Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Empty
MesajSubiect: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 13:16

Link: http://issuu.com/yolos/docs/naruto_627_60a4edec1ec46b
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 13:49

pur...si...simplu...uimitor fascinat cutremurator a fost cel mai bun capitol din lumea naruto!!!!!!!foaceti o treaba foarte bun drago si dex felicitari!!!!
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 15:09

lol ce capitol extraordinar!! cum sa fie obito jinchurichi lui 10 cozi ma asteptam la madara sa fie jinchurichiul sensei kisimoto ne baga in ceata
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 15:30

WOW...ce capitol. Felicitari pentru traducere Aplauze  
Eu am o nelamurile in legatura cu o faza din acest capitol...cine a spus :"Daca erai in viata mi-ar fi placut sa fii Hokage"?  si..si la  cine se referea  Obito cand i-a spus lui Sasuke ca ii prieten cu un tradator? worried  
Pacat ca nu apar mai multe numere manga intr-o saptamana. :(la_crimi):
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 17:14

o sa aflam in capitolul urmator...posibil!
"Daca erai in viata mi-ar fi placut sa fii Hokage" -asta i-a spus minato lui obito!
Sus In jos
tonitichi
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 17:21

deci maine nu va mai aparea ca de obicei  joi apar
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeMier Iul 03 2013, 18:14

@tonitichi a scris:
deci maine nu va mai aparea ca de obicei  joi apar
Gresit. 
Manga in engleza apare miercuri, noi o traducem in aceiasi zi, altii le traduc cu o zi dupa. Deci pot afirma ca, la noi manga tradusa in romana apare miercuri fericit
Pe saptamana apare doar un singur capitol manga. Sper sa te fi lamurit LoL
Sus In jos
Paulla_7
Kaigai
Kaigai
Paulla_7

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 08:10

Mi-a placut acest capitol mai mult ca cel de data trecuta  sper ca data viitoare sa fie si mai interesant

P.S.: felicitari pentru traducere   Very Good
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 09:53

Eu dc nu o pot vede-a? Mereu imi spune shockwave flash has crashed Naruto si Sasuke nu-i corect
Sus In jos
sebi_2001
Kaigai
Kaigai
sebi_2001

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 10:04

Aceasi problema am si eu .
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 11:18

@Alecks97 a scris:
Eu dc nu o pot vede-a? Mereu imi spune shockwave flash has crashed Naruto si Sasuke nu-i corect

Faceti-va update la shockwave flash player... Daca nici asta nu merge sa ma anuntati si le pun si pe imgur.
Sus In jos
sebi_2001
Kaigai
Kaigai
sebi_2001

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 11:22

Tot nu merge am facut si update si la fel.
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 11:43

L-am uploadat pe imgur.com

https://imgur.com/a/JONUA
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 12:04

PAi voua va da crash pentru ca tineti cate 5-6 ferester care folosesc adobe flash player deschise . Ia uitativa la manga numai cu o singura fereasta deschisa si nu o sa va ma dea crash
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 13:23

Un capitol foarte interesant,astept sa vad ce se intampla cu Obito si Madara,nu cred ca razboiul se va termina asa de repede.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 14:16

O singura fereastra frate si degeaba Naruto si Sasuke poate o fi de la chrome, infine numai conteaza 
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™

Ryo : -2

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 14:40

Un capitol uimitor n-as fi crezut ca Obito l-ar fi putut pacali astfel pe Madara. Felicitari Drago si Dex pentru treba depusa!
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitimeJoi Iul 04 2013, 17:57

Mersi, daca nu il pune-ai pe imgur nu pute-am vede-a LoL
Foarte frumos capitolul, felicitari. Imi place mult cum lucreaza toti in echipa fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi   637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi Icon_minitime

Sus In jos

637 - Jinchuurikiul lui Zece Cozi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: