Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Shinigami: Desene

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

Ryo : 0

Shinigami: Desene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Noi 07 2013, 20:54

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeSam Noi 09 2013, 16:06

Spoiler:

Shinigami: Desene - Pagina 4 GS89N7i
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeSam Noi 16 2013, 22:07

Spoiler:

Sus In jos
Naruto↔Kurama™
Kaigai
Kaigai
Naruto↔Kurama™

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 18:47

@Shinigami a scris:
Spoiler:

Acest desen e facut de tine? DAca este atunci ai respectu meu. Sincer nu am ce comenta
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 21:19

V-am şters circul. Discutaţi cu aşa foc asupra faptului că desenele sunt plagiate, dar vag şi acompaniat de învinuirii nesusţinute, că n-avem cum domne'! Da' taste avem ca să dăm drumul la adversităţi. CM Nine, tu nu eşti un membru akatsuki care are la cunoştinţă regulamentul? Nu mai ai dreptul să postezi în acest subiect şi consideră asta o ''pedeapsă'' inofensivă. Dacă doreşti să-mi spui ce nedreaptă-i situaţia, prin pm por favor. Shinigami, mai domol. Trebuie să fi om indiferent de situaţie, nu doar când ai cu cine.
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 24 2013, 21:40

Sa nu denaturam motivul pentru care exista sectiunea asta ,care se numeste Desene, nu moralitate si etica !
M-a mai intrebat o data ce tehnici folosesc, nu i-am raspuns, era suficient sa intelega ca nu am de gand sa-l informez.
Si terminati o data cu SPAMU, aici se expun lucruri legate de desen, nu acuzatii nefondate si altele.
Sa fie litera de lege, daca nu ai ce sa spui, si nu esti in tema, nu apesi Reply si gata !
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 03 2013, 15:42

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 14 2013, 19:55

si acilisea avem ,dupa cum prea-bine se observa nimic altceva decat o caprioara zburdalnica pe o coada de peste zburator argintiu ce scuipa seminte de marar

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMier Dec 18 2013, 21:53

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 01 2014, 18:56

Spoiler:

Sus In jos
BiancaRomelia
Kaigai
Kaigai
BiancaRomelia

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 04 2014, 23:26

Ei bine, pentru cineva care are experienta in arta, nu ai ce critica fericit))
ai niste lucrari chiar bune, am observat ca la majoritatea predomina negrul, culorile inchise si sumbre, sunt frumoase, dar daca ai putea incerca sa faci o lucrare care sa predomine si culorile calde. Este importanta si starea pe care o transmiti prin lucrare, mie mi-a dat impresia ca ai fost cam trist cand ai facut unele picturi.
La ultiul desen in creion, trebuia sa fi mai atent la proportii, in special la zona fetei, dar daca voiai sa mergi mai spre expresionism, cum ai zis ca-ti place, trebuia sa-l deformezi putin mai mult, asa nu e nici construit dar nici deformat tare. 
(asta e doar parerea mea, sa ma corectezi daca gresesc:) )
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 22 2014, 21:54

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMar Feb 18 2014, 18:44

Spoiler:

Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 19 2014, 13:36

Aceasta sectiune se numeste desene.Ultima ta ''creatie'' este un desen?Eu nu cred...cel putin partile in care apar oameni.
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 19 2014, 15:07

cine zice ca desenul se face doar cu creionul ?
tu vezi-ti de ale tale si pe mine uita-ma baiete, in plus aveai restrictie in topicul meu, un admin sa ia masuri !
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 21 2014, 19:01

Spoiler:

Sus In jos
CoJoCkK uchia
Kaigai
Kaigai
CoJoCkK uchia

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeVin Feb 21 2014, 19:09

WOW!Freate te-ai gandit vreo data sa vinzi desenele?Ai face milioane!
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 06 2014, 16:53

Spoiler:

Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 06 2014, 20:44

Duuuude. Frumoase desene,Shinigami. Îmi plac unele foarte mult.Unele par a fi făcute digitale,iar unele manuale. E adevărat acest lucru sau greșesc eu xD ?
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mar 07 2014, 13:44

Îmi plac viziunile tale în legătură cu lumea artei. Îmi place cum predispui de un talent de a combina stilurile de desen. Poate asta-i şi cheia în a face ceva perfect,din punctul de vedere al fiecărui individ,nu? Totuşi,nu îmi vine să cred că unele desene,au un conţinut mai aparte...Ca nişte fragmente din ceea ce simţi. Destul de interesant şi de satisfăcător în acelaşi timp. Cum spuneai şi tu, un desen trebuie lucrat aşa fel încât să nu se termine. Să aive un acel ceva "infinit". Să nu te saturi atunci când priveşti acel desen. Ador desenele tale. Lumea ta,este opusă cu a tuturor "artiştilor".
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 08 2014, 19:20

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mar 17 2014, 15:32

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 29 2014, 19:20

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeSam Apr 12 2014, 13:40

Spoiler:

Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 15 2014, 17:11

Spoiler:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Shinigami: Desene   Shinigami: Desene - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Shinigami: Desene
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Desene-
Mergi direct la: