Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 06 2013, 17:00

OMG *_*
deci.. omfg!
Descrierea aia 8->
Prea geniala!
Adica
Awwwwwwwww
Bai, nu stiu ce sa mai zic rolling on the floor) E prea 8-> 8->
Asdfsjkddfkksglhgjkgh !!!
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

Ryo : 0

Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 06 2013, 17:47

WTF?? Capitolul asta fu dea dreptul O.O !
Descrierea sarutului fu genialaaaaaaa !! Intelegi ? Geniala !! Cum sa critic asa ceva :>

Abea astept next !! <333
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 06 2013, 18:13

Aaaaaaaa?
Ai pus next 8->
Nu am ce sa-ti critic fericit) Pur si simplu esti geniala fericit)
Vreau sa vad ce-ti mai trece prin cap si sa pui next repede, ca altfel ma aliez cu Iza si Didi si venim cu Hashirama dupa tine fericit)
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 06 2013, 19:01

Ok, Lore chiar asa "pasional" sarut? rolling on the floor))))
Criticiii? Nu prea avem fericit)
Si genial , nextu mai repede :-"
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 22:57

Apar si eu :"> ! Si inca cum rolling on the floor ..la inceput credeam ca nu e vorba de mine fericit) o ely baietoasa ce idee doamne lore "Bate cupa"
Abia astept next >LoL< GAMBATE !
p.s-scrii superb nu am ce reprosa fericit) si atitudinea mea fata de titani aww aww <3
Sus In jos
Debb
Kaigai
Kaigai
Debb

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 18 2013, 19:58

E genial, pe bune! Nu prea am observat greseli, si asta e bine, eu am o gramada greseli de tastatura si realizez asta cand mi se atrage atentia. Imi place cum descrii si imi place ca actiunea este lenta, doar ca scena sarutului a fost prea din scurt, prea din prima zi. Sa pui next repede, te ruog :o3. Si daca se poate sa apar si eu... nu m-as supara :"> NEXT!
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 18 2013, 21:07

nai nevoie de critici , este foarte dragut
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 00:48

<--- Lore , vezi ala ? Daca nu pui next mai repede o sa omor pe cineva . Lenea ucide dar sa vezi ce ucid eu =]]
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 01:36

Wow!!Nice...nam ce critica aici ,iar descrierea sarutului aluia este absolut genitala , astept next!!
Sus In jos
Haru
Kaigai
Kaigai
Haru

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 03:17

Lore (nu ne cunoaștem încă , deci sper că nu te superi că te numesc așa) , fic-ul e GE-NI-AL . Felul cum descrii acțiunea, atitudinea independentă , personajele perfect conturate și mai ales scena sărutului m-au lăsat fără cuvinte . Vreau să văd cât mai repede nextu' . Că altfel intru și eu în alianța „Lore, vrem next” . fericit)) Next , next , next ! 8->
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 04 2013, 16:39

FanFic blocat din cauza inactivităţii de peste 2 luni. 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.   Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Forumul care s-a transformat in şcoală, care s-a transformat intr-un serial de pe Acasă.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: