Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

Ryo : 0

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 23 2012, 23:15

admin ai o salvare cu toate caracterele ca oricat incerc numa nu pot sa deblochez nimic
Sus In jos
NarutoUzumaki
Kaigai
Kaigai
NarutoUzumaki

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 24 2012, 12:30

Bună! Am o problemă :(
Când intru în el îmi apare programul Dolphin şi se încarcă. Se adue dar nu se vede :(
---------------------?CE SĂ FAC?----------------------
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 24 2012, 13:24

xAnDrEyX a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
xAnDrEyX a scris:
te rog, imi spui si mie controlul?

depinde de la comp la comp Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 364988687

Nu e adevarat , garcea daca nu stii nu te baga !

Controalele sunt mai greu de pus cauta si u pe youtube

Ba este adevarat nu toti merem de pe D si sarim de pe shift Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 650269930)

Controalele ti le pui U ! Nu difera de al com al comp , fiecare pune cum are el chef..

PAI DACA TI LE PUI TU DOAR EU NU MI LE PUN CA TINE DECI DIFERA Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 2941489405 Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 2193742185
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 24 2012, 13:47

Difere de cum le setezi nu de la PC la PC wink
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iul 24 2012, 15:28

imi da eroarea CWII_IPC_HLE_Device_fs:couldn't create a new file

cand imi fac profil cu care sa joc Naruto si Sasuke ce sa fac
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 00:08

xAnDrEyX a scris:
Difere de cum le setezi nu de la PC la PC Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 1071211947

e un fel de a spune Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 3791576355
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 08:59

cand imi fac profil cu care sa joc Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 1036251537 ce sa fac

Muta folderul cu jocul din Program files in desktop si merge... eu asa l-am facut... Dar cand il deschizi apare ceva ?
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 10:42

xAnDrEyX a scris:

cand imi fac profil cu care sa joc Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 1036251537 ce sa fac

Muta folderul cu jocul din Program files in desktop si merge... eu asa l-am facut... Dar cand il deschizi apare ceva ?
imi da cand intru pe dolphin si bag jocu imi da faileg to write BT.DINF to SYSCONF
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 10:49

xAnDrEyX a scris:

imi da cand intru pe dolphin si bag jocu imi da faileg to write BT.DINF to SYSCONF

Ti-am zis muta folderu cu jocul din program files in desktop
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 10:50

xAnDrEyX a scris:
xAnDrEyX a scris:

mersi
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 10:51

xAnDrEyX a scris:
xAnDrEyX a scris:

mersi

A mers ?
Sus In jos
carlitos.ingerasutau
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 25 2012, 14:37

Aud dar nu mise vede nimic pe ecran
Sus In jos
BlackChidori
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 19:36

Salutare,am o problema legata de acest joc,am istalat jocul si cand incerc sa deschid jocul imi apare o eroarea urmatoare:"Windows nu are acces la dispozitivul,calea sau fisierul specificat,nu aveti permisiunile adecvate pentru a accesa elementul" (pcul este in romana) ce sa fac???:(
Sus In jos
BlackChidori
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 19:45

Am uitat ceva si ce fac cu acel dolphin?
Sus In jos
valy
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 26 2012, 23:24

Cand il instalez mie imi zica ca e virusat :(Na_Sa):
Sus In jos
tonz.buc
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 09 2012, 15:47

Ma scuzi am o intrebare nu poate fi jucta pe calculator acest joc pentru ca l-am descarcat dar nu imi dau seama cum pot sa il joc pe pc:D??????
Sus In jos
criss33alex
Kaigai
Kaigai
criss33alex

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 10 2012, 14:39

dar voi intelegeti ce scrie in pozele alea ?
Sus In jos
Respect07
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 14 2012, 14:10

mie imi ramane blocat la instalare
Sus In jos
white4you
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 13:34

Eu cand instalez jocu imi da o erroare VLMP100.DLL ceva de genu ce trebuie sa fac?
Sus In jos
RockLee
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 21 2012, 20:01

Nu sti de unde sa iau salvarile si unde sa le pun ..ca miam reinstalat pc si nu mai am chef sa trec vr doar sa ma lupt ... te rog mult
Sus In jos
valeriux10
Kaigai
Kaigai
valeriux10

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 22 2012, 17:52

puteti sa puneti vreun video clip
Sus In jos
narutofan2012
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 23 2012, 17:11

dc dupa ce instalez jocu cand intru in el imi da eroare ?? :(:(:(
Sus In jos
jocultare
Kaigai
Kaigai
jocultare

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 25 2012, 14:56

scz imi da erarea XINPUT1_3dll ce drq e ca lam descarcat corect
Sus In jos
Cristi2
Kaigai
Kaigai
Cristi2

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 09:04

e tare rau Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 2348752802 Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 1347810841 Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 1242270690
Sus In jos
raducii123
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 27 2012, 15:00

cand deschid jocul imi zice ca nu a gasit ceva ma puteti ajuta?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download   Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special PC game Download
Sus 
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: