Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Didi si forumul - un an.

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

Didi si forumul - un an. Empty
MesajSubiect: Didi si forumul - un an.   Didi si forumul - un an. Icon_minitimeMar Aug 20 2013, 02:56

Aam, de curand (13 august) am facut si eu un an pe forum. In prezent am un an si o saptamana. Nu as putea zice ca am activat din start. Nu prea stiam "cu ce se mananca" forumurile si nici nu ma prea interesa. Vad ca toti va faceti mica istorie pe forum si cum ati ajuns ce sunteti, asa ca, de ce sa nu fac si eu?

Cautam un ova, cel cu Konoha High School si am pus o mica intrebare pe un site (Neah, nu fac reclama). Am fost directionara catre respectivul ova, bla bla, am intrat cateva minute pe chat si m-am bagat in discutia infierbantata daca Tobi e Obito. Stiu sigur ca Andrei era pe chat atunci. Si Ramona. Andrei ma speria. Aveam impresia ca e mai mare decat mine si e matur, dur, strict, etc.(Adica inversul a ce e el, haha). Apoi nu am mai intrat o luna sau asa ceva. Oficial am inceput sa frecventez forumul dupa o noapte alba petrecuta pe chat cu Taylor si KidduxD pe care nu l-am mai vazut de atunci. Am jucat noi 3 toata noaptea adevar sau provocare. Oh, provocari idioate. Atunci am fost oficial "casatorita" cu Taylor si Kiddu era primul nostru copil. Dragostea noastra mirosea a peste curat -eu am inventat asta, evident-. Am inecput sa postez din cand in cand, activitatea crescand. Prin decenbrie am obsrvat ca satul Kiri nu avea topicurile facute. Ely nu prea era prezenta, Kanade nu prea intra nici ea, de fapt nici nu stiam de ea, asa ca i-am trimis lui Senpai un mesaj dreagut cum ca vreau sa ajut si ta-daa, Ely m-a luat ca asistenta. Evident ca faceam totul de capul meu, nu ii spuneam niciodata ce face, cand fac, de ce fac si stiam si de ce. Pentru ca faceam bine! Si lucram mai bine pe cont propriu xD Oricum, am invatat sa lucrez in echipa doar ca sa nu ma mai bazaie sefa la cap. Cand in sfarsit stiu si eu sa lucrez in echipa cu moderatorii, Ely pleaca din postul de Mizukage si ia ghiciti cine ii ia locul? Da, doar ca au fost mici probleme, dar tot am ajuns Kage. Dupa ceva vreme, Taylor si prietenasii lui s-au gandit ce dragut ar fi sa raman eu fara admin, asa ca mi-au inscenat cateva chestii frumoase. Mare fail. Pe langa ca eu inca am admin, prietenasii lui care aveau admin atunci s-i l-au pierdut. Kate a plecat si ea, si am ramas fara asistente, asa ca a trebuit sa aleg din sat pe careva. Am dat un test conceput de mine ca sa le testez si asa am adus-o pe Sara in lumea staff-ului si ma bucur ca a rezistat. Asta a fost istoria mea ca membru-mod-admin aici. Istoria in relatii cu ceilalti membri e complexa si alambicata. De la necunoscuti am ajuns la o mini-familie. N-am sa-i numesc pe toti, fiindca sunt chiar toti. Am mentionat cateva persoane in istorie pentru ca au avut impact asupra "carierei". Tin minte ca de cum m-am bagat in staff am inceput cu ideile mele si felul meu de a ma complica, mai ales legat de examene. Nu am reusit niciodata sa le facem pe cele chuunin asa cum mi-am dorit eu si cu timpul am simplificat regulametul. Mare pacat ;-; Cel mai mult consider ca am contribuit la forum prin crearea RPG-ului. Ah, nostalgie. Stiu cand am intrat pe Alex(Senpai) pe mess "Hei, hei, Alex, facem rpg?". Dupa ce i-am dat schitele si l-am obligat sa citeasca fiecare pagina scrisa in word a ajuns la o concluzie la care am ajuns si eu dupa cateva luni. Mult de munca, putin timp. Dar in final apele s-au calmat, aproximativ. 

Cam asta e istoria mea pe aici. Sunt multe aspecte care nu le-am precizat legate de membri si relatiile cu ei, dar nu vreau sa scriu romane pe aici. Romane politiste, de dragoste, comedie, etc. Pai, speram la cat mai multe amintiri placute impreuna. Familie vrituala. Iei~
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Didi si forumul - un an.   Didi si forumul - un an. Icon_minitimeMar Aug 20 2013, 02:59

Bine ca de mine ai uitat . Huo , rusine sa-ti fie . >Limba scoasa Cine mi-a dat mie testul , oare ? fericit) Huo . Sa ne traiesti . >LoL<
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Didi si forumul - un an.   Didi si forumul - un an. Icon_minitimeMar Aug 20 2013, 03:03

@Klodd a scris:
Bine ca de mine ai uitat . Huo , rusine sa-ti fie . >Limba scoasa Cine mi-a dat mie testul , oare ? fericit) Huo . Sa ne traiesti . >LoL<
Cladiu.. nu a scris despre nimeni fix de asta. Mereu uit pe careva, asa am simplificat totul. Stii ca n-as putea uita de tine, nu?
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan

MesajSubiect: Re: Didi si forumul - un an.   Didi si forumul - un an. Icon_minitimeMier Aug 21 2013, 02:24

Ce,cee nai zis de pitica.. huaa!!! Glm fericit)

Huh.. imi aduc aminte cum te-am cun.. printr-un pm in care te-am intrebat cum ai devenit asistenta.. si ca vream si eu sa fiu ca sa va ajut.. (eram in kiri pe at) si mi-ai zis sa vb cu senpai.. si at ely ni vroia sa ma lase sa plec din sat sa ma duc in konoha. Si at kato m-a luat sub aripioara ei, si m-a facut asistenta ei, iar tu imi explicai pe mess care e treaba pe forum, si ce sa fac, cum sa ma ocup, tu ai fost prima care mi-a intins o mana de ajutor. Apoi kato, care m-a instruit mai departe :3 . Ce vremuri frunoaseeeee Y.Y
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Didi si forumul - un an.   Didi si forumul - un an. Icon_minitimeMier Aug 21 2013, 11:54

ai uitat de mine serios sunt mai batran decat toti admini-_-!la multi ani oricum!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Didi si forumul - un an.   Didi si forumul - un an. Icon_minitime

Sus In jos

Didi si forumul - un an.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: