Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Portofoliu Senseye

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

Ryo : -2

Portofoliu Senseye - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 19:01

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 02 2014, 19:42

Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeLun Dec 08 2014, 21:01

imi plac Florine. TI l-ai luat pe Madara si ai facut si semnatura deja? fericit) IMi placce mult aia cu Sebastian.
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 13 2014, 18:46

Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeLun Dec 15 2014, 21:14

Imi place asta, dar nu trebuia sa integrezi ai bine renderul? hihi
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMar Dec 16 2014, 17:51

Imi place ultima semnatura. E chiar draguta. Textul il ador. Efectele-s bune. Si cea cu Madara, atat de frumoasa. Iti ies foarte bine. Mult succes in continuare. ^^
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMar Ian 06 2015, 21:06

Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMar Ian 06 2015, 21:13

Îmi place cum lucrezi ^^
Ai un stil destul de bine definit, îmi place asta--integrezi bine renderele, textele de obicei sunt bune (bine, recunosc, la ultima semnătură nu prea îmi place fontul, dar ajung și acolo), și efectele sunt simple dar simpatice; văd că variezi destul de mult lucrările între ele, ceea ce mi se pare foarte tare.
Ultima semnătură este bună, elementele sunt îmbinate foarte bine și se potrivesc unele cu altele, dar sunt două lucruri care nu îmi plac. În primul rând, cum am zis, fontul, care mi se pare că nu are nimic de a face cu restul semnăturii. În al doilea rând, textura pe care ai folosit-o în stânga sus este foarte bună, dar textul iarăși nu merge; pe o astfel de semnătură, cu culori destul de vii și drăguțe, nu se prea potrivesc fonturi serif, respectiv scary, gen cel folosit de tine; ar fi mers mai degrabă ceva cursiv. 
Nu o mai lungesc. Lucrezi bine, și văd că te perfecționezi cu fiecare lucrare. Baftă în continuare, și inspirație cât cuprinde.
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 17:14

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Ian 08 2015, 15:01

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeDum Ian 11 2015, 15:11

Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeDum Ian 11 2015, 15:56

Nice, I see improvement ^^
Right, semnătura pe albastru, îmi place. Well, mai puțin borderul, dar eu am în general o chestie cu borderele, așa că nu pot să nu fiu subiectivă. Pe alocuri e cam pixelată, iar textul putea să iasă ceva mai mult în evidență--like, textul pus de tine, nu cel din textură. Dar una peste alta, este o semnătură bună. 
Următoarele două lucrări sunt interesante.
Cum ți-am zis, îmi place prima, e foarte, foarte bună, și nu am ce comenta--sure, e destul de simplă, dar culorile sunt foarte bine armonizate, și ideea generală e bună.
Cealaltă nu mi se par chiar atât de grozavă; asta chiar mi se pare destul de simplă. Textul vine destul de aiurea, cred că ar fi mers alt font, și din nou, ai ce ai cu acel stroke, care nu merge chiar totdeauna.
La ultima semnătură mă bucur că mi-ai ascultat sfatul ^^ Textul arată mai bine, și este mai bine poziționat.
Keep going, mate. G'luck.
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 08:30

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeSam Sept 17 2016, 12:53

Dupa o luuuuuuuuuuuuuuuuuunga perioada de pauza, am decis sa mai fac si eu cate ceva in photoshop. 

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 22 2017, 17:05

Mai postăm şi noi...LoL
Sus In jos
ionutzu97
A-K Suna
A-K Suna
ionutzu97

Ryo : 62

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 22 2017, 18:05

Foarte frumoase!
M-ai impresionat cu evolutia da,acum m-am uitat de la inceputul topicului pana la sfarsit,incat m-ai ambitionat sa ma apuc si eu ...chiar daca nu am mai facut pana acum in ps semnaturi sau avatare sau ...ei bine cam orice altceva!
Sper sa reusesc sa fac si eu un asemenea progres,o sa postez si eu curand!
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Feb 23 2017, 16:53

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeSam Feb 25 2017, 02:28

Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeSam Feb 25 2017, 14:26

What do we have here Kurama ? Bă sincer mie îmi place tot ce am văzut da unele gen asta zici că ai stat toată ziua la ele să le dai sharpen xD. Îmi place stilul și asta-i favorita mea.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mar 13 2017, 22:23

Imi plac ambientul şi echilibrul cromatic pe care le stăpâneşti profund. Nu am sincer nimic de spus ca şi critică. Felicitări şi spor în continuare.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Portofoliu Senseye   Portofoliu Senseye - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Portofoliu Senseye
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: