Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Concurs PS [Incepatori]

In jos 
+8
Edi
Synkron93
Ioana
MississippiKing
¬Crowley¬
Matsuri
DaNg3r0s
Nicoleta
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs PS [Incepatori]   Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 02 2013, 18:18

Asta este creatia mea : 
Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Ssddd_zps09337eb9
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs PS [Incepatori]   Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 04 2013, 12:43

Bine, deci e data de 4, nimeni din juriu nu a votat, deci o fac numai eu. Sa incepem.

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Deidara_zps8200a202

Ioana, imi place mult creatia. Integrarea e cat de cat prezenta. Fundalul imi place, textul la fel, doar ca trebuia sa-l pui mai aproape de render. Oricum, e frumos.

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Ea3f9d5871

DaNg3r0s, nu-mi prea place. Renderul arata LQ, fundalul e prea simplu, iar textul nu e bine facut. Oricum e bine ca incerci  ^^.

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 3zk9

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 7hzz

Sasuke, imi plac semnaturile. Sunt bune. Insa integrarea cam lipseste. Trebuie sa mai lucrezi la ea. La fel si la text, oricum e bine.

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Gaarasemnatura_zps3aec4030

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Gaara_zps7076bbbd

Matsuri, prima nici nu poate fi numita semnatura, e prea mare. Textul nu e prea bun. A doua e cam incarcata si din nou textul e nu e bun. Oricum e bine ca incerci.

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 2s8mk9s

Tsuri, nu e bine. Smudge-ul nu e bun, renderul nu e integrat, lucrarea prea simpla, textul nu-mi place. Oricum ma bucur ca ai incercat.

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Ssddd_zps09337eb9

Yondaime, creatia ta era buna daca renderul ar fi avut vreo legatura cu fundalul. Adica serios acum, verde? Nu e deloc integrare. Textul e bun, insa nu conteaza, caci culoarea nu e. Totusi mai incearca.

Cam asta a fost, toti care au fost la concurs. Sincer, nu stiu pe cine sa aleg, Sasuke sau Ioana. Ambii au acelasi nivel. Dar totusi, trebuie sa aleg pe cineva. Acel cineva este ...

Spoiler:
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs PS [Incepatori]   Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 11:37

Imi cer scuze ca nu am apucat sa votez, dar eu il votez pe Sasuke.
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s


Ryo : 0
Likes : 1

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs PS [Incepatori]   Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 12:29

Scuze ca postez daca nu am facut bine Yoko dupa ce vezi mesajul il poti sterge ,

Synkron  numai intra pe forum , s-a lasat , trb altu sa aleaga castigatorul (Ioana sau Sasuke)
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs PS [Incepatori]   Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 06 2013, 15:11

DaNg3r0s a scris:
Scuze ca postez daca nu am facut bine Yoko dupa ce vezi mesajul il poti sterge ,

Synkron  numai intra pe forum , s-a lasat , trb altu sa aleaga castigatorul (Ioana sau Sasuke)

 Deja am ales. Uite din nou. Si stiu ca Synky nu mai intra.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs PS [Incepatori]   Concurs PS [Incepatori] - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs PS [Incepatori]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: