Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Shinigami: Desene

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri

Ryo : 0

Shinigami: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 03 2013, 14:38

ei bine , cel cu Gaara ti-a iesit BINISOR , pt ca nu inteleg daca e viu sau mort rolling on the floor
Sus In jos
Andrutica
Kaigai
Kaigai
Andrutica

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 04 2013, 13:16

Sunt foarte frumoase...Imi plac umbrele detaliile si contururile si tot :X
Daca poti sa-mi faci unul cu Minato :X:D
Multumesc anticipat!!
Succes!!wink
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 04 2013, 13:31

Deci sunt minunate :x :x Sunt foarte expresive pt. niste desene si reusesti , prin lucrul pe care tu il numesti "desen" sa redai anumite emotii patrunzatoare . Nu am nimic de comentat dar totusi , poate , cand ai timp , poti sa-mi faci si mie desenul pe care ti l-am cerut :03 ?? Cel cu Pain , nu stiu de de dar am impresia ca o sa-ti iasa foarte bine wink fericit
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 19:16

@izabela :* a scris:
Deci sunt minunate :x :x Sunt foarte expresive pt. niste desene si reusesti , prin lucrul pe care tu il numesti "desen" sa redai anumite emotii patrunzatoare . Nu am nimic de comentat dar totusi , poate , cand ai timp , poti sa-mi faci si mie desenul pe care ti l-am cerut :03 ?? Cel cu Pain , nu stiu de de dar am impresia ca o sa-ti iasa foarte bine Shinigami: Desene - Pagina 2 1071211947 Shinigami: Desene - Pagina 2 650269930

o sa fac si cu pain, pana atunci
Spoiler:

Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 19:24

zici ca ai dat cu cerneala sincer place dar nu prea inteleg nimic Naruto si Sasuke
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 20:34

@darkyuzumaki a scris:
zici ca ai dat cu cerneala sincer place dar nu prea inteleg nimic Naruto si Sasuke

Defapt , chiar e facut in cerneala. Shinigami de obicei lucreaza in cerneala.

Ca de obicei, nu am ce sa zic. E foarte expresiv si pur si simplu il ador. Felicitari! Din nou m-ai lasat cu gura cascata .
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16 2013, 14:48

Duteee ba, desenele astea sunt prea frumoase, da zi si mie cam cat timp stai la un astfel de desen ???
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16 2013, 14:55

@Alecks97 a scris:
Duteee ba, desenele astea sunt prea frumoase, da zi si mie cam cat timp stai la un astfel de desen ???

pai, depinde de chef si dispozitie, de exemplu la asta ultimu (cu naruto) am stat cam 15 minute
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16 2013, 14:58

Cred ca ti-ai intrat in mana, si sa mai faci desene ca's foarte tari fericit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 16 2013, 15:54

Shinigami...te rog eu lasa-mi si mie id tau in pm daca vrei fericit) am nevoie de niste sfaturi in particular:)) daca intelegi ce vreau sa spun fericit)
Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 20 2013, 21:23

bro ft bn ..succes
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 20 2013, 21:41

Obito Uchiha清 a scris:
bro ft bn ..succes

Exista un regulament, asa ca respecta-l!

Revenind, imi plac la nebunie, mai ales ca le faci in cerneala! Sunt... pur si simplu geniale! Bravo wink
Doar ca, la unele nu se prea intelege nimic...
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 20 2013, 22:22

Sakura-Chan a scris:
Obito Uchiha清 a scris:
bro ft bn ..succes

Exista un regulament, asa ca respecta-l!

Revenind, imi plac la nebunie, mai ales ca le faci in cerneala! Sunt... pur si simplu geniale! Bravo Shinigami: Desene - Pagina 2 1071211947
Doar ca, la unele nu se prea intelege nimic...

nu sunt in cerneala ,cat despre intelegerea desenelor nu am niciun interes sa intelegeti ceva (nu-mi place sa desenez identic).Arta nu e copie fidela a realitatii, e o transfigurare din perspectiva fiecaruia.
eu asa vad lucrurile, asa le transpun
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 20 2013, 22:24

nush ce sa zic .. imi cam plac
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 21 2013, 17:29

@DaNg3r0s a scris:
nush ce sa zic .. imi cam plac
In regula 2 scrie clar un comentariu de minim 10 cuvinte constructiv . AI grija ca asta se numeste spamm .
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 31 2013, 21:37

Okk^^ Deci...ti-am spus ...te Respect!...Desenezii genial, nu am criticii...esti un artist incredibil in creion....iar cel cu Gaara...Surprins Fucking Love him rolling on the floor Deci...esti geniall...Respectele Mele.!
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 01 2013, 10:04

Foarte frumos desenul,pot sa spun chiar perfect..n-am critici.
S-a mai vi cu astfel de desene,cam de genul acestuia,e foarte bun.
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 03 2013, 09:30

@Shinigami a scris:
@izabela Indragostit a scris:
Deci sunt minunate :x :x Sunt foarte expresive pt. niste desene si reusesti , prin lucrul pe care tu il numesti "desen" sa redai anumite emotii patrunzatoare . Nu am nimic de comentat dar totusi , poate , cand ai timp , poti sa-mi faci si mie desenul pe care ti l-am cerut :03 ?? Cel cu Pain , nu stiu de de dar am impresia ca o sa-ti iasa foarte bine Shinigami: Desene - Pagina 2 1071211947 Shinigami: Desene - Pagina 2 650269930

Spoiler:

Iaasi nu inteleg daca e viu sau mort rolling on the floor
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 03 2013, 11:46

Biju Mode Naruto a scris:
@Shinigami a scris:
@izabela Indragostit a scris:

Spoiler:

Iaasi nu inteleg daca e viu sau mort rolling on the floor

crezi ca ma intereseaza sa intelegi tu ceva ?
eu le fac asa cum vreau si cum cred de cuviinta, nu sa fie pe placul tau sau al altora.
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 07 2013, 17:40

Spoiler:

Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 07 2013, 18:13

Oke, asta-i prea epica!
Nu stiu, nu am ce sa-ti critic, imi plac la nebunie!
Mult noroc in continuare wink
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 07 2013, 18:13

nu pre am inteles aceste desen dar parca esti PICASO Cool imi plac foarte mult desenele tale imi faci te rog unul ku konohamaru?! fericit LoL
Sus In jos
NarutoSageMode1000
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 07 2013, 18:19

Uau , o imaginatie de invidiat ! Totusi cred ca pot intelge ceva : in prima nimic , in a doua parca un robot O.O , a treia un fel de monsru care a cazut pe jos :-? si acum se lusuie rolling on the floor)) OK deci imi plac chiar daca nu inteleg nimic e foarte foarte foarte tare !! Vreau sa spun ca esti ca Picaso el deseneaza tot ce ii vine in minte , mai astept desene !! Apropo , ce ustensile folosesti , in unele locuri parca arzi deseneul....cu bricheta... , Revenim la ustensile cred ca toti sunt curiosi , poate faci o poza cu uneltele cu care lucrezi ??

EII MI-AI FURAT DENUMIREA , DE CE AM SCRIS ATATA ??!!!
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 07 2013, 18:27

WOW deci cum leai facut numa tu sti deci f*cking awesome Surprins
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 15:47

Spoiler:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Shinigami: Desene
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Desene-
Mergi direct la: