Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

Ryo : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeLun Dec 31 2012, 16:16

torrent mie asa imi merge mai rpd
Sus In jos
nicolae.bodea
Kaigai
Kaigai

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: re   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 20:14

Linku de la torrent nu e bun....
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeDum Ian 06 2013, 07:12

imi da eroare dolphin.exe ce e asta ?
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeDum Ian 06 2013, 12:15

trb sa ai downloadat si instalat programul Dll-Files Fixer si dupa iti merge ca asa imi dadea si mie.
Sus In jos
Sasuk3
Kaigai
Kaigai
Sasuk3

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeLun Ian 07 2013, 12:59

Mie nu-mi merge imi apare ala da e negru tot
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeLun Ian 07 2013, 13:19

bn ca nu va merge nu aveti ochi sa cititi cerintele??daca aveti pcu pe carbuni cum sa iti mearga?trb pc din 2010,2011,2012 ca sa iti mearga jocu perfect cum ar trb nnu din ala din 1900 toamna...
Sus In jos
Sasori
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeLun Ian 07 2013, 22:03

Am o problema cu jocul, cand aleg caracterele se blocheaza Naruto si Sasuke , adica nu intra in joc, dar practic summonul ala a lui tsunade inca se misca jos...

Processor Amd athlon 64 x2 dual core processor 4800+ 2.5ghz
Ram 4gb ddr2
DirectX 11
Video: Ati radeon HD 2400 XT
Memory 2035 MB
Sus In jos
EmmaXD
Kaigai
Kaigai
EmmaXD

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 14:58

Imi spune si mie cineva pe ce taste se joaca ?
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 15:32

da:
z-combo cu dmg mai mare
x-combo cu dmg mai mic(in general cu x ataci de la distanta)
q-te feresti de atacuri in stanga
w-te feresti de atacuri in dreapta
sageata in stanga de 2 ori foarte rapid-te dai peste cap inapoi cu personajul
sageata dreapta de 2 ori foarte rapid-alergi cu personajul
sageata sus-sari
sageata sus de 2 ori-sari mai sus
si sunt si combinatii....
sageata sus+x=jutsu
sageata jos+x=te teleportezi in spatele adversarului
sageata jos+x=cand esti prind in comboul adversarului ataci ff repede si scapi sau te transformi intr-o buturuga...
Acum depinde de personaj in functie de ce jutsu are....eu combinatiile astea le stiu
Sus In jos
Edutzoo
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 21:37

Admin a scris:
Incearca celalta varianta de download, cu aia daca ai viteza buna la net il descarci imediat.

Buna, Va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva info. Nu am mai jucat niciodata, nici un joc naruto pe PC. Imi trebuie emulator? sau programe aditionale? Am win 7 de 32, si video + memorie suficienta.
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 21:42

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Admin a scris:
Incearca celalta varianta de download, cu aia daca ai viteza buna la net il descarci imediat.

Buna, Va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva info. Nu am mai jucat niciodata, nici un joc naruto pe PC. Imi trebuie emulator? sau programe aditionale? Am win 7 de 32, si video + memorie suficienta.
nu cred ca iti trebuie emulator sau programe aditionale acuma depinde
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 22:21

cand descarci jocul acesta e deja emulat :p
Sus In jos
Edutzoo
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 22:59

gata am reusit sa il joc. exista vreo varianta in engleza?
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 23:16

gata am reusit sa il joc. exista vreo varianta in engleza?
nu cred Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 3294580726
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeSam Ian 12 2013, 23:50

nu nu exista din pacate...jocul a fost facut numai in japoneza si deocamdata nu exista patch in exgleza
Sus In jos
sasuke112
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeDum Ian 13 2013, 07:17

ce cerinte are?
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeDum Ian 13 2013, 08:15

ce cerinte are?

vezi la prima pagina a jocului
Sus In jos
Sorin2409
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeDum Ian 13 2013, 11:11

ai jocuri 3d ca naruto naiteki kensei....dar in single player...adica nu pe lan?? Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 872337651
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeDum Ian 13 2013, 12:50

toate jocurile sunt postate nu tine niciunu ascuns Naruto si Sasuke
deci ce vezi aia e altele nu mai sunt
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeDum Feb 03 2013, 08:05

ce trebuie sa fac ca sa-l deblochez pe Minato
Sus In jos
andrey2099
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 05 2013, 16:30

SUPERRRRRR multumusc dar imi spuneti shi mie controalele?
Sus In jos
SkiLLutz
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 05 2013, 17:40

merge si pentru procesor intel(r) pentium(r) dual cpu 2.0 ghz?
Sus In jos
C1oby
Kaigai
Kaigai
C1oby

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 05 2013, 19:11

Parca am gasit odata la jocul asta,un pack cu toate caracterele deblocate nu mai stiu cine la postat,il puteti pune din nou,sau un link catre pagina?
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeMar Feb 05 2013, 20:27

unde gasim comenzile, l-am avut dar nu stiam cum sa folosesc cel mai puternic jutsu al unui caracter fericit) imi puteti spune??
Sus In jos
Anonymous97
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitimeVin Feb 08 2013, 21:55

Cum schimb language !?!?!? E enervant !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download
Sus 
Pagina 7 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: