Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D

In jos 
AutorMesaj
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

Ryo : 0

La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Empty
MesajSubiect: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeVin Iun 14 2013, 23:18

Iti uram la multi ani Ramona chiar daca nu mai intri asa des pe forum .
Ai fost prima fata pe care am intalnit-o aici (si prima de pe forum) si ma bucur ca esti sys a mea .
Te iubim si iti uram in sincer "LA MULT ANI!" pentru ca meriti !ochi de catelus
Stiu ca e maine darrr I`M FIRSTTTT !!!
Sus In jos
Paulla_7
Kaigai
Kaigai
Paulla_7

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeVin Iun 14 2013, 23:46

La Multi Ani Ramona sa ai cea mai frumoasa zi de nastere chiar daca o sarbatoresti maine eu sunt a doua :in_dragostit::in_dragostit::in_dragostit:
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 01:18

Ramooo :*:*
Sysa meaaa :*
Sper sa te intorci pe forum si sa fii activa cum erai :*
Imi e dor de tine si de restul veteranilor :((
La multi ani, sa ai parte de o zi frumoasa de nastere, anul sa fie plin de impliniri si bucurii si sa traiesti cat mai mult posibil^^
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 02:07

Ramo >LoL
Vreau sa iti urez un calduros La multi ani!
Sper ca viata sa iti ofere tot de ce ai nevoie ca sa fi fericita! ^^
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 03:32

Eu nu am vorbit niciodata cu tine , nu te-am cunoscut niciodata,  dar La multi ani . >LoL< Pacat ca nu mai esti pe forum !
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 08:25

La multi ani Ramo.Sa iti dea dumnezeu sanatate.Asteptam cu nerabdare sa revii pe forum Bere.
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 09:18

nu te-am cunoscut,dar iti urez un sicer La multi ani!
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 09:35

Sincer?! NU te stiu , as vrea sa ne cunoastem dar totusi La Multi Anii RAMO <3 . Sa ai parte de sanatate si ce iti mai doresti tu.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 11:31

La multi ani veterano!Sper sa ai o aniversare frumoasa.Poate mai intii pe chat la o "barfa"..
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 12:19

prima mea prietena de pe forum!!!!!!iti urez cele mai sincere felicitari LA MULTI ANI!!!!te pup papa!
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 15:56

Syssss Ramyy :* :* La muuuultiii multiiiiii aniiiiiiiiiii ;* ;* :* :* sa ai parte de tot ce-ti dorestii :* sa fi fericita si iubita, sanatoasa si voinica :* :* sssyyss imi e dor de tinee :* o zi frumoasa sa ai si plina de bucuri :* :* Te iubesc sys :* ai grija de tineeeeee :* :* :* :* :* :*::*;:*;:* :* ** :* :*;:* :* :* :* :* :* * :* :* :* :* :* ;* :* :- :* ;- :* :* :* :* :* :*:*:*;*:*:*:*;*:*:*:*:*:*:*:*:*:-:*:*:*;-;*;*;*;-:*;*:*:;;*:*:*;*;*;*;*:*;*:;*:*;*:*;-;*:*:*:*:
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 16:00

mda n-ai mai intrat de mult imi amintesc multe cand erai tu pe forum de ex concursu ala de desen unde mio fost lene sa pun desenul fericit)) oricum la multi ani speram sa revi pe forum fericit
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 16:43

multumesc sys pt acest subiect postat!! >LoL<
multumesc sysele mele si prietenii mei muuuult de tot va pwpacescBlush IndragostitIndragostit*:Indragostit**** pe toti care imi sunt dragi

la multi ani si voua , multa sanatate , iubire, si tot ce va mai doritii.
Hi Sakura
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 17:37

La multi aniiiiiiii :o3 , surioara mea mai mica fericit) sa stii ca noi te iubim >LoL< Indragostit
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeSam Iun 15 2013, 20:04

La multi ani Ramona ^^

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitimeMar Iun 18 2013, 22:18

la multi ani mona :X
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D   La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D Icon_minitime

Sus In jos

La multi multi ani draga noastra Ramona :* prima Mizukage :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: