugit inapoi si o mai venit un coleg neam dus si pata acea disparuse si mai am prin casa intamplari de astea
Sus In jos
alexshuriken
Kaigai
Kaigai
alexshuriken


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeDum Mai 19 2013, 15:37

Acum vreo 12 ani unui var dea meu ia murit tatal si dupa ce au facut pomana seara sau pus in pat si varmeo luase un colac ca sal manace uitase sa inchida sacul si iera lene sa se duca sal inchda ca sa nu se usuce si dupa vreo 5 min a auzit un fosnait inspre sac si sa uitat si sacul sa strins pana unde erau colaci iar el a ingetat de frica.
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeDum Mai 19 2013, 16:02

Nu prea cred in asa ceva dar mna nu exlud posibilitatea :> plus ca am patit-o si eu de cateva ori fericit)) .
Acum vreo doi ani am avut un vis . Eu si inca 5 fete din fosta mea clasa , mergeam la prof pentru meditatii (profu statea la bloc) si cand sa urcam pe scari (eram la parter fericit) se deschide unul din pereti si in spatele acestuia era o camera intunecata prafuita noi de teama nu ne-am mai miscat insa 2 fete s-au dus m-ai aproape sa vada ce este acolo si ceva le-a tras inauntru .
Apoi la cateva zile au disparut toate pana cand am ramas doar eu ....chil singura la scoala aproape dormeam pe banca rolling on the floor vad ca cineva imi pune mana la gura si incearca sa ma sugrume...Nu am putut sa ii vad fata dar era un baiat de 1.80 asa si avea o gluga pe cap si lanturi la maini .
In momentul ala m-am trezit tipand si luam aer in continuu pentru ca simteam ca fusesem sugrumata cu adevarat si ceea ce e ciudat este ca aveam urme rosii pe gat :-s si nu m-am sugrumat eu singura rolling on the floor pentru ca atunci cand m-am trezit ma tineam cu mainile de cearceaf si inca simteam senzatia aia ..sau ma rog cine stie .
De atunci vad cateodata o silueta neagra ce trece pe la usa si cand ma duc sa vad ce este.... nimic .
Poate e ceva psihologic sauu e ceva dincolo de capacitatea noastra de a vedea lucrurile :> .
Sus In jos
Haruno Alexandra
Kaigai
Kaigai
Haruno Alexandra


Ryo : 0
Likes : 0

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeDum Mai 19 2013, 19:56

Hellow !
Am zis sa trec si eu pe aici .
Acum opt sau noua ani am avut un vis ciudat.
Zburam prin camera mea . rolling on the floor) Era intuneric si putin sinistru.
A inceput sa imi placa sa zbor prin camera si faceam tumbe si ma distram. Dar la un moment dat ma indreptam cu viteza spre perete. Mai aveam cativa centimentri si ma loveam de el. Dar m-am trezit din vis si m-am linistit imediat ce mi-am dat seama ca era un vis.
Am avut multe vise si chiar intamplari precum cea de sus.
Cateodata cand sunt singura in camera si este liniste , parca simt ca este cineva in spatele meu si se uita la mine.Dar imi este frica sa ma uit in spate. Mult prea frica.

Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeJoi Mai 30 2013, 14:20

WolfenAxel a scris:
Hmm..Acum 2 ani un coleg a aruncat cu o ghinda spre urechea mea.De aici incepe ciudatenia.Vedeam ghinda in slow-motion apoi am intors capul pentru a nu fi lovit.Apoi dupa cativa ani eram la ora de educatie fizica,iar o minge a fost aruncata spre profesor.Eu am vazut-o in slow-motion chit ca eram cu spatele dar de data asta nu am reactinat.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]))oi avea cn stie ce puteri,ceva ce nu stim noi?!?!?!
Am sa va spun si eu o poveste de a mea
Eram mai mic 12-13 ani,si am mers cu veri mei de Sf. Andrey la cimitr,eu n-am vrut dar pana la urma m-au convins.Ajunsi acolo ne plimbam prin cimitir....asa ca n-aveam ce face,cand deoadata vine o furtuna puternica,si am auzit strigate si tipete din cimitir.
Atunci toti am fugit,dar eo atat de speriat cat eram,m-am impiedicat si mi-am rupt piciorul.
Pentru faza asta am stat cu piciorul in ghips 3 luni:|
Sus In jos
vdk92
Kaigai
Kaigai
vdk92


Ryo : 0
Likes : 1

Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitimeMier Iun 12 2013, 10:20

Sasuke清 a scris:
WolfenAxel a scris:
Hmm..Acum 2 ani un coleg a aruncat cu o ghinda spre urechea mea.De aici incepe ciudatenia.Vedeam ghinda in slow-motion apoi am intors capul pentru a nu fi lovit.Apoi dupa cativa ani eram la ora de educatie fizica,iar o minge a fost aruncata spre profesor.Eu am vazut-o in slow-motion chit ca eram cu spatele dar de data asta nu am reactinat.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]))oi avea cn stie ce puteri,ceva ce nu stim noi?!?!?!
Am sa va spun si eu o poveste de a mea
Eram mai mic 12-13 ani,si am mers cu veri mei de Sf. Andrey la cimitr,eu n-am vrut dar pana la urma m-au convins.Ajunsi acolo ne plimbam prin cimitir....asa ca n-aveam ce face,cand deoadata vine o furtuna puternica,si am auzit strigate si tipete din cimitir.
Atunci toti am fugit,dar eo atat de speriat cat eram,m-am impiedicat si mi-am rupt piciorul.
Pentru faza asta am stat cu piciorul in ghips 3 luni:|

e ceva ,mai urat faza cu picioru ...nu prea mi sa intamplat mie dar la alti tovarasii lii sa intamplat .cu obiecte ..il punea intr-un loc si il gasea in alt loc ..sau cand facea poze se vedeau niste chestii pe care nu le poti explica..si asa mai departe sunt multe chestii pe care nu le poti explicat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intamplari... paranormale?? Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari... paranormale??   Intamplari... paranormale?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Intamplari... paranormale??
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Proba I: Intamplari de la academie
» DBZ: Episodul 108 - Intamplari teribile in ceruri. Garlic Jr devine Kami?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: