Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Teste Naruto

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

Ryo : 0

Teste Naruto - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 17:29

Yumi a scris:
@Alecks97 a scris:
Eu am foc+vant si in paranteza scrie necunoscut; dc scrie asa ca nu este o combinatie necunoscuta ???

Spune-mi tu ce iese din Foc si Vant si voi edita testul. De exemplu Pamant si Fulger = Cristal. Foc si Vant? Daca stii tu astept sa-mi spui fericit) Eu am combinatile de la un subiect de la diverse, si nu am gasit combinatia asta.

Iese o tornada de foc rolling on the floor) Glumesc; nu intelesesm eu bine, am crezut ca nu este cunoscuta combinatia, scz gresala mea fericit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 18:39

url=http://www.quiztron.com/tests/ceste_elementul_tau_quiz_225005.htm]Care este elementul tau?[/url]

My Results:

Teste Naruto - Pagina 2 Full_587224038

Lava (Foc + Pamant)

Daca ai fi in Akatsuki, cine ar fi colegul tau?

My Results:

Teste Naruto - Pagina 2 Full_873283163

Pain

Colegul cu care te-ai intelege cel mai bine este Pain, liderul organizatiei. Daca esti fata, este deja luat de Konan, imi pare rau fericit), dar daca esti baiat, pregatestete de discursuri lungi si obositoare gen: ''Eu sunt Dumnezeu, lumea trebuie sa cunoasca suferinta''. Faceti o echipa... hmm... careia îi place pacea? Probabil fericit)

hmm interesant..Era mai smecher daca aveam furtuna
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 19:15

Lava (Foc + Pamant)

Teste Naruto - Pagina 2 Full_587224038
Imi place puterea mea va topi toti dusmanii >fericit

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 20:00

http://www.quiztron.com/quiz.asp

Colegul meu este Deidara fericit)
Teste Naruto - Pagina 2 Full914852321
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 20:18

Foc + Vant (Necunoscut)

Exact cemi place LoL Super. Si ma bucur ca ai facut un test cu ideea mea.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 20:57

Hey, am mai adus un test. De data asta este : ''Ce personaj esti din Naruto?''. Varianta pentru baieti am terminat'o, mai am delucrat la cea pentru fete, care o voi pune maine cu un edit:

Varianta baieti : http://www.quiztron.com/tests/naruto_ce_personaj_e_quiz_225032.htm

Varianta fete : Cat de curand posibil.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 21:07

Kakashi

Kakashi are o atitudine destul de calma si detasata, tocmai de
aceea a fost numit ''rece si cool''. In ciuda reputatiei lui inalte,
Kakashi nu aratat nici un semn de aroganta, fiind destul de modest,
laudandu-i pe ceilalti cand isi depasesc abilitatile. El crede ca echipa
este cea mai importanta si ca merita sa mori pentru camaradul tau, mai
pe scurt, niciodata sa nu-l parasesti la greu. In ciuda atitudinii sale
calme, el are si o latura emotionala. Conform raspunsurilor tale, te
asemeni cu el.

Teste Naruto - Pagina 2 Full_745063871

Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 21:08

mno serios
Naruto: Ce personaj esti? [Varianta Baieti]
Sasuke

Cand era copil, Sasuke era FOARTE amabil, iubitor si respectuos. Din cauza masacrului clanului, personalitatea sa sa schimbat drastic, fiind prins în blestemul clanului de a fi rece, indiferent, crud, cinic, oarecum arogant si Dedicat urmatorilor 9 ani de viata a scris Al Omori pe Itachi. El Este inteligent, Dar un razbunator. Conform raspunsurilor poveste, te asemeni cu el.
WTF am coechipier pe itachi si mi se potriveste sasuke fericit)) dinamite brothers rullz
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 21:09

Teste Naruto - Pagina 2 30uqxau

Naruto

Naruto este exuberant, obraznic, neatent si neserios de cele mai multe ori. El este copilaros, cateodata infantil si se teme de fantome. Cateodata el tinde sa fie pervers, dar niciodata nu-si lasa prietenii la nevoie si îi ajuta in orice situatie, oricat de grea ar fi ea. De foarte multe ori intra in belele, dar este un timp de treaba. Datorita caracterului sau unic, prietenos si carismatic, Naruto isi face prieteni foarte usor. Conform raspunsurilor tale, i-ai putea tine locul lui Naruto fara ca cineva sa observe diferenta.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 21:24

Darky suntem gemeni fericit)

Naruto

Naruto este exuberant, obraznic, neatent si neserios de cele
mai multe ori. El este copilaros, cateodata infantil si se teme de
fantome. Cateodata el tinde sa fie pervers, dar niciodata nu-si lasa
prietenii la nevoie si îi ajuta in orice situatie, oricat de grea ar fi
ea. De foarte multe ori intra in belele, dar este un tip de treaba.
Datorita caracterului sau unic, prietenos si carismatic, Naruto isi face
prieteni foarte usor. Conform raspunsurilor tale, i-ai putea tine locul
lui Naruto fara ca cineva sa observe diferenta.

Teste Naruto - Pagina 2 Full_817381225
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 21:28

Vreau si eu chiar daca e pentru baieti Deranjat!

Kiba

Kiba este de cele mai multe ori irascibil si impulsiv, predispus sa faca
greseli in lupta atunci cand devine agitat. Iubeste foarte mult animalele, in
special cainii. In ciuda atitudinii aspre, daca ajungi sa-l cunosti poate fi o
persoana foarte prietenoasa si de treaba. Conform raspunsurilor tale, te asemeni
cu el.
Teste Naruto - Pagina 2 Full_968692757

Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 21:29

Care este elementul tau?
Lumina (Foc + Fulger)

Teste Naruto - Pagina 2 Full_145553783

Kakashi are o atitudine destul de calma si detasata, tocmai de aceea a fost numit ''rece si cool''. In ciuda reputatiei lui inalte, Kakashi nu aratat nici un semn de aroganta, fiind destul de modest, laudandu-i pe ceilalti cand isi depasesc abilitatile. El crede ca echipa este cea mai importanta si ca merita sa mori pentru camaradul tau, mai pe scurt, niciodata sa nu-l parasesti la greu. In ciuda atitudinii sale calme, el are si o latura emotionala. Conform raspunsurilor tale, te asemeni cu el.

Teste Naruto - Pagina 2 Full_745063871
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 21:39

"Sasori
Colegul cu care te-ai intelege cel mai bine este Sasori. Amandurora va place sa confectionati fie papusi, fie alte obiecte. Familia este foarte importanta pentru voi. Formati o echipa unita si chiar de neinvins. Intr-o poate o s-o omorati pe Sakura! Ehh.. uita asta fericit)"
Da știam!Și totuși mă așteptam la Tobi rolling on the floor
Dar, Soso îi bro-ul meu :X O să-l învăț să râdă rolling on the floor
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 22:22

Furtuna (Apa + Fulger) ( la cea de a doua )

Kakashi

Kakashi are o atitudine destul de calma si detasata, tocmai de aceea a fost numit ''rece si cool''. In ciuda reputatiei lui inalte, Kakashi nu aratat nici un semn de aroganta, fiind destul de modest, laudandu-i pe ceilalti cand isi depasesc abilitatile. El crede ca echipa este cea mai importanta si ca merita sa mori pentru camaradul tau, mai pe scurt, niciodata sa nu-l parasesti la greu. In ciuda atitudinii sale calme, el are si o latura emotionala. Conform raspunsurilor tale, te asemeni cu el. ( la ultima )

Sincer sa fiu ,imi plac la nebunie testele tale,mai astept sa pui .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 22:57

NU CREEEEDDD!!!! rolling on the floor

Kakashi

Kakashi are o atitudine destul de calma si detasata, tocmai de aceea a fost numit ''rece si cool''. In ciuda reputatiei lui inalte, Kakashi nu aratat nici un semn de aroganta, fiind destul de modest, laudandu-i pe ceilalti cand isi depasesc abilitatile. El crede ca echipa este cea mai importanta si ca merita sa mori pentru camaradul tau, mai pe scurt, niciodata sa nu-l parasesti la greu. In ciuda atitudinii sale calme, el are si o latura emotionala. Conform raspunsurilor tale, te asemeni cu el.

Teste Naruto - Pagina 2 Full745063871
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 23:07

Shino

Shino este o persoana calma si misterioasa, care foarte rar zambeste sau exprima vreo emotie. El are o tendinta de-a purta pica, fiind uneori destul de intimidant. Conform raspunsurilor tale, te asemeni cu el.

Hmmm....Partial adevarat..Interesant test.
Sus In jos
FCOG
Kaigai
Kaigai
FCOG

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 13 2013, 23:26

Naruto

Naruto este exuberant, obraznic, neatent si neserios de cele mai multe ori. El este copilaros, cateodata infantil si se teme de fantome. Cateodata el tinde sa fie pervers, dar niciodata nu-si lasa prietenii la nevoie si îi ajuta in orice situatie, oricat de grea ar fi ea. De foarte multe ori intra in belele, dar este un tip de treaba. Datorita caracterului sau unic, prietenos si carismatic, Naruto isi face prieteni foarte usor. Conform raspunsurilor tale, i-ai putea tine locul lui Naruto fara ca cineva sa observe diferenta.

Teste Naruto - Pagina 2 Full_817381225
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 15:00

eu sunt SAi %^%^@#%@#$%#$@^#%^#%#$!.SI CU ELEMENT SUNT FOC SI FULGER
Sus In jos
Kirigaya Kazuto
Kaigai
Kaigai
Kirigaya Kazuto

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 15:07

Itachi

Colegul cu care te-ai intelege cel mai bine este Itachi.
Amandoi sunteti de parere ca familia este foarte importanta, la fel
fiind si tara unde locuiti ( voi patriotilor fericit) ). Amandoi sunteti
pacifisti, dorind binele celor din jurul vostru, incercand sa evitati
mereu lupta. Formati o echipa serioasa, care niciodata nu da gres si isi
pastreaza calmul indiferent de situatie.

Teste Naruto - Pagina 2 Full_472971993

Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 15:30

Sasuke

Cand era copil, Sasuke era foarte amabil, iubitor si respectuos. Din cauza masacrului clanului, personalitatea sa s-a schimbat drastic, fiind prins in blestemul clanului de a fi rece, indiferent, crud, cinic, oarecum arogant si dedicat urmatorilor 9 ani de viata pentru al omorî pe Itachi. El este inteligent, dar un razbunator. Conform raspunsurilor tale, te asemeni cu el.

Iar la celalalt test elementul meu este http://media.youthink.com/images_quiz/2013/05/12/full_145553783.jpg Lumina : foc+fulger.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 15:42

Un nou test! Ce personaj din Naruto esti? Varianta fete:

http://www.quiztron.com/tests/naruto_ce_personaj_e_quiz_225038.htm

Repet, fac teste doar daca primesc propuneri! Eu chiar nu mai am idei.
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 15:56

Ino

Ino in mod constant se gandeste la baieti si este foarte mandra de aspectul ei. Ea face un mare efort pentru a tine pasul, pentru asi imbunatatii aspectul, asa cum se vede din dieta ei constanta de a pierde in greutate cu dorinta de-a fi mai atragatoare. Ino este increzatoare, sincera si de treaba. Ea mai este relativ vesela si poate fi autoritara fata de oameni, mai ales cu coechipierii ei. Ea a demostrat mult curaj, ingrijindu-se de coechipierii ei. Conform rezultatelor tale, personalitatea ta este asemanatoare cu a ei.
Teste Naruto - Pagina 2 Full_214624907

Exact asa sunt, lul rolling on the floor
Sus In jos
alexshuriken
Kaigai
Kaigai
alexshuriken

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 17:13

Ca si membru din AKATSUKI ma potrivesc cu Konan iar ca si personaj Kakashi
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 17:52

eu sunt kakashi, si se pare ca multi dintre voi lafel
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14 2013, 17:54

fericit) am facut toate testele bine aproape alea care ma interesau si ... propunere de test uite fericit) ce jinchurikiri ( sau cum so scrie) ti se potriveste
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Teste Naruto   Teste Naruto - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Teste Naruto
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Jocuri pe forum :: Quiz-
Mergi direct la: