Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Kakashi: Desene

In jos 
+17
Cocktail
Shinigami
¬Crowley¬
Robi
Ioana
Cr1sT1
Shisui23
darkyuzumaki
mario.ghersin
Quinzel
sp3cialk1dor
Matsuri
Katoka-chan
Piticutss-chan
Hashirama
Damon
XanoTHEr.
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Cocktail
Kaigai
Kaigai
Cocktail


Ryo : 0
Likes : 0

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19 2013, 19:35

Hmm, sunt dragute. :-? Chiar iti ies bine si te felicit pentru asta, dar vad la tine ceva ce fac incepatorii, sau cred ca asta ai facut. Dai cu degetul pe creatie dupa ce faci hasura, frate, umbrele se fac cu hasura si atat. In rest totu' e okai, brava. 
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 12 2013, 19:07

Cockteil, nu dau cu nici un deget:)) Nu imi place sa ma murdaresc. Asta 1.
2. cred ca unii dintre voi va mai amintiti ca pe celalalt cont, Kakashi hatake, am postat un desen cu naruto et sasuke, spunand ca va fi desenul cu care voi participa la un concurs national.
Ei ...surpriza...mi-a venit diploma de la acel concurs, unde erau 3 critici care au studiat toate desenele. Au venit desene din toate partile tarii.... Eu sincer speram la diploma de participare...dar nu...
Am luat locul I fericit)
Vroiam sa impartasesc asta cu voi, deoarece aici am inceput sa desene. Ii multumesc in mod special Alexandrei, deoarece pe ea am fost gelos fericit) cum desena...am vrut si eu si am inceput happy dar va multumesc tuturor care m-ati sustinut happy

Bye.


Ultima editare efectuata de catre Kakashi-san in Mar Ian 21 2014, 20:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Noi 12 2013, 19:56

Deci Kakashi unde e Hashirama ? Unde imi e desenu ? Nu stiu ce faci dar vreau desenu , mai aveam unu in clasa pe care l-am pus sa mi-l faca pe Eminescu si Eminescu s-a facut
Sus In jos
Piticutss-chan
Kaigai
Kaigai
Piticutss-chan


Ryo : 0
Likes : 1

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 13 2013, 15:56

Aww Adrian :3 !
Felicitari >LoL< si nu ai de ce sa imi multumesti. Eu doar am incercat sa te conving sa nu te lasi, si sa continui cu ceea ce faci, ca faci bine si + alte cv sfaturi.

Ma bucur pentru tine, mai ales ca ai fost gelos, iar asta probabil te-a motivat laugh .
Pitic aka Alexandra este ft mandra de tine si vreau sa vad ca, continui cu desenatul si mai ales vreau sa vad progrese. 
Pupiciii >LoL< !
Sus In jos
Ichirou
Kaigai
Kaigai
Ichirou


Ryo : 0
Likes : 0

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 20 2013, 22:58

super tare!!..si eu desenez si as vra sa ajung sa desenez asa..sunt nou pe forum deci nu prea stiu cum se face LoL si am creierit-o cu intrebarile pe Sabrina fericit)..inca ii cer scuze:)) dar cred ca o sa le postez si eu LoL
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 23 2014, 13:23

Subiect închis din cauza inactivităţii. Va fi redeschis doar la cererea autorului.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 03 2014, 22:07

Subiect redeschis la cererea autorului.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 03 2014, 23:35

Desene de la misiunea mea de rang B

Kakashi: Desene - Pagina 2 9xnl

Kakashi: Desene - Pagina 2 Zjm3

Kakashi: Desene - Pagina 2 Vtmd
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 07 2014, 22:32

Mutat la arhiva. Momentan nu mai desenez.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 08 2014, 23:36

Topic redeschis. In curand o sa pun desene noi !
Sus In jos
Uchiha Kakashi
Kaigai
Kaigai
Uchiha Kakashi


Ryo : 26
Likes : 3

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 18 2014, 21:24

Fain,sti sa desenez ai talent fericit am incercat sa desenez si eu ,dar..is praf,tine-o tot asa
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 22 2014, 16:14

Kakashi: Desene - Pagina 2 O6Bb1P8
Sus In jos
Nagato Uzumaki
Kaigai
Kaigai
Nagato Uzumaki


Ryo : 0
Likes : 0

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 01 2014, 13:52

Frate, tu ai mai multe desene. Stiu ca ai si ceva portrete. Sa le pui si pe alea. Inca nu inteleg cum faci umbrele.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 24 2015, 13:23

T/C.
Subiect inactiv.
Va fi redeschis doar la cererea autorului.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 08 2019, 19:15

Kakashi: Desene - Pagina 2 MxzVlHc
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Noi 21 2019, 21:34

Kakashi: Desene - Pagina 2 IaJAe97
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kakashi: Desene - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kakashi: Desene   Kakashi: Desene - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Kakashi: Desene
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Desene PS XD
» Itachi2498:Desene
» BiancaRomelia: Desene
» Shinigami: Desene
» Concurs desene

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Desene-
Mergi direct la: