Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai

Ryo : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 03 2012, 19:11

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Da eroare cu Delphin ceva de genu ce sa ma fac..
Daca nu spui ce eroare daor Dumnezeu poate stii!
Sus In jos
sebyy
Kaigai
Kaigai

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 03 2012, 20:54

mie i se incarca putin si dupaia nu se mai incarca de loc de ce?
Sus In jos
BoGhDaN
Kaigai
Kaigai
BoGhDaN

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 09 2012, 11:01

Deci mi se aude muzica dar nu se vade imaginea doar dupa ce astep astept vro 10 minute imi apare ceva
Sus In jos
m3aryus12
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 10 2012, 16:06

salut deci am luat jocu am luat dolphin ,cand vreau sa intru in dlophin imid a o eroare :this application has failed to start because XINPT1_3.dll was no found,ce sa fac?
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 12 2012, 13:59

Eu acum am pus sa il descarc prin torrent si deabea astept sa il joc ! :X dar am 1 interbare ... Tot jocul este in chineza ?? Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 827655866
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 12 2012, 14:37

Eu acum am pus sa il descarc prin torrent si deabea astept sa il joc ! :X dar am 1 interbare ... Tot jocul este in chineza ?? Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 827655866
Japoneza, este si scris la descriere!!

salut deci am luat jocu am luat dolphin ,cand vreau
sa intru in dlophin imid a o eroare :this application has failed to
start because XINPT1_3.dll was no found,ce sa fac?
1. reinstalezi jocul
2. instalezi XINPT1_3.dl
3. instalezi ultima versiune de DirectX

Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Iul 12 2012, 14:39, editata de 1 ori
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 12 2012, 15:07

Am o problema !! :(( am descarcat jocul sh cand sal instalez se incarca putin sh se opreste pe la
Naruto 5 RUS.iso :(((
Ajutatima pls k pare un joc super :((
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 12 2012, 15:28

Am o problema !! :(( am descarcat jocul sh cand sal instalez se incarca putin sh se opreste pe la
Naruto 5 RUS.iso :(((
Ajutatima pls k pare un joc super :((
1. Daca nu citesti regulamentul nu te mai ajut, e valabil pentru toti, ai facut deja 3 posturi la rand.
2. Nu sa oprit, acolo trebuie sa astepti mai mult, eu am asteptat aproape 40 min ca sa treaca de Naruto 5 RUS.iso
Sus In jos
lefe98
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 12 2012, 22:39

Merge pw Windows XP?
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 12 2012, 23:43

Merge pw Windows XP?
da, cel mai bine pe Windows XP merge!! Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 650269930
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 13 2012, 13:00

mie imi zice ceva gen ,,This application has failed to start because VCOMP100.DLL was not found.Re-intalling the application may fix this problem" ce trebuie sa fac:((???
Sus In jos
Sasori-sama
Kaigai
Kaigai
Sasori-sama

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 13 2012, 13:02

am descarcat nsd gekitou si imi zice ca lipseste fisierul VCOMP100.DLL ma poate ajuta cnv? Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 827655866
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 13 2012, 13:07

Extensor a scris:
mie imi zice ceva gen ,,This application has failed to start because VCOMP100.DLL was not found.Re-intalling the application may fix this problem" ce trebuie sa fac:((???

am descarcat nsd gekitou si imi zice ca lipseste fisierul VCOMP100.DLL ma poate ajuta cnv? Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 827655866

Sunt 3 metode prin care se poate rezolva micuta voastra problema

1. reinstalezi jocul
2. descarci si instaleziVCOMP100.DLL de aici

Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Iul 13 2012, 13:09, editata de 1 ori
Sus In jos
Darkonel22
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 01:59

te rog, imi spui si mie controlul?
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 15 2012, 20:44

Admin a scris:
Extensor a scris:

Sunt 3 metode prin care se poate rezolva micuta voastra problema

1. reinstalezi jocul
2. descarci si instaleziVCOMP100.DLL de
Am facut tot sh nu merge :(((
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 09:38

Dany cred ca ai o problema cu windowsul
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 12:16

Tocmai lam reinstalat ... inainte sa il reinstalez mergea jocul acuma nu mai merge :Deranjat!Deranjat!
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 15:32

depinde de la comp la comp LoL
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16 2012, 15:56

depinde de la comp la comp Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 364988687

Nu e adevarat , garcea daca nu stii nu te baga !

Controalele sunt mai greu de pus cauta si u pe youtube
Sus In jos
WolfUniqe
Kaigai
Kaigai
WolfUniqe

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 11:56

am jucat jocul e frumos dar nai zis de ce butoane se joaca o trebui sa iau toata tastatur ala rand anyway am jucat am devenit destul e bun cred fericit dar nici acum nustiu cum de fac toate combourile + specialele fericit rasengan etc
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 12:27

xAnDrEyX a scris:

depinde de la comp la comp Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 364988687

Ba este adevarat nu toti merem de pe D si sarim de pe shift fericit)
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 14:11

xAnDrEyX a scris:

Ba este adevarat nu toti merem de pe D si sarim de pe shift Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 650269930)

Controalele ti le pui U ! Nu difera de al com al comp , fiecare pune cum are el chef..
Sus In jos
XDanyX007
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 17 2012, 15:30

Mie nu merge sa mi le schimb ...
Sus In jos
NEGAtiv
Kaigai
Kaigai
NEGAtiv

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 05:04

Naspa ca e in Japoneza..
Sus In jos
UltimateJutu98
Kaigai
Kaigai
UltimateJutu98

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 22 2012, 09:56

ceva in genu naruto arena doar ca 3d si cu personajele noi cu toate abilitatile il recomand cu toata pipota mea
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download
Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: