Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Gekiro: Portofoliu

In jos 
+28
Wiłl
TaniaKro
VastoLorde
Rusko
Chocolate
Satan
RedKing
Rokudaime
Christian Carter
Mk01
XanoTHEr.
Damaris
madaralpha
DooM49
¬Crowley¬
Nicoleta
Quinzel
Matsuri
Cocktail
darkyuzumaki
MississippiKing
DaNg3r0s
Alecks97
NarutoSageMode1000
Makise
Sasuke清
Hashirama
Ioana
32 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi


Ryo : 0
Likes : 19

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Aug 12 2016, 15:11

M-am uitat peste toate lucrările tale și se vede mult că ai evoluat dar, semnăturile au rămas punctul tău forte.
Majoritatea semnăturilor mi-au plăcut, chiar și câteva avatare. Chiar îmi place stilul tău.
Continuă așa! wink
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo


Ryo : 0
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 13 2016, 12:34

Ai evoluat foarte mult (anii au trecut) , p.s: L-ai intrecut pe synkron ? :d
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 13 2016, 13:14

BeTo a scris:
Ai evoluat foarte mult (anii au trecut) , p.s: L-ai intrecut pe synkron ? :d
DiZi a scris:
M-am uitat peste toate lucrările tale și se vede mult că ai evoluat dar, semnăturile au rămas punctul tău forte.
Majoritatea semnăturilor mi-au plăcut, chiar și câteva avatare. Chiar îmi place stilul tău.
Continuă așa! wink

BeTo, sincer să fiu, nici nu-mi pasă dacă l-am întrecut / sau nu pe synkron.
DiZi, mulțumesc pentru susținere și mă bucur că îți place stilul meu 
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeDum Feb 26 2017, 16:07

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeLun Feb 27 2017, 23:52

Dacă tot nu postează nimeni o fac eu cu niște lucrări noi ce le-am realizat datorită unei misiuni c: . 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeMar Feb 28 2017, 14:33

Dear Geki, realizezi că, exact cum spuneam și în privat, îți ador stilul despre care tot spui că e messy. It's awesome just the way it is. Keep it up.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 01 2017, 00:20

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adăugăm ș-astea la colecție
Mulțumesc, Nicoleta c: Și îi clar că o să tot postez din moment ce am atâta susținere  Kurama
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 01 2017, 18:23

Geki-chaaaan! Nu stiu cum mi-am permis sa nu observ mai devreme ca tu ai postat din nou! Stiu, nu merit alune. 
Vreau sa spun ca imi plac foarte mult ( nu cred ca cineva poate spune diferit). Cu toate astea, tot semnaturile pe care le faci le ador. Si stilul asta " messy" precizat de Nicoleta chiar ti se potriveste si e foarte frumos pentru ca e real si la a doua privire se pot intelege si altele decat linii si culori, se pot vedea sentimente! 
Cea cu Itachi mai ales mi-a atras atentia in mod deosebit.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mar 13 2017, 22:20

Consider efectele folosite interesante, dar exagerate. Creaţiile tale nu au un centru compoziţional, luminile sunt in toate părţile şi nu ştii de unde să începi să te uiţi la o lucrare. Practic fiecare dintre ele te oboseşte. Dacă ai scade puţin din abundenţa de efecte folosite ar arăta mult mai bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gekiro: Portofoliu   Gekiro: Portofoliu - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gekiro: Portofoliu
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Siraxta ~ Portofoliu
» Chocolate Portofoliu
» [Zeus] Portofoliu
» Mk01: Portofoliu
» Dark: Portofoliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: