Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Gekiro's wonderful AMV collection

In jos 
+17
I. Enzo
¬Crowley¬
SeGaL_Andrei
AndyBIJUU
Matsuri
sp3cialk1dor
madaralpha
izabela :*
Ioana
Kirigaya Kazuto
Katoka-chan
Arcanis
UzumakiNaruto
Sasuke清
Nicoleta
DeadSoul
Makise
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 12 2013, 16:47

Inca un amv,de pe contul meu cel vechi.
Spoiler:
Sus In jos
Kirigaya Kazuto
Kaigai
Kaigai
Kirigaya Kazuto


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 14 2013, 14:42

Ultimul AMV:asta de acum imi place la nebunie.In special melodia wink
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 14 2013, 15:08

Frumos amv , desi ar trebui sa maresti viteza la fazele care nu sunt legate de lupta.
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 22 2013, 16:41

Cand cineva e bun, trebuie sa i se spuna. Nu mai fi-ti invidiosi pe el ca stie sa editeze si voi nu puteti. AMV-urile lui sunt foarte bune, se sincronizeara, melodiile au legatura. Un AMV nu trebuie sa aiba 1001 de efecte sau 5 minute ca sa fie bun. Un AMV poate avea si 30 secunde atat timp cat este buna. Daca nu ati observat majoritatea AMV-urilor recente de durata mai mare sunt MEP-uri.

Felicitari Gekiro! AMV-urile tale sunt bune si m-au impresionat. Ma bucur ca mai sunt oameni pe forum care dovedesc ca sunt cu adevarat buni!
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 12:28

Nu cantitatea conteaza ci calitatea . Continua sa editezi , iti ies super . Invidiosii sa nu mai comenteze daca inafara de epica fraza : "sunt prea scurte" nu mai pot spune nimic , nici macar sa felicite o lucrare buna . Ai lucrari foarte bune si m-as bucura foarte mult daca ai continua . 
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 10 2013, 22:19

Cum sa nu ma tin de promisunea ca ma reapuc de amv-uri :3 .

Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 10 2013, 22:29

Nu ma pricep si nu comentez prea mult prin zona aceasta. Am vazut mai multe AMV-uri pe aici si eu consider ca asta este unul foarte bun in comparatie cu altele. Mai ai de lucrat la durata dar asta ramane relativa pentru ca daca faci unul de 6 minute pe mine ma pierzi dupa al 3-lea cel tarziu daca nu e un subiect sa fiu eu interesat de el... Cam asta e tot din partea mea. Ai talent, dar si talentul trebuie exersat.  Felicitarile mele si mult succes in continuare.
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 11 2013, 00:52

Mai ai de lucrat ce e drept... dar majoritatea amv-urilor sunt foarte tari LoL . Continua tot asa, astept un amv cu akatsuki :> .
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 11 2013, 00:53

Foarte bune Amv-urile,se vede ca te pricepi,continua tot asa,si daca poti fa-mi si mie unu mic cu Gaara.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 21:35


Inca un AMV.Cum am spus,ma reapuc de ele xD.Incepe sa devina un obicei. :3
Sus In jos
AndyBIJUU
Kaigai
Kaigai
AndyBIJUU


Ryo : 0
Likes : 3

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 21:49

Deci este foarte reusit si cel mai mult imi place ca este compus din mai multe anime-uri, si pentru mine nu conteaza ca este scurt conteaza sa iti placa. Si te rog frumos daca poti sa dai add la id: cr4azy_dr. Mersi anticipat.
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 22:20

Cel mai frumos amv facut de tine , imi place totul la el mai ales melodia , apropo cum se numeste O.O ?
Sus In jos
SeGaL_Andrei
Kaigai
Kaigai
SeGaL_Andrei


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 21:20

Imi plac foarte mult amv-urile tale fericit cred ca am devenit gelos LoL:D ma bucur ca folosesti in amv-uri si anime-ul meu preferat (One Piece) sper sa mai faci
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 17 2013, 23:54

Multumesc mult celor de mai sus. Nu m-am prea uitat pe topic de cateva zile,Maine am sa dau add pe mess cui mi-a cerut,
Ca tot vine vorba de alte amv-uri,cu siguranta ca am sa mai fac si altele poate cu alte anime-uri chiar.Puteti sa dati subscribe la canal daca vreti sa aflati primii cand apare un nou amv.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 23 2013, 14:34

Se pare ca am uitat sa postez noul amv xD.

Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 25 2013, 11:29

Nu prea am ce zice. Sunt flashuri simple dar de efect. Poti totusi sa incerci sa faci un AMV macar de 50 secunde. E prea putin 26 secunde, nu crezi?
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 25 2013, 11:44

tot cam scurte le faci rolling on the floor poate o inveţi si pe yoko wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 25 2013, 21:46

Este bun amv-ul doar ca se termina brusc,ar fi trebuit sa se termine cumva dar nu brusc fericit) orikum Like.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 25 2013, 23:52

Deeeeeci.Am un lucru de spus pentru cei care spun ca se termina brusc,sau altceva.Uite ca ASTA E Naruto si Sasuke
Blure,Ik what u mean.
Ioana,pune ochelarii pe ochi si uita-te ca am si AMV-uri mai lungi rolling on the floor
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 26 2013, 00:20

Gekiro a scris:
Deeeeeci.Am un lucru de spus pentru cei care spun ca se termina brusc,sau altceva.Uite ca ASTA E Naruto si Sasuke
Blure,Ik what u mean.
Ioana,pune ochelarii pe ochi si uita-te ca am si AMV-uri mai lungi rolling on the floor
Geki, sa stii ca inca astept acel AMV cu Deidara :> . Totus astept si alt amv-uri, deci dai bataie .
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 27 2013, 20:35

M-am bagat intr-un M.E.P :3.In curand am sa fac si eu un M.E.P (Multi Editor Project pentru cei care nu stiu.) asa ca asteptati rolling on the floor

Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 27 2013, 20:54

foarte tare, si mai stii ce ti-am zis despre lungimea amvurilor? LoL
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 06 2013, 13:35

Deci, esti super! Sunt asa de scurte, dar in acelasi timp asa de efect. Te pricepi foarte bine si lucrezi furmos. Mai astept AMV-uri.


Ultima editare efectuata de catre Pikachu Carter in Dum Apr 06 2014, 12:30, editata de 1 ori
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai
MadalinNaruto


Ryo : 2
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 13 2013, 17:01

am si eu o intrebare cum se numeste anime-ul de ai facut amv-ul?
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 14 2013, 20:17


Inca un amv :3.Acesta este pentru Yoko :3 .Da,da.Stiu.Nu am mai dat cu ochii pe topic-ul asta de o vreme.Imi cer scuze tuturor celor carora le plac AMV-urile pe care le fac pentru ca am cam fost inactiv. xD
Am sa incep sa postez mai multe acum. ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gekiro's wonderful AMV collection
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Fan AMV-
Mergi direct la: