Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Concurs de Naruto Arena

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 03 2013, 19:10

Bun ii asteptam si pe andrei si yoko,si dupa va primiti meritele!
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 04 2013, 14:16

O sa lipsesc vreo 3 sau 4 zile.Cand ma intorc terminam cu concursu,si va primiti si premiile.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 16:28

Bun m-am intors,dar nu vad sa fi avut andrei si yoko vreun meci,ca sa vedem cine iese pe locul trei.Mai asteptam pana maine!
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 16:31

Prelungesti cam mult, si ce conteaza ei pot sa isi bage cati ryo vor, dc nu ne dai noua pana joaca ei, oricum daca nu au jucat pana acum nu cred ca or sa mai joace.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 16:36

Zici tu?eu nu ma gandeam pentru ryo,vreau sa stiu cine iese pe locul III,iar yoko nu-si poate baga ryo cat vrea.

Locul I BeTo 1000 ryo + titlu
Locul II Alecks97 500 ryo[/b]

Locul III:
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 16:38

Ms, ai fost rapid LoL 
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 16:40

@Alecks97 a scris:
Ms, ai fost rapid LoL 

Normal ca am fost rapid,nu dureaza mai mult de 3 minute,insa abea m-am intors si-s cam zapacit.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 16:44

Depinde de ce ai facut de esti asa de zapacit rolling on the floor, si cred ca poti da T/C si sa faci edit la comm cand lupta cei 2 LoL 
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 08 2013, 10:37

Ei bine daca nu se mai da nicio lupta.Topic inchis!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concurs de Naruto Arena   Concurs de Naruto Arena - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Concurs de Naruto Arena
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: