Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Un an plin de lucruri bune si rele

In jos 
+9
Klodd
Damon
Arcanis
Aroyo
ely_lovesAnImE
darkyuzumaki
Makise
Katoka-chan
DeadSoul
13 participanți
AutorMesaj
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 11:38

Astazi fac un an de cand sunt pe forum Un an plin de lucruri bune si rele 650269930. Ce repede a trecut...

Am facut o mica istorie a forumului, nu stiu cat de reusita e...dar sper ca cuprinde macar un sfert din tot ce sa intamplat pe forum de cand fac parte din el.


Imi amintesc perfect, cum am ajuns pe acest forum.
Cu doua zile in urma imi creasem si eu un forum, insa mi-am dat seama ca e prea greu sa dezvolti unul singur, asa ca am cautat altul unde sa pot discuta cu alti fani Naruto.
Nu mi-a luat mult sa gasesc acest forum, chiar cateva minute. Cand am intrat prima data pe el era foarte diferit de acum, subiectele, stilul, grupurile *Uchiha era de culoare rosie pe atunci, Akatsuki nu exista si nici celelalte*.
A doua zi am intrat iar, Senpai si Mihai erau pe chat, si vorbeau de un joc "Naruto-Arena", si eu jucam acel joc. Mai tarziu am facut un PB cu M iar senpai a spus ca cel care castiga va primi 70 ryo, din pacate am pierdut.

Nu dupa mult timp au mai sosit niste membri,ramonatopala si andri10. Imi amintesc ca stateam seara si jucam Adevar sau Provocare, iar M se dadea la ramona :>.
Inca ceva de neuitat, a fost atunci cand ramona a plecat la bunicii sai, iar noi am dat anunt pe TPU cum ca am cauta o noua ramonatopala, din intamplare o fata kanade a vazut anuntul si a venit si ea pe forum. Dupa 2 sau 3 saptamani am devenit Kazekage, eram foarte entuziasmat.
Am uitat sa spun de Narcis, el era Hokage pe atunci si era foarte de treaba, n-am ce zice despre el.
La scurt timp au venit si deeangel, ely etc, intr-un final ramona a fost aleasa Mizukage iar noi doi am avut grija de forum cat timp Senpai a fost plecat.
Dupa ce senpai a venit din vacanta sa, ramona a fost retrogradata la rankul de membru din cauza inactivitatii iar noi membrii au venit pe forum: Allesz,Didi,NTaylor si UnofficialKode.
Taylor si Unofficialkode au devenit amandoi admini, deoarece spuneau ca vor sa creeze un joc, iar noi am intrat in parteneriat cu ei. Totodata ely a devenit si ea Mizukage.
Ei bine, sa dovedit ca Taylor facea abuz de putere si vorbea foarte urat, asa ca a fost dat afara din staff.
Dupa ce a plecat de pe forum si-a creat si el unul, si incepea sa fure membri de la noi...insa nu a durat mult si a renuntat la el.
Dupa ceva timp, eu a trebuit sa plec de pe forum si ely deasemenea, iar didi i-a luat locul de Mizukage, dupa o luna si ceva eu m-am intors pe forum si am devenit Imperator, deoarece postul de Kazekage era ocupat de Piticutss-chan.
Cand am revenit am intalnit persoane noi ( Aroyo,NarutoSageMode,NarutoSageMode1000,Horia si madaralpha), pot spune ca m-am inteles bine cu toti, desi am avut si certuri cu cativa dintre ei.
Iar acum am revenit in prezent, prezentul pe care toti il cunoasteti, sa stiti ca am omis cateva detalii, care nu au fost prea importante.



Un video vechi al forumului --->

Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 12:04

super LoL multi inainte fericit) ti-as da un tort dar la urma te inveti rolling on the floor dulciurile nu's bune [-(
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 12:12

Hua fericit)
Nici nu m-ai pomenit lacrimi(
Nu-ti mai urez nimic fericit)
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 12:14

Cum am putut uita de tine :-s. Doar eu te-am facut prima data Asistenta mea :> Ai un rol foarte important in poveste...cum am putut uita X_X
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 12:16

xAnDrEyX a scris:
Cum am putut uita de tine :-s. Doar eu te-am facut prima data Asistenta mea :> Ai un rol foarte important in poveste...cum am putut uita X_X

Nu-i nimic, inteleg ca esti entuziasmat de ziua ta wink
Te iert wink
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki


Ryo : 0
Likes : -28

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 12:21

fericit) pe mine nu mai pomenit da ma rog rolling on the floor no problem
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 12:24

darkyuzumaki a scris:
Un an plin de lucruri bune si rele 650269930) pe mine nu mai pomenit da ma rog Un an plin de lucruri bune si rele 3573983318 no problem
Eh nu va puteam pomeni pe toti, ca nu prea imi amintesc cum v-am cunoscut.

Scuze si pt ceilalti pe care nu i-am pomenit.
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 13:02

Ehh macar eu exist pe acolo fericit) .
Nici eu nu pot uita prima zi aici cand te-am cunoscut pe tine narcis..dar prima oara pe ramona si andri :> M nu se pune ca ne stiam dinainte...si la scurt timp pe alex .
Impresiile pe care le aveam despre voi atunci sunt total diferite de cele pe care le am acum insa nu regret nimic ma bucur mult ca fac parte din comunitatea asta si ca v-am cunoscut .
Sincer lucrul asta mi-a schimbat viata si cred ca nu numai mie . fericit
p.s : La multi ani !
Sus In jos
Aroyo
Kaigai
Kaigai
Aroyo


Ryo : 59
Likes : 7

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 13:32

La Multi Ani Andrey , si speram sa putem sarbatori si 10 ani de cand esti alaturi de acest forum .
Si am vazut ca apar si euuu Aplauze
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 14:26

La multi ani man.Sper ca au fos mai multe lucruri bune decat rele anul astar si sa speram ca va venii pentru tine un an cat mai norocos.
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon


Ryo : 0
Likes : 1

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 14:53

La multi anii. La inca 100 de anii pe acest forum :> Sper sa faci numai lucrurii bune pt. forum.
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd


Ryo : 1
Likes : 2

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 15:14

Veteranule , la multi ani pe forum . Faci o treaba excelenta , tine-o tot asa , suntem norocosi ca te avem .
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 17:21

waa atata timp ,... frumos discurs andrei, fericit
sper sa se intoarca forumul ce era odata,
cine e cu mine? Un an plin de lucruri bune si rele 245110764
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 17:23

ramonatopala a scris:
waa atata timp ,... frumos discurs andrei, fericit
sper sa se intoarca forumul ce era odata,
cine e cu mine? Un an plin de lucruri bune si rele 245110764
Suntem cu tine :X:X:X sysu meu ! FOREVER !
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 17:29

ely_lovesAnImE a scris:
ramonatopala a scris:
waa atata timp ,... frumos discurs andrei, Un an plin de lucruri bune si rele 650269930
sper sa se intoarca forumul ce era odata,
cine e cu mine? Un an plin de lucruri bune si rele 245110764
Suntem cu tine :X:X:X sysu meu ! FOREVER !
okkk :3 sys :* forever ! <3 Un an plin de lucruri bune si rele 4138181538
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 17:53

ely_lovesAnImE a scris:
ramonatopala a scris:
waa atata timp ,... frumos discurs andrei, fericit
sper sa se intoarca forumul ce era odata,
cine e cu mine? Un an plin de lucruri bune si rele 245110764
Suntem cu tine :X:X:X sysu meu ! FOREVER !



Si eu !!! Sincer imi pare extrem de rau ca s-au schimbat atat de multe ,acest forum acum imi inspira un aer rece si sumbru, sunt costienta ca multe generatii pleaca iar altele vin ... dar vreau sa urez un sincer La Multi Ani in numele `veteranlor` acestui forum si sa va transmit multa caldura si incurajare , va doresc tot binele din lume si toate cele ce va trebuiesc sau va doriti sa vi se indeplineasca ... regret si voi regreta enorm ca s-au schimbat atat de multe... imi amintesc vara aceea cand am aparut pe forum , nu o sa uit toate clipele acelea petrecute impreuna si toate cuplurile acelea si conferinte pe messenger ... e trist cand citesc comentari in genul ` cum ai putut uita de mine ` ... Mie extrem de dor de Katy , Ely , Ramona , Andrei , Narcis , Twenny , DarchyUzumachi ( Dazu ) , Mihai , Garcea ( senseiul meu :X ) chiar si de Alex ( Senpay ) stiu ca nu ma cunoaste si nu-l invinuiesc fericit) chiar mi se pare ciudat ca eu stiu atat de multe lucruri despre dansul dar el nici nu-mi stie numele fericit) cu toate astea duc lipsa persoanelor cu care mi-am petrecut toata vara ... Imi amintesc cum eram atat de dedicata acestui forum , o inebuneam pe mama cu povestile mele , cand incercam sa scriu in fic-ul Boy vs Girls fericit) , de fiecare data cand intru pe acest forum il recitesc cu drag , dar nu pentru ca l-am scris eu , ci pentru ca imi aduc aminte de vechii mei prieteni ...Nu multi simt ce simt eu dar am nici-o obiectie , caci cei care duc dorul vechiului forum si vechilor membri mi-au ramas aproape si ii iubesc enorm , chiar mi-as dori si sunt absolut sigura ca intr-o zi ne vom intalni , pentru ca legaturile formate de noi nu sunt slabe si nimeni nu o sa ne destrame .
Cu ocazia deschiderii acestui topic am reusit sa-mi exprim si eu sentimentele pe care le port in ceea ce va priveste pe voi , minunatii mei `tovarasi` . Nu va voi uita si o sa ma tin de promisiunea facuta syselor mele !!! ~~~Va iubesc mult !!!~~~
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 17:55

Da fetelor LoL hai sa reunim gasca de odinioara rolling on the floor .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 18:28

Awww, o dam pe sentimentalisme :"3

Da, deea, s.au schimbat multe de atunci, dar nu putem sa batem pasul pe loc, forumul evolueaza incontinuu.

E frumos cum am devenit o familie, cum am reusit sa adunam amintiri impreuna. Ar fi si mai frumos sa ne putem vedea toti candva, dar asta e cam greu de obtinut.

Andrei, esti un adevarat veteran pe aici. Speram la inca un an sau doi :3. La multi ani >LoL<
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 18:37

La multi ani Dark-niichan! Cu toate ca asta nu e motiv de bucurie caci anii trec,doar amintirile raman iar noi suferim pe zi ce trece!
P.S Tre sa dai de baut
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 18:48

didi-chan a scris:
Awww, o dam pe sentimentalisme :"3

Da, deea, s.au schimbat multe de atunci, dar nu putem sa batem pasul pe loc, forumul evolueaza incontinuu.

E frumos cum am devenit o familie, cum am reusit sa adunam amintiri impreuna. Ar fi si mai frumos sa ne putem vedea toti candva, dar asta e cam greu de obtinut.

Andrei, esti un adevarat veteran pe aici. Speram la inca un an sau doi :3. La multi ani >LoL<

Pe tine cine te-a bagat in seama ? .. mai citeste odata ce am scris , la inceput ? ca scunt constienta de noiile generatii care apar ...
fericit) u ai aparut cu ceva timp dupa toate alea.. mi se pare total aiurea sa comentezi u ... ca ce ? ca esti mizukage ? fericit)) sunt revoltata total ca te bagi u in seama si vb de `familie` si nu comenteaza Katy de exemplu ..
Mai da o privire si vezi unde iti e locul .. am auzit multe si am vazut multe in ceea ce te priveste si cam uiti cine esti ...
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 19:08

andreeangel a scris:


Pe tine cine te-a bagat in seama ? .. mai citeste odata ce am scris , la inceput ? ca scunt constienta de noiile generatii care apar ...
fericit) u ai aparut cu ceva timp dupa toate alea.. mi se pare total aiurea sa comentezi u ... ca ce ? ca esti mizukage ? fericit)) sunt revoltata total ca te bagi u in seama si vb de `familie` si nu comenteaza Katy de exemplu ..
Mai da o privire si vezi unde iti e locul .. am auzit multe si am vazut multe in ceea ce te priveste si cam uiti cine esti ...

Ok.. nu prea stiu ce a fost asta. Ai impresia ca ma bag in seama pentru ca zic ca suntem ca o familie? laugh Am si eu o oarecare vechime, mai exact 10 luni, si mi se pare normal sa consider deja forumul o "familie".
Si, dupa cum imi dau seama, nu prea cred ca ma cunosti, chiar deloc.
In fine, eu sincer nu am nimic cu tine, asa ca, numai bine. ^^
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 20:04

didi-chan a scris:
andreeangel a scris:


Pe tine cine te-a bagat in seama ? .. mai citeste odata ce am scris , la inceput ? ca scunt constienta de noiile generatii care apar ...
fericit) u ai aparut cu ceva timp dupa toate alea.. mi se pare total aiurea sa comentezi u ... ca ce ? ca esti mizukage ? fericit)) sunt revoltata total ca te bagi u in seama si vb de `familie` si nu comenteaza Katy de exemplu ..
Mai da o privire si vezi unde iti e locul .. am auzit multe si am vazut multe in ceea ce te priveste si cam uiti cine esti ...

Ok.. nu prea stiu ce a fost asta. Ai impresia ca ma bag in seama pentru ca zic ca suntem ca o familie? laugh Am si eu o oarecare vechime, mai exact 10 luni, si mi se pare normal sa consider deja forumul o "familie".
Si, dupa cum imi dau seama, nu prea cred ca ma cunosti, chiar deloc.
In fine, eu sincer nu am nimic cu tine, asa ca, numai bine. ^^
Bun hai sa nu facem chat aici.....didi nu ai inteles la ce se referea andreea si andreea nu aici cearta !
In fine....hai sa ne bucuram ca un bun prieten de.al nostru implineste un an de cand a ajuns aici si sa nu stricam topicul cu vorbe care nu aduc decat necazuri fericit .
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel


Ryo : 0
Likes : 0

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 20:19

didi-chan a scris:
andreeangel a scris:


Pe tine cine te-a bagat in seama ? .. mai citeste odata ce am scris , la inceput ? ca scunt constienta de noiile generatii care apar ...
fericit) u ai aparut cu ceva timp dupa toate alea.. mi se pare total aiurea sa comentezi u ... ca ce ? ca esti mizukage ? fericit)) sunt revoltata total ca te bagi u in seama si vb de `familie` si nu comenteaza Katy de exemplu ..
Mai da o privire si vezi unde iti e locul .. am auzit multe si am vazut multe in ceea ce te priveste si cam uiti cine esti ...

Ok.. nu prea stiu ce a fost asta. Ai impresia ca ma bag in seama pentru ca zic ca suntem ca o familie? laugh Am si eu o oarecare vechime, mai exact 10 luni, si mi se pare normal sa consider deja forumul o "familie".
Si, dupa cum imi dau seama, nu prea cred ca ma cunosti, chiar deloc.
In fine, eu sincer nu am nimic cu tine, asa ca, numai bine. ^^


Deci nu am nimic cu tine dar te cam bagi in seama intr-un subiect in care nu-yi ai locul .. ca tu consideri forumul o familie e problema ta , nu am treaba aici in mare parte cu forumul ci cu unele persoane .. printre care tu nu te afli si stai linistita ca stiu pana unde te duce .... in fine hai cius ..
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala


Ryo : 0
Likes : 0

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 21:03

la multi anii Un an plin de lucruri bune si rele 692004590tuturor care au implinit in an pe forum..

mi-ar placea sa revin,dar doar atunci cand se vor intoarce toti veteranii . papa
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitimeSam Iun 08 2013, 21:59

multi ani inainteee Un an plin de lucruri bune si rele 1926913050
Sa fi la fel si la aanu viitor!Anu viitor sa fie cu mai multe bucurii!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un an plin de lucruri bune si rele Empty
MesajSubiect: Re: Un an plin de lucruri bune si rele   Un an plin de lucruri bune si rele Icon_minitime

Sus In jos
 
Un an plin de lucruri bune si rele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Episodul 205 - Un turneu Kemari plin de Hollow
»  Bucuria unei note bune și muncite.
» Lucruri aiurea si irationale
» 651 - Lucruri care au fost umplute
» 5 lucruri pe care vreau să le fac in viata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: