Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Concurs de Naruto Arena

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

Ryo : 0

Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 16:29

Ai castigat pe drept ? fericit) Hua ,parasuta . Daca tot te dai mare ca stii n-a joaca corect si refaceti meciurile -.-'' ! Atat am avut de zis !
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 27 2013, 16:45

@BeTo a scris:
Ai castigat pe drept ? fericit) Hua ,parasuta . Daca tot te dai mare ca stii n-a joaca corect si refaceti meciurile -.-'' ! Atat am avut de zis !

1: nu jigni
 2: daca darky nu a comentat nimic tu de ce te bagi in treaba lor?

2-3 hyuugakblo - Yoko_Uchiha_Sama - Castigator Yoko_Uchiha_Sama
5-7 DeMoItachi - naruto35789
8-1 Putinei - jinciuriki- Castigator Putinei
9-10 Andersann - DaNg3r0s
11-4 adi_steaua_93 -Yogarzon - Castigator Yogarzon (gekiro a abandonat)

Ultima editare efectuata de catre UzumakiNaruto in Dum Iul 28 2013, 14:27, editata de 1 ori
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 28 2013, 13:09

Naruto eu nu dau de Andersannn aka UchihaBTW , este foarte inactiv si cred ca ai observat . ce fac ?
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 28 2013, 14:24

Prelungesti pana marti ? Ca nu mai dau de itachi . Naruto si Sasuke
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 28 2013, 14:25

Daca nu dati de iei pana marti,o sa fie descalificati si invinsi prin abandon!
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 29 2013, 12:14

Eu tot nu am dat de uchiha aka andrersann , ce fac ?
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 29 2013, 12:17

Daca nu apar pana diseara nici andersan nici itachi,tu si Beto o sa treceti in runda a doua.Pana atunci mai incearca sa-i trimiti un pm sau cauta id lui!
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 29 2013, 12:56

Eu nu am cu cine ma lupta. Gekiro si steff au iesit.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 29 2013, 13:01

xAnDrEyX a scris:
Eu nu am cu cine ma lupta. Gekiro si steff au iesit.
DE ce nu te uiti tu un pic in urma? rolling on the floor Esti trecut ca invingator pentru ca gekiro a abandonat! fericit)
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 29 2013, 20:36

Degeaba tot nu intra , trec mai departe sau ce fac ?
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 29 2013, 21:21

Maine dimineata am sa ma ocup de tot,acum am venit de la munca si abea ma mai tin pe picioare!
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 29 2013, 21:37

Defapt,eu ti-am trimis tie un pm in care te-am intrebat daca putem juca sambata pe la pranz ,dar vad ca nu mi-ai raspuns ,meciul cred ca poate avea loc maine ( daca nu e nimeni impotriva ) .
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai
MadalinNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 30 2013, 00:38

Ma bag si eu madalinnaruto.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 30 2013, 08:27

@MadalinNaruto a scris:
Ma bag si eu madalinnaruto.

iar nu ai citit conditiile si faci posturi aiurea,asta e al doilea avertisment!

De ce va treziti voi in ultima zi sa va faceti luptele nu stiu.Cu toate ca timpu a expirat de mult va mai las pana la ora 12.00.

2-3 hyuugakblo - Yoko_Uchiha_Sama - Castigator Yoko_Uchiha_Sama
5-7 DeMoItachi - naruto35789- Castigator naruto35789
8-1 Putinei - jinciuriki- Castigator Putinei
9-10 Andersann - DaNg3r0s- 
11-4 adi_steaua_93 -Yogarzon - Castigator Yogarzon (gekiro a abandonat)

Ultima editare efectuata de catre UzumakiNaruto in Mar Iul 30 2013, 13:18, editata de 1 ori
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 30 2013, 11:45

Si sambata eu nu am putut juca pentru ca a fost ziua lu tata si am avut musafiri ,
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 30 2013, 13:19

Deci sa inteleg ca astazi va cautati si va dati meciu ala pana la ora 18.00, si cu cat mai repede cu atat mai bine daca nu incep runda a  doua fara voi.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 30 2013, 20:17

Runda a II-a
Imi pare rau de dangeros si andersan dar au fost descalificati amandoi.Au avut destul timp sa se caute intre ei,daca nu si-au dat interesul asta e!
Runda a doua a inceput,perechile le veti vedea in urmatoare diagrama(facuta cam la repezeala,dar sper sa intelegeti la ce m-am referit)
La aceasta runda puteti folosi orice team doriti,fara restrictii!
Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Sdf10
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 31 2013, 16:30

E gata si titlul pentru castigator.Sper sa va placa,daca nu va place asta e rolling on the floor 
Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Ff_10
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 01 2013, 11:04

Deci vreau sa vad cu cine ma lupt acum rolling on the floor sper sa ies si eu pe locul 2 macar LoL 
Uite screen-urile

Spoiler:

Spoiler:

Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 01 2013, 11:18

Acum ii astepti si pe naruto si andrei sa se lupte,iar tu te lupti cu invingatorul,iar yoko cu pierzatorul.Oricum deja locu 2 il ai asigurat.
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 12:57

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/22/ci4t.jpg/:

Alecsk cand vrei sa jucam finala sa-mi dai pm . fericit
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 13:47

Runda pentru stabilirea locurilor

naruto35789 vs Putinei (pentru locul I si II)
Yogarzon vs Yoko_Uchiha_Sama (pentru locul III)

Succes!
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 14:16

E bun si locul 2, daca nu ma grabeam, oricum bravo wink felicitari LoL 
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 17:44

Spoiler:

Bun meci Alecks ! LoL
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 18:32

Nu a fost , nu trebuia sa ma grabesc, oricum felicitari LoL 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Concurs de Naruto Arena
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: