Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

644 - Ştiu

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 14:35

Link: http://issuu.com/yolos/docs/naruto_644/1?e=0
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

Ryo : 0

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 14:43

frumos capitol un pic plicitsitor dar meh!plus nimeni nu i-a zis lui naruto la multi ani!so drago acolo este o pagina intoarsa incorect!si la sfarsit o replica acolo nu ai tradus-o! oricum felicitari pentru traducere!
Sus In jos
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 14:50

Frumos capitol si intresant. fericit Sunt curios ce se va intampla in urmatorul.
Sus In jos
IonutH97
Kaigai
Kaigai

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 15:04

Nimic nou Naruto a devenit o serie de rahat dar ce faci ... Kishimoto face Naruto doar pentru banii nu pentru parerea fanilor ,oricum multimim pentru capitol si pentru traducere LoL ,in rest nimic nu a progresat ,speram ca Naruto va obtine pe Yin Kurama si impreuna cu Yang ar fi facut Modul Bijuu complet dar ... penal ... imi pierd toate speranta pentru seria asta ...Naruto si Sasuke
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 15:18

Ahem ce replica visezi ca nu am tradus , si pagina intoarsa incorect . daca poti si stii fami tu treaba sa te vad
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 15:42

la pagina 8-9 acolo pagina este intoarsa incorect!si replica aia a lui mintao de la ultima pagina jos acolo o sa vezi! Naruto si Sasuke
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 15:44

Am vazut acolo e un mic glitch si comenteaza mai putin ca nu muncesti tu la manga
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 16:07

@IonutH97 a scris:
Nimic nou Naruto a devenit o serie de rahat dar ce faci ... Kishimoto face Naruto doar pentru banii nu pentru parerea fanilor ,oricum multimim pentru capitol si pentru traducere LoL ,in rest nimic nu a progresat ,speram ca Naruto va obtine pe Yin Kurama si impreuna cu Yang ar fi facut Modul Bijuu complet dar ... penal ... imi pierd toate speranta pentru seria asta ...Naruto si Sasuke
Din cate stiu, manga este pusa pe net gratuit, iar majoritatea cititorilor citesc varianta online, in locul cumpararii, deci nu face un profit foarte mare.
Sus In jos
IonutH97
Kaigai
Kaigai

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 17:05

Da asa este ! este online ,dar sa te anunt Manga pe care citim de pe siteuri este ilegal s-au piratat uni fac rost de capitol il traduc iar restul sideurilor fac rost de el ... manga se citeste ca o revista si numarul de vanzari si cititori  conteaza ...
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 17:37

@IonutH97 a scris:
Da asa este ! este online ,dar sa te anunt Manga pe care citim de pe siteuri este ilegal s-au piratat uni fac rost de capitol il traduc iar restul sideurilor fac rost de el ... manga se citeste ca o revista si numarul de vanzari si cititori  conteaza ...
Deci de aceea exista zeci de site-uri ca Mangafox, Pandamanga, si multe altele, de care a auzit intreaga lume, care inca are,si aduce manga pentru cititori.
Sus In jos
BellaD
Kaigai
Kaigai
BellaD

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 17:58

Un capitol foarte interesant, deși a fost puțin mai greu de citit pagina 9 laugh.
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 20:51

Pacat de acele pagini intoarse, si mai sunt cateva intoarse gresit...dar oricum multumim mult pentru traducere...frumos capitol! Mi-a placut finalul!!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 21:34

Ma din cate am citit , mai ales la tanyok , mi se face scarba . Criticati toti vai va pricepepti , o pagina intoarsa gresit si gata sariti cu clontu . Va invit sa traduceti si va asigur ca nu veti edita bine manga , si nici nu o veti traduce cum trebuie . Ionut , manga nu e piratat cei de la shonen cumpara drepturi de traducere si de imprastiere pe net . Daca nu iti convine dute si cumpara din japonia raw japonez sa vad cum te descurci

Drago Out
Sus In jos
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 22:04

Drago dupa cum vad eu ai 6 ani peste tanyok si puteai sa-i intelegi varsta pe cand tu i-ai raspuns tare sa creezi un flame mai mare. Am tot vazut in ultimul timp ca ai un comportament agresiv. Intr-o oarecare masura este si vina ta.
Multumim insa pentru manga. Cu siguranta faci o treaba buna pentru forum in felul asta.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 22:15

Imi pare rau pentru raspunsul asta cam agresiv , in ultimele zile am avut parte de niste chestii si nu am avut cum sa le dreg , si asta sa resimtit in comportamentu meu pe forum . Oricum mersi pentru intelegere

Drago Out
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMier Aug 28 2013, 22:43

Acest capitol a fost superb, iar Naruto a demonstrat că nu este așa de prost pe cum pare laugh

Păcat că nu apare de mai des manga ochi de catelus 
Sus In jos
IonutH97
Kaigai
Kaigai

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeJoi Aug 29 2013, 01:07

Drago a scris:
Ma din cate am citit , mai ales la tanyok , mi se face scarba . Criticati toti vai va pricepepti , o pagina intoarsa gresit si gata sariti cu clontu . Va invit sa traduceti si va asigur ca nu veti edita bine manga , si nici nu o veti traduce cum trebuie . Ionut , manga nu e piratat cei de la shonen cumpara drepturi de traducere si de imprastiere pe net . Daca nu iti convine dute si cumpara din japonia raw japonez sa vad cum te descurci

Drago Out
Hey stai calm apreciez foarte mult pentru traducerile pe care le faci o pagina gresita nu are nimic se ma intampla ,dar uni care lasa comentari trebuie sa ma inteleaga ca de obicei manga este pirat si nu este citit legal ,da nu se intampla nimic asta este deja un obicei ,+ ca asa noi citim cu o saptamana mai devreme un capitol wink oricum inca odata felicitari pt. munca depusa LoL
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeJoi Aug 29 2013, 09:51

@aurel234 a scris:
foarte frumos capitol
Acest post este un spamm . Un comentariu trebuie sa aiba minim 4 cuvinte . Data viitoare fi mai atent

Drago Out
Sus In jos
Zero
Kaigai
Kaigai
Zero

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeDum Sept 01 2013, 13:43

Doamne unde s-a ajuns, de la niste shinobi cu kage bunshin si cateva tehnici speciale de corp la corp unde murea destula lume, la tehnici gigantice de distrugere in masa si nimeni nu moare, saracul Tobi, cred ca e asa de dezamgit, are puteri absolute si nu poate face nimic. Sincer ma asteptam ca Minato sa faca o chestie de genul si sa ii salveze pe toti din bariera, pe toti, sa speram ca tura viitoare uita pe cineva, asa mai avem si noi pe cineva care moare eroic in razboi.
Sus In jos
mario.ghersin
Kaigai
Kaigai
mario.ghersin

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeLun Sept 02 2013, 16:02

foarte tare manga:(Ap_lauze): , deabea astept urmatoarea revista.
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai
MadalinNaruto

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitimeMar Sept 03 2013, 23:57

foarte frumos capitol drago cat dureza sa traduci un capitol.
Sus In jos
Continut sponsorizat

644 - Ştiu Empty
MesajSubiect: Re: 644 - Ştiu   644 - Ştiu Icon_minitime

Sus In jos

644 - Ştiu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: