Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

Ryo : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 10 2012, 16:47

incerc sa il descarc si eu in seara asta
Sus In jos
TaKa SaSuKe
Kaigai
Kaigai

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 10 2012, 19:08

Mie imi apare o eroare dupa ce imi scriu numele acolo si dau enter...ce ar trebuii sa fac? :(la_crimi):
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 10 2012, 20:53

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Mie imi apare o eroare dupa ce imi scriu numele acolo si dau enter...ce ar trebuii sa fac? Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 827655866
sunt milioane de erori in lumea asta la jocuri, ce fel de eroare iti da?
Sus In jos
Kirami
Kaigai
Kaigai
Kirami

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 11 2012, 09:11

Foarte bun jocul . Bună treabă . naruto
Sus In jos
al3xxx01
Kaigai
Kaigai
al3xxx01

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 11 2012, 13:42

cum se schimba limba ?
Sus In jos
Cr1sT1
Kaigai
Kaigai
Cr1sT1

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 11 2012, 18:44

imi ziceti si mie va rog cum deblochez caracterele ? mai ales naruto sage va rog... :(
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Oct 11 2012, 18:56

cristi uitate la pm si vezi ca tiam zis cum
Sus In jos
Kirami
Kaigai
Kaigai
Kirami

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 12 2012, 22:38

A scris Admin'ul . Ar fii frumos dacă ar merge să faci misiuni . Cool Era epic jocul , oricum şi aşa este fain .
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeVin Oct 19 2012, 00:50

Lool asta vroiam sal pun eo fericit) dar cred k pun altul fericit
Sus In jos
9Cozi
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeSam Oct 20 2012, 17:09

cum deblochez caracterele ? va rog spuneti-mi si mie
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeSam Oct 20 2012, 18:22

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
cum deblochez caracterele ? va rog spuneti-mi si mie
termini misiuni de la single player
eu asa am deblocat pe sasori (hiruko) si inca cateva carctere
sau cauta salvare pe internet
Sus In jos
YonutzCR7
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 11:06

Jocul nu are alta limba pe care sa o pot folosi in afara de japoneza?
Sus In jos
9Cozi
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 11:45

Imi puteti da si mie salvare sau un link de unde o pot lua plz:D
Sus In jos
YonutzCR7
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 11:48

cwii ipc hle device fs couldn't create new file imi da eroarea asta dupa ce scriu numele .ma ajuta si pe mn cnv va rog.
Sus In jos
9Cozi
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 18:58

datimi si mie salvare ca sa am toate caracterele va rog
Sus In jos
qu1sT
Kaigai
Kaigai
qu1sT

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 22 2012, 10:06

Tare ms mie imi mere :X Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 2806542684
Sus In jos
9Cozi
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeLun Oct 22 2012, 22:06

Imi puteti da si mie salvare sau un link de unde o pot lua plz:D
Sus In jos
ledy
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeMier Oct 24 2012, 20:34

poti face misiuni la jocul asta ?...si cum se numeste cel nou ?
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 11:21

nu aveti cumva si un "patch" sa fie tradus in engleza? sau direct in engleza?
Sus In jos
sangele
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 20 2012, 19:35

mi se pare mai tare sa te uiti la film de cat sa te joci oricum e tare jocu LoL
Sus In jos
sangele
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 20 2012, 19:37

tare jocu dar tot filme mi se pare mai tare de ar aparea 290
Sus In jos
NarutoMode
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 12:07

Cine ma poate ajuta si pe mine cu jocul ? Adik dupa ce am facut misiuni sa salvez ! Add: joker.crazy39
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 12:25

dupa ce termini misiunea si deblochezi un nou caracter sau faci GNT un caracter se salveaza automat dar daca esti in timpul misiuni trebuie sa salvezi cu emulatorul, te duci la edit si acolo ai save and load.
Sus In jos
tanase.laur
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeMier Noi 28 2012, 10:50

Imi apar alea 3 de selectat pentru salvat si dupa nu mai stiu ce sa dau am apasat pe toate butoanele de la tastatura , ma poate ajuta cineva ?
Sus In jos
NarutoMode
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Noi 29 2012, 20:14

Am terminat prima sectiune ( dupa ce lam batut pe sasuke ) dupa ce mai fac ?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download
Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: