Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi ani tanyokCP33 !!!

In jos 
AutorMesaj
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

Ryo : 0

La multi ani tanyokCP33 !!! Empty
MesajSubiect: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 10:53

La multi ani Valeriu konohamaru !!! Nu prea le am eu cu uratul atat de bine, dar la multi ani sau ai tot ce-ti doresti si alte chestii dastea Aplauze

Spoiler:

Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 11:02

La multi ani! Sper sa primesti ceea ce iti doresti wink)
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 11:11

Haaa sunt a treia :> :> :> .La mulți ani wă,să ai parte de muuulte cadouri,de muuulte vise împlinite,iar cei pe care îi iubești să-ți fie aproape :X :X :X
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 12:02

Hai,la multi ani si multa sanatate
Sus In jos
Aiyaa
Kaigai
Kaigai
Aiyaa

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 14:09

Aiii... Ai crescuuuut LoL
La multi multi multi ani din partea mea si nu mai are rost sa iti fac o lista intreaga cu toate urarile plictisitoare...
Pot sa iti doresc multa sanatate, sa ti se implineasca tot ceea ce iti doresit iar toate lucrurile rele sa te ocoleasca wink
Daca ti-am urat eu asta sigur se va implini asa ca... iti spun inca o data LA MULTI ANI !!!! bucuros
Sus In jos
Andrutica
Kaigai
Kaigai
Andrutica

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 14:12

La multi ani!!!Sa-ti dea Domnul tot ce doresti, sa ti se-mplineasca dorintele, sa fii fericit tu si familia ta si sa fiti sanatosi.LA MULTI ANI !!!!!!

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

LA MULTI ANI !!!!
Sus In jos
Aroyo
A-K Suna
A-K Suna
Aroyo

Ryo : 59

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 14:18

La mulţi ani cu sănătate,
Să vă dea Domnul tot ce doriţi,
Zile senine şi fericire,
La mulţi ani să trăiţi!

Să fie viaţa numai lumină,
Şi din lumină să dăinuiţi
Pentru credinţă şi libertate
La mulţi ani să trăiţi!

La mulţi ani cu sănătate,
Să vă dea Domnul tot ce doriţi,
Zile senine şi fericire,
La mulţi ani,să trăiţi!

La mulţi ani, să trăiţi!

Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 14:32

multumesk mult prieteni va iubesk mult
Sus In jos
Sage.MoDe.
Kaigai
Kaigai
Sage.MoDe.

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 14:47

LA multi ani ! sa ti se indeplineasca toate dorintele si sa ai noroc in viata Limba scoasa multi ani inainte fara numar fara numar fericit
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 15:00

multumesk sage mult
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 15:25

ohooo:)) am crescut fericit) La multi ani fratee!!! daca ai vre-o problema vreodata, da-mi pm rolling on the floor)
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 15:30

multumesc am sa-ti dau pm daca ceva frate
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 16:06

Heyy.Un La multi ani mai intarziat din partea mea.Sper sa ai o zi de nastere grozava si sa primesti tot ce iti doresti!
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 16:11

La multi ani ! Iti doresc multa sanatate , fericire , tot ce iti doresti tu , si tot binele din lume , tie si familiei tale ! La multi ani , din nou ! Indragostit fericit
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 16:11

La multi ani si sa ai parte de tot ce iti doresti LoL La multi ani tanyokCP33 !!! 1926913050
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 16:21

mersi mult am primit ce am dorit!!!! Bere
Sus In jos
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 16:37

Ma bucur pentru tine , poate ne zici si noua ... rolling on the floor doar daca vrei ... scuzeee , dar asa sunt eu , mai curioasa ... fericit
Sus In jos
RaIkiRi
Kaigai
Kaigai
RaIkiRi

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 16:55

la multi ani
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 17:03

La Multi Ani Valeriu!
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 17:32

multumesc mult pooop.am pripit un aparat foto nikon mare de ala !
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 21:57

La multi ani . Sanatate , si tot ce vrei tu .
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 22:14

multumesc mult tuturor
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 22:16

La multi aniiiiiiiiiiiiii , Tanyok !!! >LoL<

Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMar Apr 16 2013, 22:46

merci beaocoup :(lol): :(lol): Buna
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitimeMier Apr 17 2013, 00:58

Topic closed . Felicitari pentru cadou !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La multi ani tanyokCP33 !!!   La multi ani tanyokCP33 !!! Icon_minitime

Sus In jos

La multi ani tanyokCP33 !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: