Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Dragon ball Z PArodie +16

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

Dragon ball Z PArodie +16 Empty
MesajSubiect: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeJoi Sept 05 2013, 23:48

Acceasta e o parodie bazata pe o parodie bazata pe o parodie.
Fic facut de mine

Disclaimer : urmatoarele sunt o parodie . Dragon Ball , Dragon ball Z si Dragon ball gt apartin funimation , toei animation si akira Toriayama. av rugam sustineti realizarea oficiala

vremea era frumoasa pasarile cantau , animalele zburdau . Primavara cuprinsese tot tinututl . Dar deodata linistea fusese distrusaa de un asteroid care a cazut .
Fermierul inspaimantat: O doamne cultura mea de marijuana.. parodn vreau sa zic cultura mea de morcovi. MAi bine ma duc sa verific asa ar face orice american in situatia asta
Imi iau arma
Deodata capsula se deschide si se aude o voce
Bine ati venit pe Pamant
Fermierul:Sfinte cacat e ariciul Sonic ... defapt e un extraterestru.Sa mor eu e un extraterestru
RAditz: Intr-un final pe aceasta planeta moar.....stai ce naiba?Oare Kakarot a stricat planu?a naiba ar trebuit sa il trimitem pe Turtles
Fermieru : Trebuie sa zic ceva cool ca sa il afc sa opreasca . Apoi incepe sa urle
Hey tu.genial fermierule . genial
Raditz: Uitet la el se crede puternic . Ce putere de lupta ai mititelule?5 a?
Fermierul: Portejeazama arma , apoi targe
Raditz prinde glontul si zice :He om rau , apoi arunca glontul in el si il omoara
Raditz: Raule . acum ridicate in picioare si cereti scuze Omule , omulle . Heh de asta a zis tata ca nu am vooie sa am o piscina
Dupa un timp pe un taram uscat
Piccolo . Yep pamant uscat . Sa incepem un antrenament marfa
Piccolo: LA dracu sunt singur . hai sa imi verific My Space
Piccolo:Nici un comentariu nou
Piccolo:Nici o cerere de prietenie . Macar te am pe tine Tom Tu ai fost prietenul meu dintotdeauna
RAditz: Hey tu
Piccolo: ce naiba?
Raditz: Tu esti Kakarot . DAca vrei rammai nemiscat . Vreau sa vorbesc cu tine in legatura cu omoararea oamenilor si vinderea aceste planete
Raditz se apropie din zbor si aterizeaza
Raditz:O sati putin ., apoi il scaneaza . Tu nu esti Kakarot
Piccolo: Am piele verde , urechi ascutite si un turban . O da seman cu toata lumea .
Raditz : O un inteligent a ? NU apreciez inteligentii. pregateste pentru atacul meu semnatura . dublu
Aici intervine o problema tehnica princ care cei care vorbesc se cearta pe microfon si isi arunca injurii gen taci dracu sau dute si aruncate de pe un bloc de 10 nivele pote vei deveni mai destept . Anyway revenind
Raditz: pregateste pentru atacu meu . Tineti ochii pe . Oo un nivel de putere mai mare . Papa
Apoi isi ia zborul
Piccolo: Hei ce naiba nu vroiai sa ma omori?
Raditz in aer:A uite acolo . considerand puterea penisului ala verde si a fermierului , posibilitatea ca asta sa fie kakarot este de . Dao dracu ma duc sa verific oricum 
Piccolo : Bine cum vrei . oricum nu aveam nevoie de compania ta .Asai tom
Intre timp un elicopter aterizeaza pe insula maestrului testoasa Roshi
Bulma : ei sunt aici
Krillin : A buna Sani ( boobs)... vreau sa zic Bulma
Bulma : AM venit aici sa ma vait . Yamcha ma inseala cu pisica aian plutitoare a lui
Krillin : Atsa o facea dinainte
Deodata vine Goku cu gohan pe un nor plutitor
GOku:Buna prieteni
Ceilalti : Buna goku
Goku : CUm va mai merge
Bulma : Goku nu am putu sa nu vad  copilul pe care il tii in brate
Krillin:Doar daca team uat pe tine din padure nu inseamna ca trebuie sa rapesti copiii 
Goku : Ok. Asta e defapt fiul meu
Toata lumea gura casca
Bulma: Ok . Asta inseamna ca tu , ...
GOku: ce sa fac? intreba el nedumerit
MAster Roshi : Sti tu , niho niho
Goku: ce sunt zgomotele alea
Toti : O doamne e parinte
Krillin: Cand copilu va incepe antrenamentu?
Goku : defapt Chichi vrea sa il faca sa studieze.Vrea sa creasca si sa fi , zise el putin tris
Krillin: O scursura bogata a societatii?
Goku : da asta e . Hei gohan vino aici. Nu te mai juca cu testoasa nu vrem ca oamenii sa zica ceva
Bulma : Aia e un glob al dragonului pe cap ? Asta nu il face o tinta usoara?
Goku: ASta e ridicol , lam batut pe piccolo, sunt destul de puternic sa bat pe orici... sfinte negerala a curului lui mr popo ce e aia?
MAster Roshi: Ce e goku
Goku : Am simti o putere mai mare decat ..... numarul pierdrilor lui krillin
Krillin: Stiti voi sunteti motivu pentru care eu ma duc la terapie 
Goku Tremurand : Se apropie
Krillin: Nu ar trebui sa il luam pe gohan sa il punem inauntru
Deodata apare Raditz
Raditz: Mia luat ceva da team gasit Kakarot
Goku: Ce?
Raditz : Asta e numele tau
Goku :Ce?
Raditz : Numele pe care ti lam dat inainte de  a te trimite pe planeta asta
Goku Ce?
Raditz:Teai lovit la cap cand erai copil nu?
GOku : Ce?
Raditz:O pentru numele lui Cristoselu asculta . Ai fost trimis aici pentru  a cuceri lumea . Faci parte dintro rasa moarta de razboinici intergalactici . SI intrun final eu isi SUNT FRATE
Toata lumea ramane socata .
Krillin Deci esti fratele lui nu? Deci vom fi implicati in multe evenimente nu?
Apoi Raditz se enerveaza si ii da o coada lui krillin de il baga in peretele casei
Lovituri Critice ale lui Krillin:1
Krillin cu o voce ranita : ce am zis?
GOku:NU il mai lovi pe krillin
Raditz : De ce?
Goku: Pentru ca strici Casa Kame
krillin: Da nu mai strica Casa Kame
Goku: Deci de ce esti aici? GLoburile Dragonului?
RAdizt: Globurile ui?
GOku: Globurile Dragonului . Sunt in numar de 7 , iti implineste orice dorinta ca imortalitatea
Oolong: Sau chilotii lui Bulma
Intre timp prin Scoutere nappa si vegeta aflati pe o alta planeta
Nappa: VEgeta ai auzit?
Vegeta: mergem catre pamant sa ne luam dorinta
Nappa: Da sa luam chiloti . Vreau sa zic imortalitatea . Asta am vrut sa zic . Asia Vegeta?
Vegeta nervos : treci in capsul nappa
Inapoi pe Pamant
Radits : Nu kakarot am venit dupa tine
GOku: Si ce vom face , vom viziona un fil . Vom face o baie?
Raditz: O sa omoram toata planeta si o sa o vindem unui lord care nea distrus planeta
Goku: Mie imi plac oamenii de aici. Deci cu tot respectu
nu apuca sa termine ca Raditz ii fute un picior in burta si il inneca in nisip
Radizt: O sa iau asta , si il rapeste pe gohan. Yonk Apoi zoboara de pe insula
GOku: Cineva ss il opreasca .
Nici o reactie
GOku: Sa te ia naiba krillin
Krillin: Mi sa futut una in fata de am intrat cu totu in casa care e scuza ta?
Piccolo zubrand deasupra lor: Voi baieti sunteti patetici
GOku: Sfinte cacat . Uite stiu ca vrei sa ma ucizi dar am avut o zi proasta . Fratele meu a aparut , se dovedeste ca sunt extraterestru
Picoolo pufnind in ras : aia a fost nepretuita.
Goku:Oricum vrei sa ma ajuti sa il aduc inapoi?
Piccolo: De ce?
Goku: te voi aduaga la prieteni in My Space
In timpu zborului
Piccolo: TOm ai fost inlocuit

Imagine tom
Dragon ball Z PArodie +16 Tom-myspace
Dragon ball Z PArodie +16 Tom-myspace
Asta e prima parte stiu ca e cam plictisitoare o sa aduc cate o parte in fiecare zi . Lasati un comm constructiv

Ultima editare efectuata de catre Drago in Vin Sept 06 2013, 12:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeJoi Sept 05 2013, 23:58

Buna, strabunicule. Pot sa-ti spun sincer ceva? Nu pot sa cred... sa te vad pe tine scriind cu greseli e ceva... wow! Se rezolva cu un edit la urma urmei, nu? Este interesant, mai degraba hazliu. Ariciul sonic, adica extraterastru, marijuanna, adica morcovi, mama dar asta e cam confuz. Adu urmatorul capitol.Te pup.Pa, pa.
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeVin Sept 06 2013, 16:18

Cum spunea si Pika , ai ceva greseli care sunt sigura ca au fost comise in graba . Au fost multe faze comice (avand in vedere ca e o parodie) insa preferatele mele au fost cele cu:  marijuanna si "Piccolo si Facebook-ul" .
Totusi am cateva recomandari pe care ar trebui sa le urmezi , desigur daca vrei : 1 Fiind o parodie lucrurile sunt umpic amestecate asa ca sunt de preferat capitolele mai mici/medii deoarece daca scrii mult o sa faca parodia prea incurcata si o sa-i ia din umor .
2 Stiu ca esti admin si chiar nu vreau sa te jignesc dar limbajul e umpic deplasat . Anyway...cred ca stii mai bine ce ai de facut si sper ca nu te-a deranjat argumentul asta .
                                     Next LoL !

Ultima editare efectuata de catre ely_lovesAnImE in Vin Sept 06 2013, 16:21, editata de 1 ori
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeVin Sept 06 2013, 16:21

Hello, a aterizat si Ana pe aici ^^ Interesant fic :-? Poti incerca sa bagi mai multa descriere? :-? Ar iesi mai bine LoL  Oricum, astept next ^^

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeVin Sept 06 2013, 17:42

Partea a doua : Si au trait fericiti pana la ..... Oh

Piccolo si Goku zburau spre terenul unde se afla Raditz . Deodata Goku rupe tacerea
Goku:Hey Piccolo . Te superi daca te intreb ceva
Piccolo: Ce este?
Goku: Tu nu esti uman deasemenea.
Piccolo: Da...
Goku:Si tatal tau tea nascut ca un ou da?
Piccolo: Ce este cu asta?
GOku: Cumva esti un Yoshi?
Piccolo iritat: Da Goku, sunt un cacat de dinozaur verde .
Goku: Pot sa te calaresc?
Piccolo maraie nervos
Intre timp Raditz incerca sa il calmeze pe Gohan care urla din rasputeri
Raditz: Taci . AM ZIS SA TACI
Gohan plangea din ce in ce mai tare
Raditz : da taci dracului odata din gura
Se enerveaza rau si il arunca in Capsula
Raditz : Acum sa ma linistesc si sa ..... sa distrug pe cei care vin in calea mea
GOku si Piccolo aterizeaza
Goku: Dami copilul inapoi cap de sfecla
Raditz: Vad ca esti pregatit . Si ai adus namekianul cu tine aici
GOku: defapt asta inca nu a fost explicata inca
Raditz: NU ca iar fi pasat cuiva
Piccolo se enerveaza si isi da hainele jos de pe el ramanand doar intrun kimono albastru . Hainele celelalte avea cam 400 de kilograme
Piccolo: Sa va ia dracu pe amandoi
Goku: Tu porti hainele de antrenament pe tine?
Piccolo: Nu GOku doar iubesc sa fiu gol in fata ta 
Raditz observa ca puterea lui goku si a lui piccolo creste pe moment ca se dezbraca
Raditz: Deci daca te dezbraci puterea iti creste pe planeta asta .Apoi isi descheie bluza
Goku: NU doar purtam haine grele .
Raditz se incheie si zice: Bineinteles altfel asta ar fi absurd
Apoi incepe sa rada , si se aude vantu .
Piccolo rupe tacerea: Deci acel par compenseaza pentru ceva
Raditz nervos : Taceti in ceapa voastra de prosti
Si cu o viteza incredibila ajunge in spatele lor si la da cate un pumn de pica pe jos
Piccolo uimit : ce naiba a fost asta
Goku : NU stiu . Hai sa mai incercam inca odata din spate
Si prind viteza si se fac nevazuti , apoi icearca sa il atace amandoi fiind insa loviti de picioarele lui Raditz .
Piccolo: Hai sa ne facem o strategie .
GOku: sa atamacm ocntinuu
Raditz sare in sus in timp ce goku si piccolo se indreapta spre el
Piccolo in zbor :De data asta incearca sa te feresti
Goku: ce sa ma feresc
Si deodata raditz trage doua lasere din maini , Goku se fereste de una dar Piccolo este olvit in mana . Acum piccolo si goku stau pe pamant 
Goku: ha mai ratat
Apare Raditz din spate : Greseala mea , apoi ii trage un picior in spate de il ingroapa in pamant
Goku ridicanduse de pe pamant : Nota , mai putin vorbit si mai mult luptat
GOku: Poate ca ne luam bataie da macar am reusit sa ne ferim de ai....a , si il vede pe piccolo fara o mana
Goku: Starngere de ma..... bate palm.....frumoasa treaba
Raditz razand in hohote: O imi pare rau , mia vazut cineva mana , se gaseste usor , e verde
Piccolo: Da uite mai am un atac . Partea buna e ca il pot folosi cu o singura mana
Goku : Si partea rea
Piccolo: Partea rea e ca trebuie sa il incarc pentru 5 minute . Si la felul cum ne batea ca Chuck Norris atunci cand face lapte batut . Eh te vei descurca
Goku : Chiar asa de multa credinta ai in mine 
Piccolo : da... am
Goku : Ei bine nu te voi dezamagi . Acum vine momentu
Si goku incepe sa atace. Piccolo incepe sa cante in mintea lui ( ceva in gen tttt tr tatatraarararaf , imi incar atacu)
Deodata goku il prinde pe raditz de coada
Raditz cu o voce mieroasa: te rog sa imi dai drumu
Goku slabind mana , primeste un sut in fataapoi dupa o lupta crancena in care se auzeau vaietele lui Goku , acesta il prinde din nou de coada
Radizt la fel de meiros : te rog sa imi dai drumu la coada
GOku: NU mai pic in plasa asta
Raditz: te rog foarte frumos sa imi dai durmu
GOku slabeste stramtoare si raditz il doboara la pamant apoi il apasa cu picioru pe piept
GOku: Mai ai piccolo . Auch astea au fost coastele mele .
Raditz: Da atacand oponentul care are o forta de 4 ori mai amre decat a ta . O strategie buna.... am vrut sa zicc.... care e opusul la buna
Piccolo din spate : Retardata
Raditz: Asa retardata. Acum ignorand namkeianul. eu...
Goku: Nu nnu Yoshi
Piccolo: Nu sunt un cacat de Yoshi
Goku: Dar ai zis ca esti un yoshi
Piccolo: Se numeste Sarcasm
Goku: ce gust are sarcasmul?
Piccolo: La naiba Goku
Raditz calcand puternic pe pieptu lui Goku: Nu ma mai ignora
Goku: au coastele mele ..... mmm
Raditz lovindul la fiecare cuvant spus : NU ma mai ignora . Deodata scouterul lui detecteaza un nivel de putere mai mare
Gohan nervos foc moment in care distruge naveta
si il loveste pe Raditz cu capu in piept zicand: Nu imi mai bate tatal
Raditz: NU naveta mea spatiala si costumu meu spatial
Piccolo: Am priceput esti din spatiu
Goku uimit : Gohan ce a fost asta ? Noi eram macelariti si tu
Deodata se ridica radtitz si il loveste pe gohan( noi cei de pe forum nu gasim violenta copiilor ceva bun. Dar o gasim hilarica)
Goku: oprestete
Raditz: O ce domnul COaste Rupte ma va opri?
Goku: Nai idee ce imi va face chi chi daca il bati pe gohan
NU am alta sansa , zice goku in mintea lui . trebuie sa imi folosesc ultima tehnica
Raditz: Acum mori
goku face un Full Nelson si il prinde pe raditz
Raditz: Un full nelson? Asta nu ma va opri . eu sunt raditz
Raditz incerca sa scape insa nu reusea
Goku: Acum piccolo si sa ma anunti cand ataci
Piccolo : da te voi anunta , zice el zambind
Piccolo: Maaaassssaa , makan , Masanj, la dracu cu ea , Special Beam canon
Raza trece prin raditz si prin piccolo omorandui pe amandoi . Deodata se aude in casca lui raditz
Nappa : raditz , raaaditz . cred ca e mor vegeta .
Vegeta : prea putin ma intereseaza eram mai puternici ca el
Intre timp vin master roshi , krilin si bulma .
Piccolo isi regenreaza mana si zice :Iau chestia asta bye bye , apoi isi ia zborul
Krillin: la naiba Roshi dute dupa ei
Roshi : Taci Krillin
Lovitura Critica Krillin: 2
Si astefl goku a murit , oare ce vor face prietenii nostri in continuare . Aflati in umratoru episod din Parodia Dragon BAll Z
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeVin Sept 06 2013, 17:48

Buna, strabunicule....Am revenit, la fel cum ai facut si tu. 
Este destul de comic, dar cum nu urmaresc animeul nu prea inteleg ceea ce se intampla... Nu ai mai avut asa de multe greseli de tastare si apreciez asta, dar doar din dialog nu se poate face un fic... pune macar putina descriere sa inteleg si eu ceva, te rog.
Sus In jos
Uchiha Itachi
Kaigai
Kaigai
Uchiha Itachi

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeVin Sept 06 2013, 23:03

Inca ma-i sunt putine greseli, dar toata lumea greseste, astept next.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeJoi Noi 28 2013, 15:40

De ce sa inchizi acest topic? Eu una astept next LoL  Nu prea ma omor cu parodiile, dar aceasta chiar este amuzanta si ai facut-o cat de haioasa ai putut. Eu una consider ca poti mult mai mult. Te sfatuiesc sa continui deoarece multora le place si o citesc chiar daca nu comenteaza. ^^

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeLun Dec 02 2013, 17:02

Baws, nu te descurci la ficuri, dar mi-ai adus zâmbetul pe buze! fericit)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeSam Dec 07 2013, 16:57

Un drum serpuit intre nori se afiseaza in fata lui Goku
Goku: Asta o sa fie cea mai dificila calatorie a mea . Trebuie sa ma duc sa fiu antrenat de Regele Kai si sa ma lupt cu cel mai mare pericol pe care planeta la infruntat vreodata. Pentru terra. Pentru Familia mea . Si pentru mancare
 Dupa 5 minute....
GOku doarme pe o masina , care da intr-o groapa si acesta pica de pe drum in Iad
In iad
Diavolul #1 ( accent german ) Uau pe cine avem noi aici . Un baiat cu freza de fata
Goku : Cine sunteti voi
Diavolul #1 & #2: Noi suntem diavolii si impreuna iti vom tabaci curu . Ami intai facem o suta de ture de teren apoi o suta de flotari si o suta de abdomene
Goku: CUm pot iesi de aici
Diavolii: Mai intai trebuie sa ne poti bate ca sa poti iesi de aici
GOku: Sa spunem ca vam batut deja:
Diavolii: Pai iesirea e acolo
GOku : Ok paaa . Dupa care fuge si in acelasi timp mananca si fructul puterii din Iad
Intre timp inapoi pe Terra
Intr-o noapte geroasa intr-un tinut pustiu
Gohan: Nu pot sa cred ca Piccolo ma lasat aici . Cum pot sa plec de aici
Piccolo din fundal ultra nervos : Coboara de acolooooooo
Gohan: Nu am nici apa nici mancare ce sa fac?
Piccolo si mai nervos cu accent de tabacist : Am spus sa cobori in puiii meii
Gohan: daca aveam niste crengi si iasca . puteam face un foc
Piccolo urla ca un descrierat de draci ce avea
Intre timp la casa lui Kami Tienshinhan , krillin , Chaotsu si Yamcha se adunasera acolo
Kami: Ati venit aici sa va antrenati . Dar din cauza ca sunt batran va voi lasa in mainile capabile a lui Popo . Domnule Popo stii ce ai de facuuuut.
Mr Popo: Da Kami. Ascultati viermi ce am sa va spun . Asta este ordinea . Ordinea e asa : voi , pamantul , viermii din pamant , carnatul lui Popo , Kami , apoi Popo. Intrebari
Krilin: Da ...
Nici bine nu termina cuvantul ca un sut de al lui Popo il arunca in aer .
Lovituri critice Krillin:3
Mr Popo: Bucurate ca urci inapoi . Tarfa . Mai are cineva ceva de spus . NU  . Atunci putem incepe
Intre timp pe taramul in care se afla piccolo si GOhan
Piccolo: O pentru numele lui Dumnezeu , acum sta si se uita ca un retard la Luna . Am incercat sa il fac sa devina mai puternic dar nuuuuu , el trebuie sa fie un papa lapteeee.
Intre timp GOhan se transforma intro gorila uriasa
Piccolo: OK asta e buna . Stai coada aia . e sangele de saiyan . Asta inseamna ca toti din rasa lui Gohan pot deveni maimute uriase
Gohan incepe sa distruga imprejurimile cu laserele care le tragea din gura
Piccolo: La dracu . daca el distruge totul ce va mai ramane pentru mineeee
Deodata Piccolo se uita la luna si realizeaza ceva .
Piccolo : Nu-ti mai bate joc de mineeeee.
Apoi distruge luna. Intre timp gohan isi revine la normal
Piccolo: Orbita perfecta , la mama dracu. Unde a disparut maimuta?
Dupa il vede pe gohan gol pusca
Piccolo: Oriunde sa dus bine ca a plecat.
Uitanduse la Gohan
Piccolo: O doamen ce e aia? Nu-mi place cum arata . Nici asta
Apoi ii smulge coada
Piccolo: Acum imbracateeee ( trage o raza din maini care il imbraca pe Gohan). Asta e cel mai metrosexual atac pe care il am
Piccolo: SI inca odata distrugerea a salvat ziua . fara nici o repercursiune
Intre timp la casa Kame
Prezentatorul de stiri : Disparitia lunii cauzeaza efecte dezastruase asupra omenirii . Acum sa ne ducem la expertul in Luna domnisoara Sailor Moon
Apoi o arata la TV pe sailor care urla de durere datorita lispei lunii
Prezentatorul TV: Acumsa ne intoarcem la maratonul de 24 de ore de pornografie . Bucurativa

Va urma......
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeSam Dec 07 2013, 21:27

Doamne, imi fac cruce de cand am inceput sa citesc pana acum. Ochisorul meu nu a mai vazut asa ceva de mult. E bine sa mai citesti din cand in cand si ceva lipsit de descriere - nu prea exista riscul sa te plictisesti -, atat de amuzant. Imi place mult. Ai un umor superb rolling on the floor Am ras de cateva ori de-adevaratelea. Nici nu conteaza ca n-ai introducere si alte 100 mii de chestii, totul e asa frumos si nici nu-mi vine sa ma opresc cand citesc. Cuvinte vrajita, o da, asta e un termen bun. 

ps: la ultimul capitol, sfarsitul e epic ! :X rolling on the floor 
ps 2: Tu vrei sa terorizezi cititorii, ce s-a intamplat cu: "o sa aduc cate o parte in fiecare zi" ? :-w 
Hmm. 
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeLun Dec 09 2013, 17:25

Stai oribil cu gramatica, estetica și uneori coerența încă. Totodată încă mă amuză, și faptul că ai adăugat (+16) la titlu, căci s-ar potrivi +16:2. Și dat fiind ideea, nu te pot critica, n-ar avea sens.
M-a amuzat capitolul, mă cramponează ușor, chiar dacă nu știu cât o să ții ideea pe un fir foarte amuzant.
Hai la mai mult!
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitimeVin Ian 17 2014, 17:41

ai o imaginatie bogata , asta e super, si chiar vreau sa mai vad un capitol..asa ca next!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Dragon ball Z PArodie +16   Dragon ball Z PArodie +16 Icon_minitime

Sus In jos

Dragon ball Z PArodie +16
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: