Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Cel mai sexy baiat de pe forum

In jos 
AutorMesaj
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Ryo : 0

Cel mai sexy baiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeLun Aug 12 2013, 20:27

Asa cum spune si titlul, fac nominalizari pentru cel mai sexy baiat de pe forum. Lasati si o poza cu voi. In juriu se pot inscrie doar fete, la concurenti se pot inscrie doar baieti. Limba scoasa  Have fun ^^ si astept inscriere fericit)  Nu uitati, nimeni nu este perfect, fiecare este frumos in felul sau, sufletul ar trebui sa conteze cel mai mult.

Concurenti:

tanyokCP33
Sasuke
Allesz
Klodd
Matt Kakashi
DarKOn3

Juriu:

Katoka-chan
Didi
Sakura-chan
Matsuri
Lory*Ely
Elisa
Tweet
Nywa

Perioada: 12-08-2013/ 14-08-2013 pana la ora 20:00 inscrieri
14-08-2013/ 15-08-2013 vot

Recompensa: 100 ryo

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               

Ultima editare efectuata de catre Katoka-chan in Joi Aug 15 2013, 16:16, editata de 20 ori
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeLun Aug 12 2013, 20:57

Se baga si Aleeeeeeex :>fericit)))

Cel mai sexy baiat de pe forum 2iuota8
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeLun Aug 12 2013, 21:03

Cateva poze cu mine:
Cel mai sexy baiat de pe forum 934832_155811194590159_697160906_n
 Cel mai sexy baiat de pe forum 944258_181595478678397_1243058273_n
Cel mai sexy baiat de pe forum 565283_191394984365113_1047672145_n
Cel mai sexy baiat de pe forum 1080651_189152331256045_88837093_n
Cel mai sexy baiat de pe forum 565283_191394984365113_1047672145_n
 Cel mai sexy baiat de pe forum 1082847_190950014409610_818777589_n

Ultima editare efectuata de catre Sasuke清 in Joi Aug 15 2013, 16:53, editata de 2 ori
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeLun Aug 12 2013, 21:37

Scuzati dublul-post ,dar am un anunt de facut . LoL

Bun ,deci, ca acest concurs minunat sa nu se inchida ,dorim sa nu apara dispute cum de ce l-am votat pe x si nu pe y  ,deci cine participa trebuie sa stie si sa piarda . Cu alte cuvinte nu vrem sa va luati la injuraturi cearta  cand se va termina ,sau noi ne vom supara si mai ales draga noastra Katoka si noi cum o iubim nu vrem sa se intample asta . ^^
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeLun Aug 12 2013, 23:10

vreau si eu dar situ a voi perde!
aici eu mic ca poate sa va cuceresc LoL
Spoiler:

aici in prezent cel urit si afurisit!
Spoiler:

nu-s frumos dar nu sunt urat!
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeMar Aug 13 2013, 19:35

Hai ca particip si eu (desi n-am sanse de castig).

Poza asta e din vacanta (la cascada Lotrisor)
Spoiler:

Poza asta e ceva mai recenta (de azi)
Spoiler:

Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeMar Aug 13 2013, 23:25

Ma mai pot inscrie ? :3 Daca da ~ POZA ~

Daca nu imi stergi postul .
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeMar Aug 13 2013, 23:34

@Klodd a scris:

Acolo scrie ca inscrierile se tin pana azi la ora 20:00 iar tu ai postat la ora 11:25.
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeMier Aug 14 2013, 00:02

DarKOn3 a scris:
@Klodd a scris:

Acolo scrie ca inscrierile se tin pana azi la ora 20:00 iar tu ai postat la ora 11:25.
Nu mai conteaza,cu cat mai multi cu atat mai bine ^^ .
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeMier Aug 14 2013, 10:55

Am scos aia cu varsta si am mai bagat o zi in plus. Fetele, votam maine Limba scoasa  Have fun ^^

When I see you again.               
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeMier Aug 14 2013, 12:26

Mno, hai ca ma reinscriu rolling on the floor

Spoiler:

Spoiler:

Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeMier Aug 14 2013, 21:33

Kato , am observat ca eu nu sunt trecut la concurenti , rezolva asta Big Grin
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 15:34

Start vot. EU votez mai incolo Limba scoasa  si spun cate ceva despre fiecare in parte. Fetele, sa spuneti si de ce ati votat pe cine ati votat LoL

When I see you again.               
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 16:24

Eu il votez pe = Matt Kakashi = fiindca mi se pare o persoana calma, simpatica. Are culoarea ochilor minunati si in poze imi da impresia ca are un aer zen, chill si e rabdator. In concluzie, votul meu merge spre Matt Kakashi.
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 17:31

Si eu votez Matt(iubesc parul si-mi place piercing-ul =]] + culoarea ochilor <3)
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 11:18

Votul mew merge la Matt de cee? Pentru ca:
1. Are ochi de catelus (iar eu nu rezist ochilor de catelus) :3
2. Arata bine :-? n-ai ce sa-i reprosezi
4. Are piercing <3
3. O.O Am o slabiciune pentru parul lung si pufos fericit) iar al lui e asa smotosabil rolling on the floor
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 14:56

Mai sunt Didi, Matsuri, Elisa si Tweet sa voteze.

Ahhh :-s asa de greu :-s ce baieti frumosi avem pe forum :x cand ne intalnim? :]] (Sper ca tineti la gluma) :-? Deci, inainte sa va spun pe cine votez, spun cate ceva despre fiecare Limba scoasa

Allesz = Omule, imi place parul tau :>si stiu ca esti si bine facut rolling on the floor

Sasuke = O.O ce baieti frumosi am in Konoha =))la fel, imi place atat parul cat si corpul :>

tanyokCP33 = ododo :x erai asa adorabil :x frate, te admir ca te-ai bagat intr-un concurs cu baieti de +15. Asta imi place la tine LoL  bravo wink  Acum esti inca mic, dar sunt sigura ca atunci cand vei mai creste, vei fi un baiat educat, cu bun simt si adorabil. Spun asta deoarece, majoritatea copiilor de 12 ani din ziua de azi, nu au bun simt. Tu nu esti asa, in timpul in care am vorbit, mi-ai lasat o impresie buna. Te felicit, Valeriu Limba scoasa

DarKOn3 = Pozele puteau fi mult mai reusite. Imi place cea cu cascada, imi place peisajul. Tin minte cand am fost in cls a 6 a in excursie cu scoala si un vecin de al meu era sa cada intr-o cascada =))eu tocmai atunci i-am facut poza :]]

Klodd = pacat ca esti minor =))esti asa de ... =p~ suna-ma la 18 :]]

Matt = Vad ca ai bagat fetele in boala =))toate te-au votat pe tine fericit) Ti-am mai zis ca iubesc parul tau =p~ ai si piercing O.O Am o intrebare, tatuaj ai? =))Eu vreau sa-mi fac pe san :>si sa-mi bag piercing in spranceana :>:]]

Eu votez pe ... pe ... pe ... ahhh -_- Sper sa nu va suparati din cauza deciziei mele, mi-a fost greu sa ma decid O.O la ce baieti frumosi avem fericit) dar ... dar ... dar ... Il votez pe

Spoiler:

When I see you again.               
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 14:59

Okay ,chiar nu stiu pe cine sa votez o.O , dar m-am gandit sa-l votez pe Matt are piercing si imi place parul lui ,e asa flocosibil  si imi mai place ca are ochii mari . So , votul meu merge la Matt. <.<
Oricum a fost destul de greu sa aleg ,pentru ca la toti imi placea cate ceva . :]
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 16:24

Apar si eu aici.
Pentru mine a fost de ales intre: Sasuke, Matt si Klodd.

Sasuke: Ador ochii lui *-* Pot zice ca sunt indragostita de ochii albastri si verzi in general. Pe langa ochi, imi plac buzele lui. Sunt pline, muscabile.Are corpul lucrat, tebuie sa recunosc ca arata bine. Un lucru nu imi place la el: parul. Nu sunt o fana a parului.. ridicat. 

Matt: El are parul superb. Adica e asa de flocosibil <3 Imi place stilul lui de imbracaminte, imi aduce aminte de pozele de pe tumblr intr-un fel, mai ales prima poza. Si moaca de catelus e adorabila cu ochii aia mari si negri. 

Klodd: Si Klodd are ochi mari frumosi. Da, imi place sa studiez ochii, ii consider cei mai importanti. Klodd are chipul dragut. Dupa parerea mea, mai dragut decat al lui Matt sau Sasuke. Parul e flocosibil, nu ca al lui Matt, dar tot e flocosibil. 

Luand in considerate toate caracteristicile dupa care m-am luat eu, per total cel mai okey e Klodd. De asta votul meu merge la el.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeSam Aug 17 2013, 18:47

Pai votul meu merge la Matt:de ce,pentru ca imi place... fericit
Sus In jos
Elisa
Kaigai
Kaigai
Elisa

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeSam Aug 17 2013, 20:52

Asa, deci ultima. Mereu sunt cu susul in jos. 
Il votez pe Klood deoarece e asa asdfghjkl :3. Pustiul o sa ajunga sex simbol umblator peste cativa ani :3
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitimeDum Aug 18 2013, 11:18

Castigator, Matt. Ai bagat fetele in boala fericit)

When I see you again.               
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cel mai sexy baiat de pe forum   Cel mai sexy baiat de pe forum Icon_minitime

Sus In jos

Cel mai sexy baiat de pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: