Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

Ryo : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeDum Iun 30 2013, 13:42

Nu trebuie sa ii jicnesti, poate au ei o problema cu PC-ul sau cu windows-ul, si nu il pot instala 
Sus In jos
y0andr3y97
Kaigai
Kaigai
y0andr3y97

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeVin Iul 12 2013, 22:32

Ba da ce drq are de se vede negru ca ma enervez niciunul nu merge...
Muzica se aude si ecranu e negru...
Sus In jos
muiedinamo12
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeSam Iul 13 2013, 12:49

Ai salvarea cu caracterele deblocate? Daca da imi trimiti si mie te rog linkul?
Sus In jos
DrakeDraku
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeLun Iul 15 2013, 17:13

Eu lam instalat si imi da o  eroare si zice "The program can"t start because VCOMP100.DLL is missing from your computer.TRy reinstalling the program to fix this problem.  si am descarcat VCOMP100.DLL si tot nu merge.  ce trebuie sa fac?
Sus In jos
Str0Ng
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: R3 all   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 17:31

e smecher mai pune
Sus In jos
mircea2000
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeMar Iul 23 2013, 13:35

imi puteti spune care sunt controalele entru acest joc?
Sus In jos
mircea2000
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeMier Iul 24 2013, 10:41

acest joc merge pe tableta sau alt joc de genul asta?
Sus In jos
ilussion
Kaigai
Kaigai
ilussion

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeMier Iul 24 2013, 13:25

care este ala nou?
Sus In jos
epiclayla
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 12:27

Dupa ce am scris numele, mi-a aparut ceva care mi-a zis ca nu a putut sa faca un nou folder ... ? Isi revine sau are el o problema ?
Sus In jos
.NarutoOo.
Kaigai
Kaigai
.NarutoOo.

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 16:12

Misto... Ma apuc sa il joc!
Sus In jos
RazuKe
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeLun Aug 05 2013, 14:49

Are nevoie de emulator PS2?? Raspundeti fast ca acum il descarc
Sus In jos
YamaKazuma
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 05:55

salut,am o problema,am instalat jocu` si nu merge,imi da o eroare https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/39/juxx.jpg/
Sus In jos
Diditza
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 19:53

Am si eu o problema cu jocul.Dupa ce il instalez , il deschid apare o imagine neagra sta cateva secunde si imi apare o eroare Dolphin Direct3D Backend  Failed to initialize Direct3D dau ok si se inchide ce sa fac?
Sus In jos
htar1
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeMar Aug 13 2013, 16:46

Salut eu cand intru in el imi zice The program can't start because XINPUT1_3.dll is missing for your computer. Try reinstalling the program to fix this problem ... si lam instalat de mai multe ori dar nu stiu ce sa ii fac sa mearga .. putin ajutor ?
Sus In jos
metropolice2
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeMier Aug 14 2013, 11:58

Ai zis ca e pe calculator mie imi cere ceva cu Wii va rog invatima sa il instalez sunt fan naruto si caut de multi ani un joc de genu :( Dar toate sunt pe wii psp2 si alea si sunt satul de mugen va rog nu stiu sa folosesc emulator dala
Sus In jos
Bubi-chan
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeVin Feb 06 2015, 16:24

mai cum fac sa joc acest joc ca mie imi cere wii
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeVin Feb 06 2015, 19:52

Pentru Wii poti lua Dolphin, un emulator care te lasa sa joci jocurile pentru wii de pe calculator.

Il poti descarca de aici, daca ai nevoie de ajutor sa te descurci cu el poti sa imi zici, momentan sunt ocupat.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
alexrov201
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitimeDum Apr 26 2015, 11:23

Saluut! Cand dau la descarcare directa , mi se deschide un site in limba rusa si nu stiu ce sa fac ... Astept un raspuns !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 10 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download
Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: