Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri

In jos 
AutorMesaj
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

Ryo : 0

Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Empty
MesajSubiect: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 15:54

Nume: Concurs Ps

Descriere: Am facut acest concurs la propunerea lui Tsuri , dar ni s-a alaturat si Yondaime . Este un concurs  de incepatori  . 

Perioada: 3 zile

Concurenti: Matsuri , Yondaime si Tsuri
Juriu: Tot forumul

Ultima editare efectuata de catre Matsuri in Lun Iul 22 2013, 13:57, editata de 4 ori
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 15:58

Daca se poate ma alatur si eu la concurs , dar data maxima de postare a celor 3 lucrari sa fie pana pe 24 sa avem timp . Juriul sa fie tot forumul. Tema nu conteaza sa fie la alegere .
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 16:00

Bine Yondaime,dar tu vei fi singurul acceptat.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeDum Iul 21 2013, 19:03

Da edit si fa exact cum scrie aici :)Multumesc.

https://narutofan.forumgratuit.ro/t3776-regulament-concursuri

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeLun Iul 22 2013, 13:46

Deci tema o vei alege tu Matsuri iar data limita pana pe 24

Ultima editare efectuata de catre Yondaime in Lun Iul 22 2013, 13:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeLun Iul 22 2013, 13:50

Kato am dat edit  fericit /...... deci  cum a spus si Yondaime eu pun tema : o creatie cu personajul favorit .

Ultima editare efectuata de catre Matsuri in Lun Iul 22 2013, 21:32, editata de 1 ori
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeLun Iul 22 2013, 21:16

Aici pun creatia mea  : Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Narutoconcurs_zpsec099683

Ultima editare efectuata de catre Yondaime in Lun Iul 22 2013, 21:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeLun Iul 22 2013, 21:36

Aici si creatia mea : Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Gaaracon_zps6e16185d 
O asteptam si pe Tsuri
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeMier Iul 24 2013, 14:31

Deci forumuls a aleaga castigatorul
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeMier Iul 24 2013, 14:36

Eu votez Yondaime deoarece are scrisul mai complex si se potriveste mai mult cu poza aleasa de el.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeMier Iul 24 2013, 14:38

Fiind ca Tsuri nu si-a facut aparitia, nu am alta metoda decat sa-l votez pe Yondaime.
Vot Yondaime.
Sus In jos
Paulla_7
Kaigai
Kaigai
Paulla_7

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeMier Iul 24 2013, 21:12

Eu votez Yondaime pentru ca este mai priceput in photoshop chiar daca scrie ca este un concurs pentru incepatori deci vot Yondaime
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeMier Iul 24 2013, 21:56

Vor yondaime are scrisu si peisajul mult mai frumos
Sus In jos
NarutoSageMode1000
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeJoi Iul 25 2013, 00:02

Vot Yondaime e fonul super ... E TOT SUPER
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeJoi Iul 25 2013, 13:52

Felicitari Yondaime,ai castigat! fericit
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeJoi Iul 25 2013, 15:24

multumesc Matsuri , sa sti ca imi place lucrarea ta ! LoL
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitimeDum Aug 11 2013, 15:47

Trei zile au trecut demult. 
Felicitari amandurora.
Castigator Yondaime.
T/C.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri    Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri  Icon_minitime

Sus In jos

Conurs photshop-Matsuri vs Tsuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: