Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

Ryo : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeVin Noi 30 2012, 13:16

fa GTN mode cu toate caracterele
Sus In jos
metinjosu
Kaigai
Kaigai
metinjosu

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Dec 02 2012, 16:06

da e frumos dar se misca greu :(la_crimi):
Sus In jos
XxXNarutoXxX
Kaigai
Kaigai
XxXNarutoXxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 19:35

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 3494451994Cum pot sa iau toate caracterele...? si app ce ala GNT
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 20:39

te rog sa iti schimbi numele
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeVin Dec 21 2012, 23:07

Imi da eroare ceva cu VCOMP100.DLL . Imi spune sa reinstalez programul , ce sa fac ?
Sus In jos
GABYZEU1997
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeLun Dec 24 2012, 20:25

pot schimba limba din chineza in altceva>>:S

Sus In jos
GABYZEU1997
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeLun Dec 24 2012, 20:30

ce e ala GNT?????????????????????
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeLun Dec 24 2012, 20:37

GNT=sa faci o misiune intreaga cu un caracter dupa sa mai faci inca odata misiunea dar cu alt caracter.Intelegeti?????
Sus In jos
Kaguya
Hokage
Hokage
Kaguya

Ryo : 740

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeLun Dec 24 2012, 21:17

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
GNT=sa faci o misiune intreaga cu un caracter dupa sa mai faci inca odata misiunea dar cu alt caracter.Intelegeti?????

idem
Sus In jos
unocaid
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Dec 27 2012, 22:17

Daaa...acum iam dat sa il descarc,sa va vedem ce erori imi va da wink).Am o intrebare,imi merge cu procesorul de 1.90 ghz ?? am 2.50 gb ram si placa video ati radeon de 512 mb ram dar nu ma prea ajuta procesorul...
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Dec 27 2012, 23:43

mie mi-a mers pe ram de 1,5 deci la tne nu e nicio probl LoL
Sus In jos
unocaid
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeVin Dec 28 2012, 00:05

Frate mi se blocheaza,nu se instaleaza,ramane asa @Deranjat!:
Sus In jos
cosmyn
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 29 2012, 00:22

Mi se blocheaza cand il instalez ramane asa.... ce ar trebuii sa fac ?
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 29 2012, 11:09

care sunt butoanele la el?
Sus In jos
valentin.valy.984
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 29 2012, 17:40

mi se pare interesant jocul dar pot schimba limba in engleza?
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 29 2012, 17:43

asta e problema patchturi in engleza nu cred ca exista si nu se poate din cate am vazut
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 29 2012, 17:45

ba da cand il instalezi alegi modul in engleza....cred.Dar care sunt butoanele?
Sus In jos
flondor89
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Cum rezolv asta?   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeSam Dec 29 2012, 19:00

Imi zice ca lipseste XINPUT1_3.dll
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Dec 30 2012, 19:13

cum deblochez caractere si cum fac jutsurile?
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Dec 30 2012, 19:15

pt caractere downloadezi salvarea 100% iar jutsurile se fac de pe x si sageti!
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Dec 30 2012, 19:45

si unde gasesc salvarea 100%
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeDum Dec 30 2012, 20:07

scrie pe google naruto shippuden gekitou ninja taisen special game save
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeLun Dec 31 2012, 14:39

imi da careva un link de unde sa pot dwonloada naruto shippuden gekitou ninja taisen special game save
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeLun Dec 31 2012, 16:08

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
uite aici am incarcat-o din pcul meu...are toate caracterele deblocate si la misiuni esti ff departe succes.Sper ca sti ce sa faci cu ea....
Sus In jos
alinush
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitimeLun Dec 31 2012, 16:15

prin care dintre cele 2 posibilitaati de download se descarca mai repede ? Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 1932598077
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download
Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: