Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Un an si putin ~ pe forum.

In jos 
AutorMesaj
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

Un an si putin ~ pe forum. Empty
MesajSubiect: Un an si putin ~ pe forum.   Un an si putin ~ pe forum. Icon_minitimeMar Aug 20 2013, 02:09

Eu, cum sunt o uituca inraita, am uitat sa fac acest topic... Pe 17... Il fac acum fericit)

17 august 2012 ~ plictisita de forumul pe care nu mai intra nimeni inafara de eu, am plecat in deplasare... Am cautat pe goagal "fic-uri sasusaku" si un titlu interesant, ce m-a redirectionat aici, m-a atras. Nu-mi amintesc care era fic-ul, sorry. Tin minte cand mi-am facut primul cont de chat, cand jucam adevar sau provocare cu Ely, Ramo, deea si inca doi tipi belea(sorry, v-am uitat x( ). Am inceput si eu un fic(cel mai luung~30 si ceva capitole) si am scris multe multe fic-uri... Peste cateva luni, cand a venit Big Boss din acea tabara, a aparut si tovarasu' Taylor si prietenii sai. Acestia au fost admini -.- toti -.- eh, erau doar trei fericit) Tin minte ca Taylor facuse o data un anunt global, sondaj, prin care intreba membrii care tablita "ii sta mai bine" rolling on the floor Mai tin minte ca pe cativa membrii mai activi i-a facut akatsuki rolling on the floor (prima Konan, se stie!). Apoi a fost decazut de la tron, el si amicii si a jurat ca ne distruge ~lol~ . Dupa cateva saptamani dupa ce Kato a fost promovata ca Hokage, eu am devenit asistenta :'3 si acum tin minte cand, peste vro luna de cand eram mod, Narcis m-a facut kage 3 minute si m-a scos rapid sa nu vada Senpai rolling on the floor
Siii Boss, cum sa te uit? Tu m-ai luat sub haripa ta protectoare ca prima-ti asistenta :'3
Peste cateva saptamani, multi au inceput sa paraseasca forumul. -Si eu am facut-o, sau ma rog, nu am mai intrat asa des... Doar o saptamana- I-am cunoscut mai apoi pe Pitic, Adrian, Ioana, Aroyo... Darky, Pain, cum sa uit de voi doi nebunilor? rolling on the floor Si mai sunteti multi... Didi, Tweet! Bine ca nu v-am uitat! Pe voi nu mai stiu cum v-am cumoscut, sorry... Mai sunteti, insa, in esenta, atat imi amintesc... La multi ani, va iubesc pe toti!
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Un an si putin ~ pe forum.   Un an si putin ~ pe forum. Icon_minitimeMar Aug 20 2013, 12:48

La mai multi fericit)  Multi inainte Limba scoasa

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Un an si putin ~ pe forum.   Un an si putin ~ pe forum. Icon_minitimeMar Aug 20 2013, 13:37

Pe Didi nu stiu cum ai cunoscut-o ,dar pe mine pe chat probabil , adica eu am venit in vacanta de iarna pe forum si mai apoi am fost promovata ca asistenta. LoL

Oricum , la multi aniiiiiiii ! :]
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

MesajSubiect: Re: Un an si putin ~ pe forum.   Un an si putin ~ pe forum. Icon_minitimeMier Aug 21 2013, 02:13

Neah neah... imi aduc aminte cum te-am cunoscut... era pe chat evident fericit).
Pe vremea cand erai cu k1dor.

Ce vremuri, ce vremuri.. era atata lume on, si activa me dor de acele timpuri. 

Ori cum, la multi aniii, si multa multa vreme sa ramai alaturi de noi.

Te pupacestee piticc :3 !!
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Un an si putin ~ pe forum.   Un an si putin ~ pe forum. Icon_minitimeMier Aug 21 2013, 06:05

Daa, din pacate te-am cunoscut intr-o ipostaza rea(Blestemat sa fii Perry k1dor rolling on the floor )
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Un an si putin ~ pe forum.   Un an si putin ~ pe forum. Icon_minitime

Sus In jos

Un an si putin ~ pe forum.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: