Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto-Arena - Joc in Browser Online

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

Ryo : 0

Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Sept 13 2012, 23:04

dute pe mario fericit
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 14 2012, 19:41

Cine nu mai joaca si imi poate da mie contul?
Sus In jos
alex_bt
Kaigai
Kaigai
alex_bt

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 14 2012, 20:13

eu fericit)(100 euro fericit))
Sus In jos
valeriux10
Kaigai
Kaigai
valeriux10

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeVin Sept 14 2012, 22:04

eu joc cu echipa:gaara naruto si shikamaru cistig multe lupte cu ei
Sus In jos
edi_vlasceanu
Kaigai
Kaigai
edi_vlasceanu

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 10:09

Pentru cei cu caractere de sannin sa incerce echipa: Cursed Seal Juugo, Kiba(S) Yamanaka Fu
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 22 2012, 17:39

e prafa ba omule :>
Sus In jos
Aroyo
A-K Suna
A-K Suna
Aroyo

Ryo : 59

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 21:20

Zicetimi si mie va rog cum deblochez noi Personaje?
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 20:06

care e cea mai buna echipa pentru misiunea "The Search for Sakon"?
Sus In jos
blackmaster21
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Noi 21 2012, 15:13

am lv 21 care vrea sa joace add madalin_messi2009
Sus In jos
.•°Maяyηηa™₪
Kaigai
Kaigai
.•°Maяyηηa™₪

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 02:06

Tare jocul!
Sus In jos
edy99
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 09:29

exista pe aici vreun admin la n-a?
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 16:43

Nup nu exista...
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 17:26

eu am lv 11 la naruto arena sunt chuunin si am echipa Kakashi,Neji,Chouji
Sus In jos
safatlielias
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 02 2013, 13:53

am incercat sa iau naruto shipuden al 3 de la jocuri si tot imi da eroare x3506:| am incercat tot Naruto si Sasuke ..
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 02 2013, 15:02

nu indeplinesti cerintele de la joc Naruto si Sasuke
Sus In jos
blackmaster21
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 02 2013, 20:43

care vrea sa joace pm me madalin_messi2009 sunt jonin
Sus In jos
Virus461x
Kaigai
Kaigai
Virus461x

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 22:01

super jocu , acuma is genin si cand vreau sa termin o misiune tot timpu pierd la ultima Rasete
Sus In jos
whatsup_cvd
Kaigai
Kaigai
whatsup_cvd

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 05 2013, 23:26

Am jucat si eo jocul ....o perioada....destul de interesant fericit
Sus In jos
Athos
Kaigai
Kaigai
Athos

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 23 2013, 20:40

Eu jok is chunin dar, am fost anbu LoL
Sus In jos
Athos
Kaigai
Kaigai
Athos

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Ian 24 2013, 19:48

Da cont de naruto arena cu 42 de caractere deblokate pe unun de jounin fara misiunile facute sau pe unu de ambu cu misiunile de anbu facute (mentionez ca e academy student)
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 30 2013, 18:00

Eu am lvl 25 dar am avut 27
Sus In jos
Athos
Kaigai
Kaigai
Athos

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 30 2013, 20:50

Pentru cei care sun chuninn sau rank mai mare incercati Sakon, Cruser Seal Sasuke si Nara Shicamaro (nu conteaza mic sau shipuden )
Sus In jos
Darui
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeLun Feb 04 2013, 13:57

Cumpar cont de Naruto-Arena, daca are toate caracterele deblocate ofer 15 euro
Sus In jos
Christian Carter
Kaigai
Kaigai
Christian Carter

Ryo : -5

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeDum Feb 17 2013, 20:29

Si eu am jucat o perioada jocul...am ajuns cel mai mare missing-nin, si akm sunt genin LoL, foarte interesant jocul si oarecum plin de actiune fericit)
Sus In jos
jmecher_floryn
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitimeLun Feb 18 2013, 20:45

da astia de lvl 4 cu au deblocat caracterele mai bune ???????? ca eu nu stiu cum:)) in pana mea va rog raspundeti-mi multumesc!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto-Arena - Joc in Browser Online   Naruto-Arena - Joc in Browser Online - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto-Arena - Joc in Browser Online
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: PC Games :: Jocuri PC Online-
Mergi direct la: