Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Aventurile lui ...(va las sa aflati)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

Ryo : 0

Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 18 2013, 16:11

"Lory:Eu ma duc sa iti vanez mancarea! " 
rolling on the floor mor Doamne, cât de epic rolling on the floor dar știi ce? Iza e și mai comică rolling on the floor 
Sau Ely cu muștile ei rolling on the floor LooooL, de așteptat  ce să mai. Întrebarea e, noi avem vreo bunică? Totuși rolling on the floor Oricum am văzut că nu ai mai avut greșeli  de tastare, mă bucur, adu next x))))))
Sus In jos
Aroyo
A-K Suna
A-K Suna
Aroyo

Ryo : 59

MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 18 2013, 16:25

Pune te roooog mai multe detalii rolling on the floor , la actiuni ca este mai amuzant asa , oricum este foarte tare rolling on the floor , adu' next-ul .
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 18 2013, 19:16

Daca cumva Ely m-a omorat, vin cu Elucidator si-ti tai organele genitale cu tot cu pantaloni^^

Deci epic rolling on the floor

"Sakura-chan(priveste din tufisul alaturat cu o privire dementa spre cei doi criminali):Ce faceti aici?
Ely:aa.aaa.aaa dam de mancare la animale.
Sakura-chan:Cu pusca?
Ely:E o metoda noua de a hrani animalele abandonate."
Saau
"Synkron:Ba Marstin , hai sa ramanem peste noapte , poate mai gasim niste meduze.
Marstin:Meduze!
Matsuri:Se pare ca Izabela:* s-a sinucis , nu am putut sa o salvez lacrimi( .
Izabela:*  :Ce tot vorbesti , sunt aici...Nenorocitu ala de copac m-a oprit din cadere."

Saau:
"Synkron:Eu il iau pe Marstin sa ucidem niste meduze.
Marstin:Meduze!Unde?muahahahaha"

rolling on the floor))))))))))))))
Vreau next-ul cat se poate de repede rolling on the floor

P.S. Nu glumeam cu Elucidator-ul ;wink Si sa nu uiti sa-l bagi in next wink)
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*

MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 28 2013, 11:46

Ti-am corectat eu greselile gramaticale / de tastare . Cu placere . Hai cu next-u' , fic-ul este genial si foarte amuzant . Astept next :] .
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 28 2013, 13:11

Pune mai m.lte sunt foarte amuzante rolling on the floor) next next
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 28 2013, 13:18

Ha, ce tare rolling on the floor as vrea sa fiu si eu asa bunic rolling on the floor , bai hai cu next-ul si pune-ma si pe mine in fic daca poti te rog rolling on the floor da sa fiu cel mai nebun rolling on the floor 
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 04 2013, 16:50

FanFic blocat din cauza inactivităţii de peste 2 luni. 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aventurile lui ...(va las sa aflati)   Aventurile lui ...(va las sa aflati) - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Aventurile lui ...(va las sa aflati)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: