Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

La multi ani Matt Kakashi

In jos 
AutorMesaj
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

Ryo : 0

La multi ani Matt Kakashi Empty
MesajSubiect: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 00:02

Vreau sa ii urez la multi ani si un majorat frumos prietenului meu Matt Kakashi.

Si daca tot ai devenit *Adult* un cadou ce te asteaptaLa multi ani Matt Kakashi Images?q=tbn:ANd9GcRhqD-3NuLoUizo4dhr-3Sdta2s2dcFekDyG3RS4fT1onyWDABRFg

Si La multi ani Matt Kakashi Z
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 00:20

La multi anii fratele meu mai mare . >LoL<
Sus In jos
AndyBIJUU
Kaigai
Kaigai
AndyBIJUU

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 00:29

La multi ani! Sanatate, bani si tot ce iti doresti!(eu te sfatuiesc sa iti doresti cat mai multe femei :>)
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 00:42

La mult ani , Mattishor , boracel si toate celalalte! :3
_._ :>
Iti ofer o imbratisare mare si calduroasa . >LoL<
Atat, la gagici nu mai ai voie . fericit)
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 00:44

La multi ani copilu meu drag,tot ce iti doresti,sanatate banii si multe zile pe forum!
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 01:20

La  multi ani scumpule fericit)! Serios, la multi ani! Multa sanatate si tot ce.ti doresti si acum ca ai facut 18 ani, poti sa dai si tu o bere. Doar sa nu.ti iei carnetu inaintea me a:D
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 08:30

La multi ani Razvan Big Grin
Acum ca ai 18 ani, iti spun ce i-am spus si lui Muse: sa ai grija sa nu te trezesti maine dimineata in pat cu o grasa neagra sidista! Daca faci asta vei avea o viata frumoasa daca nu vin sa te decapitez. Craciun fericit!
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 08:51

Whoaa rolling on the floor Nici n-am putut să dorm cu gândul ca fac 18 ani fericit) Mersii tuturor de urâri şi Claudia, am avut grija şi nu m-am trezit aşa în plus nici nu prea am dormit.
Mersii iar:)) ^^
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 09:08

la ce cadou ai primit de la danger e clar =]] stim unde esti diseara fericit) la multi ani si betie frumoasa =]]
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 09:18

rolling on the floor))) Ai vazut ca stii, mersii de "betie frumoasa" o sa ma fac manga si daca o sa mai gandesc o sa ma gandesc la tine Darky , ca tu mi-ai dorit asa ceva rolling on the floor))

Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 09:55

La multi ani , sa iti dea Dumnezeu sanatate.
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 10:03

DarKOn3 a scris:
La multi ani , sa iti dea Dumnezeu sanatate.
 Mersii mult boss, să-ţi dea şi ţie :* Că te cheama Marian.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 10:23

La multi ani, bre, Matt fericit) :x >LoL< :3 :o3

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 10:23

La multi ani,sanatate ca-i mai buna decat toate,bani femei si tot ce vrei!fericit)sa ne traiesti
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 10:45

@Katoka-chan a scris:
La multi ani, bre, Matt fericit) :x >LoL< :3 :o3
 Mersii mult kato, şi ţie sasuke Indragostit Şi o să vă trăiesc rolling on the floor)
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 11:19

La multi ani Matt >LoL< Cadou de ziua ta iti dau o veverita-hamster cu un borcan de Nutella. La multi ani Matt Kakashi Tumblr_loahawC6cR1qfusnio1_400
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 11:20

fericit)) Mersii Lory^^ Şi ...Cine-i veveriţa, tu?!
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 11:25

La mulţi ani , Mătuţu-drăguţu ! Multă sănătate , fericire , bani şi un majorat frumos ! * La mulţi ani ! * Again :* :3
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 11:28

La multi ani Matt.
Acum poti fi numit bosorog om mare=))
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 11:30

Nu Matt nu-s eu veverita-hamser ..
P.S: Oficial esti Moooos rolling on the floor
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 15:21

La multi ani, Matty. >LoL< Acum iti meriti oficial titlul de bunicu Matt. Speram ca senilitatea nu o sa isi faca aparitia xD Pai, sper sa ai parte de bucurii acum ca esti oficial adult, si nu te gandi la prostii. stiu ca o faci.
La multi ani inca o data.
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 16:09

Didi , sincer , aia de 16 ani se gandesc la prosti , dapai cei de 18 rolling on the floor)))
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeJoi Aug 15 2013, 16:46

OOOOO, ma' boy ai facut 18 ani deja, ce repede cresti rolling on the floor 
Ei bine multa sanatate frate si daca iti plac asa mult motoarele am sa iti cumpar eu unul de ziua ta rolling on the floor da decat sa agati cu el nu si sa te plimb ca o sa cazi in cap rolling on the floor 
Iti spun iar la multi ani si tot ce iti doresti LoL 
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 10:24

Pff mă doare capu` rolling on the floor Mulţumesc tuturor, şi am avut cel mai tare majorat LoL Înafară că m-am facut mangă, a fost perfect, Mulţumesc iar tuturor, si da sunt "bunic" rolling on the floor))
Sus In jos
Yahikoo
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitimeVin Aug 16 2013, 11:24

La multi ani! Sanatate, bani si tot ce iti doresti!naruto naruto 
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: La multi ani Matt Kakashi   La multi ani Matt Kakashi Icon_minitime

Sus In jos

La multi ani Matt Kakashi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: