Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Gekiro's wonderful AMV collection

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 16 2013, 21:24

Me gusta :3
Îmi place totul, înafară de luminile roșii ce îmi „zgârie” retina. Puteai să le colorezi într-un albastru, să fie în ton cu restul^^
Tu știi cât ți-am așteptat AMV-urile? fericit)
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeLun Ian 13 2014, 18:58

Cu acest post,anunt un update,adica inca un amv adaugat la colectie,desi e facut de-o vreme dar n-am mai dat cu ochii pe topic.In curand va urma altul,poate o versiune mai lunga a acestuia.Sper sa va placa :3

~Update
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 21 2014, 14:45

Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 06 2014, 20:52

O versiune completă a AMV-ului început anterior :3. Pentru Nicoleta <3. 
Te iubesc
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 06 2014, 21:52

Aww , ce mai dedicatie Tine-o tot asa cu amv-urile si mai pune si tu mai des :]
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 03 2014, 16:25

Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 21 2014, 10:24

Topic blocat din cauza inactivitatii.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 12:24

Redeschis la cererea autorului!
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 01 2015, 14:30

New one.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 09 2015, 23:38

Nu? Nimic? Nimeni? Aw god. Am mai adus marfă din fericire.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 13 2015, 21:29

New stuff ^
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 17:49

updeit : Am adăugat la colecție toate AMV-urile " decente " de până acum. Am revizuit aspectul primei pagini ( de acolo se începe topicul,acolo îs toate ) Posibil să mai adaug câte ceva ici-colo, ceva remake-uri, collab-uri mai multe,etc. Vă mulțumesc tuturor pentru tot suportul acordat mie și acestui topic în care îmi prezint mica mea colecție de lucrări.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Gekiro's wonderful AMV collection - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Gekiro's wonderful AMV collection
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Fan AMV-
Mergi direct la: