Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Me and you!NaruHina

In jos 
+22
Makise
EnzeruHaRoze
UzumakiNaruto
UltimateJutu98
Aimejes
bogdanchelsea8
corphish2
antidot2
4tech
NEGAtiv
andreeangel
xXFlorin2Xx
ely_lovesAnImE
XDanyX007
ramonatopala
BCoMichael
garcea111
Senpai
Light Yagami
marcuskonkage
DeadSoul
NaruHina2000
26 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 19:40

Hey ya!Eu una aceasta poveste nu o cred asa de buna...o cred chiar destul de...plictisitoare ca eu chiar nu am incredere in ceea ce fac asa ca viata!Dar voi decideti.Sper sa va placa!

Capitolul 1-To introduce myself!
~Hinata~
Era o zi minunata.Razele soarelui intrau pe fereastra si imi incalzeau pielea mea alba si fina.Ma uit plictisita la ceas ca sa vad cat e ceasul.Este ora 11:05. 11:05?!!!!Trebuie sa ma intalnesc cu Kira la ea acasa la 12!!!Ma dau jos din pat si ma duc in baie.Intru in cabina de dus si dau drumul la apa calda.Picaturi mari si dese cadeau pe trupul meu si ma relaxau.Acest sentiment nu dura mult pentru ca trebuia sa ies ca sa ma imbrac.Pun prosopul pe mine si ma indrept catre dulap.Il deschid si imi caut haine pentru ziua aceasta.Imi aleg niste blugi de-un albastru inchis,un tricou alb pe care scrie “Bad Girl” cu negru,o jacheta tot din blugi cu manecile pana la coate si niste adidasi de la Nike.Imi iau telefonul si plec din casa trantind usa si inchuiand-o .Pe drum ma uit la telefon sa vad cat este ora.E douasprezece fara 5 minute.Incep sa alerg catre casa roscatei.

~Kira~
O astept pe Hinata.Mai sunt 5 minute si vine,ori intarzie,ca deobicei.Inainte de al cunoaste pe frati-miu(Naruto) era punctual.A contagiat-o si pe ea.Inca 2 minute.Doamne!Stau si ma uit la ceas ca proasta!Urc scarile si intru in baie.Acolo incep sa-mi pieptan parul lung si roscat ca focul.Cand vad ca e pe deplin aranjat las peria si ma uit la trasaturile fetei mele.Ochii albastri,pielea alba,buzele rosii date cu glos.Toate fetele mi-au spus ca trebuie sa fiu mai feminine si sa fiu mereu aranjata indifferent unde sunt si bla bla bla…Raman pierduta pe ganduri.Prin minte imi trece fatza lui mereu smechera ori plictisita,ochii lui negri,zambetul sau dulce si glasul lui de inger.E perfect din partea mea.Kiba mi-a luat ochii din prima clipa cand l-am vazut.Dintr-odata aud soneria.Ma grabesc ca sa ii deschid usa prietenei mele celei mai bune.Aceasta gafaia de la alergat.
-Buna,Hinata!Dar,de ce ai alergat?Puteai sa intarzii si tu 5 minute in loc sa vii epuizata.
-Eh!Nu ne-am mai vazut de mult…huh si m-am gandit ca nu tre’ sa intarzii.
Offf off off!Hinata!Mereu ai incercat sa nu intarzii atunci cand e ceva important.O invit sa stam sis a ne asezam pe canapea.Incepem si discutam diverse subiecte,ce-am facut in acesti 5 ani,cum ne-am schimbat si ce vrem sa facem in continuare.Pana ajungem la subiectul la care amandoua am pica daca am da examen despre acest subiect,acesta fiind baietii de care suntem indragostite.Eu o intreb daca s-a intalnit cumva pe drum cu freatele meu ca sa mai schimbe 2 vorbe.
-Nu…oricum nu asi putea sa scot macar un cuvant pe gura…
-OOO!Haide!Trebuie sa-i arati ca te-ai schimbat si ca natura ti-a dat forme!
-Perverso!Si in plus,asi putea spune acelas lucru despre tine!Tu nu incerci destul sa-l atragi pe Kiba in plasa ta!
-Nu sunt pescara!Si in plus unele fete se baga pe la nasul lui.Si stii ca ma refer la Ariana!
-Mda…ea si Sakura la Naruto…
Am mai stat noi cat am mai stat pana cand ceasul a batut ora 10 noaptea.Hinata s-a ridicat cerandu-si scuze,dar trebuia sa plece acasa.Am intrebat-o daca nu vrea s-o conduc acasa,dar aceasta a zis ca se descurca.Ne-am luat la revedere imbratisandu-ne si stabilindu-ne o ora la care trebuia sa o iau pe Hinata cu masina maine ca sa mergem la scoala.Dupa ce ea pleca m-am dus la etaj, m-am schimbat in pijamale si m-am trantit epuizata in pat.Prin gand imi treceau multe:cum va reactiona frete-miu cand o va vedea pe Hinata asa dezvoltata?Ce va face cand o sa dam am testul de “Bun venit”?Si cel mai interesant lucru,cum arata acum Kiba si cat de dragut este?Sunt sigura ca va fii si mai super si dragut.Cu gandul la ziua de maine am adormit.
~Naruto~
Un tarait enervant ma trezeste din somnul meu dulce.Iau bata de langa pat si distrug in mii de bucatele ceasul.Ma dau jos din pat enervate de trezirea brusca.OOO DA!...Azi e luni…firar…Aud sunetul obisnuit al telefonului.Era Kiba care zicea pe un ton atotstiutor:
“-Neatza frate!Da tu cat mai dormi?!E 9:45!Daca intarziam dau vina pe tine!”
-WTF?!!!CAT EEEEE?????!!!!OK ,te astept la usa!
“-Unde crezi ca sunt?!Si sunt si cu decapotabila!Hai!”
Nu mai stau pe ganduri si imi inched mobilul.Imi iau pe mine niste blugi negri,un tricou alb si pe deasupra o camasa simpla,portocalie cu manecile lungi pe care mi le suflec pana la muschi.Imi iau ghiozdanul si o zbughesc pe usa.Intru in decapotabila lui Kiba.Dau mana prieteneste cu acesta si calc ape aceleratie!Pe drum am vorbit despre fete.El imi spuse ca deabia astepta s-o vada pe Kira si eu am zis acelasi lucru despre Hinata.Niciunul dintre noi nu are curajul sa le spuna ce simte el pentru ea.Ajungem la scoala si ne dam jos din masina.Mai erau cateva minute.Nu dura mult si dup ace luam liftul pana la etajul 4 unde era clasa nr 4568,clasa noastra.Cum deschidem usa suntem intampinati de un zgomot asurzitor de tipete si urlete,rasete si carti trantite,ca de obicei.Nu fac un pas si o vad pe Hinata.E asa de frumoasa!Pletele ei albastre ca noaptea ii curgeau pe pieptul ei minunat ,ochii ei albi-liliachii erau puri si frumosi,iar pielea ei alba si catifelata.Fara sa imi dau seama am inceput sa salivez pana cand Kiba mi-a tras un cot in mana trezindu-ma.Imi sterg saliva cu mana si ma indrept catre ea.
No,acum ca sa fiu sincera eu mai am inca cateva...nu multe...9 povesti la care lucrez asa ca pe asta am luat-o tot de la mine.Dar daca nu am voie sa iau de pe alt cont(tot contul meu si tot creeatia mea)...atunci :(la_crimi): ....ATUNCI BAG TARE SI SCRIU INCA O POVESTE CA SA FIE A 11-CEA! Cool Dar voi decideti.LoVe Ya! :in_dragostit:
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 19:52

Supe tarare , mi-a lacut felicitari [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 19:54

emotionat Da???Multumesc mult! :wi-nk:
Sus In jos
marcuskonkage
Kaigai
Kaigai
marcuskonkage


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 20:30

waw tu singura ai facuto foarte faina
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 20:39

Serios? Buna Multumesc. Am mai multe...daca e le voi pune si pe acelea daca vreti... emotionat
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 21:29

fara suparare, dar a fost groaznic!!!toata lumea stie ca naruto o place pe sakura+nu avem nevoie de alte personaje(cum ai fi tu) si naruto e de pe timpuri nu cand exista telefoane.....e chiar NASPA.....scuze daca te-am ranit dar asta e parerea mea.....nu e fain DELOC!
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 21:38

Nu lua in seamna e super [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeJoi Iun 28 2012, 23:33

andri10,...huh?Deci tu esti tipul de fan care e NaruSaku din cate vad..."fara suparare?" HA!Ma faci sa rad!Cum sa ma supar? :(lol): DOAR SI EU SUNT UNA CARE URASTE,BA CHIAR E DEZGUSTATA DE NARUSAKU!"TOATA LUMEA STIE CA VA FII CU SAKURA?!"MA LASI?!CE A FACUT EA PENTRU EL????!!!!IN AFARA SA-L LOVEASCA SI DUPA ACEEA SA IL VINDECE,NIMIC!!!!!!NU A FACUT NIMIC!!!! vampir PANA ACUMA CRED CA M-AI VAZUT BLANDA,EI CREDE-MA CA NU SUNT ASA!!!!DACA MA PROVOCI SI EU DAU!"NU TE SUPARA",VAI DRAGA!"NU AVEM NEVOIE DE ALTE PERSONAJE (CUM AI FII TU)" SI DUPA UN FOARTE DRAGUT "FARA SUPARARE"!!!!AI NOROC CA SUNTEM PE FORUM,ALTFEL... vampir CHIAR MA "DOARE RAU" DE CE AI ZIS TU!!!!! Complaining DACA PE TINE DE DOARE IN COT SI PE MINE MA DOARE MAI ADANC DE PAREREA TA.Acestea fiind spuse,sper ca nu te-ai suparat si scuze daca te-am ranit dar asta e parerea mea...esti varza!DATTEBAYO! Limba scoasa
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 00:29

Buuun,aterizez si eu cu next.Daca unii nu s-au prins,nu dau nume (andri10) eu fac dintr-o perspectiva mai moderna.Si chiar nu mai am chef de inca o cearta.Povestile mele eu in total pe toate conturile peste 1000 de vizitatori,deci ma lasi!Sper celor care chiar sunt draguti sa le placa.
Capitolul 2-Liar or not
~Hinata~
O doamne!Vine catre mine!Bun,trebuie sa raman calma si indiferenta.Totul este bine!Huuuuuhh.Offf simt cum inima se zbate in mine,simt ca nu mai am aer si mai rau,simt ca ma inrosesc.Nu e bine!O sa ma creada o fraiera care se topeste dupa baieti!Trebuie sa fiu indiferenta!
-Hei Hina!Ce mai faci?
-Mmmm bine!Tu ce ai mai facut in acesti 5 ani?In afara ca ai fost la sala.
-Huh?Aaaa dala sala,mersi (roseste).Pai…mai nimic…In schimb vad ca tut e-ai facut m-ai frumoasa si dupa ora asta voi spune si mai desteapta!
-Ah…multumesc...
-Eu..as vrea sa-ti spun ceva…
Dar nu termina de spus si intra proful in clasa.Blondul se asezase langa maine,asa cum ne puse diriginta Tsunade.Nu dura mult si Kakasi incepu sa-l certe pe Naruto:
-Numai tu erai in picioare!Ce naiba faceai?Flirtai cu Hinata sau ce?
-WTFFFFF!Nu domnule,eu doar… stii tu vb cu ea,nu ne-am mai vazut de mult si…
-Si veti avea destul timp!Amandoi ramaneti dupa ore la detentie pana la ora 20!
-….”Prima detentie pe care o petrec cu Naruto”,ma gandesc eu.
-Dar!
-Nici-un dar!Acum,dam un test fulger!
Toti au inceput sa injure pana cand profu’ i-a linistit.Am terminat testul in 5 minute,mai ramasesera inca 45 minute.Erau doar intrebari de baza.Ma uit in spate sa vad ce face Kira.Aceasta terminase in acelasi timp cu mine.Langa ea Kiba se zbatea sainteleaga una dintre probleme.Ma intorc cu fatza la Naruto.Acesta nu trecuse nici de problema nr. 1.Ma dau cu scaunul mai aproape de banca si ma uit in toate directiile.Imi rezem capul de mana dreapta si cu mana stanga imping incet foaia cu raspunsurile mele.El isi ridica ochii mirati care parca ma intreaba “Esti sigura?Daca te prinde?!”.Eu ii dau din cap aprobator si ii zambesc ca sa-l calmez.Acesta isi lasa capul in jos si se uita la foaia mea.Incercuieste toate raspunsurile corecte,dar la ultima problema o copiaza pana la rezultatul final.Clopotelul suna si Kakasi incepe sa stranga foile.Eu ma uit la Naruto ingrijorata ca nu a terminat,dar acesta da din cap in semn de “Finish!”.Profu’ isi ia buna ziua la care copii fac acelasi lucru.Dar cand tocmai iesea pe usa striga catre mine si Naruto:
-A da era sa uit!Naruto si Hinata voi mergeti in camera 7890!Nu uitati!Stati pana la 20!Si faceti si curatenie daca tot sunte-ti acolo!
-Dracu…
-Te-am auzit, Naruto!
Toti copii plecasera numai Kiba si Kira ne asteptau la usa.Acestia ne intrebasera daca nu vroiau sa ramana si ei.I-am refuzat zicandu-le ca totul e ok si ca mai vb maine.Eu si cu blndul ne indreptam catre lift.El apasa butonul rotund care chema liftul.Ne urcaram innauntru.Intre noi era o liniste de mormant.Dupa ce intram in clasa,Naruto ichisese usa.Oare de ce facuse asta?
-Buuuuun!In sfarsit pot sa vb intre patru ochi!1.De ce mi-ai dat sa copiez?
-Pai…te-am vazut ca te incurci…si nu am vrut sa mai iei o nota proasta…daca mai iei 4 in continuu….s-ar putea sa nu treci clasa si nu vreau ca eu sa trac si tu nu…si in plus…stiu ca tie ti-e greu…cred ca viatza ti se pare oribila…din cauza ca ai fost mai mereu singur…asa ca…am vrut macar sa iti dau o mana de ajutor…
-Hinata…puteai fii prinsa…puteai fi data afara din scoala din cauza mea…
-Nu imi pasa!Asi face orice pentru tine!

~Naruto~
A spus ea asta?Oare,chiar tine atat la mine?Imi las capu in jos,dar in umbra schitez un zambet plin de bucurie.Ea se uita la mine cu o privire plina de frica.De fica sa nu ma fi suparat.
-Imi cer scuze,nu am vrut sa te supar…
Eu o imping incet pe Hinata in ...
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 08:44

NaruHina2000 a scris:
andri10,...huh?Deci tu esti tipul de fan care e NaruSaku din cate vad..."fara suparare?" HA!Ma faci sa rad!Cum sa ma supar? :(lol): DOAR SI EU SUNT UNA CARE URASTE,BA CHIAR E DEZGUSTATA DE NARUSAKU!"TOATA LUMEA STIE CA VA FII CU SAKURA?!"MA LASI?!CE A FACUT EA PENTRU EL????!!!!IN AFARA SA-L LOVEASCA SI DUPA ACEEA SA IL VINDECE,NIMIC!!!!!!NU A FACUT NIMIC!!!! vampir PANA ACUMA CRED CA M-AI VAZUT BLANDA,EI CREDE-MA CA NU SUNT ASA!!!!DACA MA PROVOCI SI EU DAU!"NU TE SUPARA",VAI DRAGA!"NU AVEM NEVOIE DE ALTE PERSONAJE (CUM AI FII TU)" SI DUPA UN FOARTE DRAGUT "FARA SUPARARE"!!!!AI NOROC CA SUNTEM PE FORUM,ALTFEL... vampir CHIAR MA "DOARE RAU" DE CE AI ZIS TU!!!!! Complaining DACA PE TINE DE DOARE IN COT SI PE MINE MA DOARE MAI ADANC DE PAREREA TA.Acestea fiind spuse,sper ca nu te-ai suparat si scuze daca te-am ranit dar asta e parerea mea...esti varza!DATTEBAYO! Limba scoasa
nu o sa-mi cobor mintea la tine, dar!naruto nu o iubeste pe hinata, o iubeste pe sakura(daca te-ai uitat cel putin la shippuden ca sigur tu ai ramas la cand era mic).....si crezi ca daca tu scrii cu litere mari crezi ca ma sperii? ohhh doamne
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 09:25

Mie mi-a plcaut , desi eu vreau ca Naruto sa ramana cu Sakura dar e o poveste doar LoL
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeVin Iun 29 2012, 10:26

Haideti ma nu fiti asa de duri si incercati sa vedeti si din punctul ei de vedere si macar ea a creat o poveste cu naruto.
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeSam Iun 30 2012, 13:29

FOARTE FAINE POVESTILE BRAVO
PS:La a 2 a nu stiu unde ai scris ca , Kakasi sensei intra in clasa sau ceva de genu se scrie Kakashi(SA NU TIPI LA MINE fericit)
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 00:34

No,acuma gata!Nu am venit aici ca sa va certati din cauza mea!!!!M-am mai gandit si poate andri10 are dreptate,mai bine NU IL SCRIAM.Acum din partea tu poti sa imi zici ce vrei o sa iti ascult parerea.Am fost cam dura,e adevarat,dar sa stii ca ma doare si pe mine.Daca era imi ziceai doar ca nu iti place subiectul si dadeai Opreste urmarirea acestui subiect.Si ca sa iti arat ca nu vreau sa fac reclama,maine intru si eu pe chat.Pana acum nu am facut-o deoarece nu vreau sa ma bag in discutiile voastre ca sa nu ma faceti in toate felurile ca sunt nepoliticoasa.Si oprind acest lucru,lamuresc altul.Garcea,nu tip la tine.Iti multumesc ca mi-ai atras atentia. Buna
Acum,problema numarul 3.E adevarat ca acum am intrat in a6-sea.Sunt si eu in vacanta,si de aceea mai fac greseli,in plus cum sa nu fac daca la noi in clasa nu exista cuvinte...mai normale.Aud mereu Troll Faces,Me gusta,Mui elegante,Bi*ch please,Firetruck si altele,deci acum incerc sa fiu cat mai corecta.
4.EU MAI AM SITE-URI,cu multi vizitatori,la povesti.Eu una am venit si pe acesta cu ocazia sa mai cunosc fani Naruto.Nu Ca Sa Ma Cert sau sa provoc certuri.Nu credeam ca toti sunt NaruSaku.Va respect decizia,insa si eu am un vis si singurul care va stii cum va fii e autorul animeului.Deci pana atunci avem toti vise.
Si ultima problema,eu una imi continui acest fic si daca nu va place nu va uitati.Daca sunteti fani NaruSaku...imi calc IAR pe inima si ....POATE...fac unul NS.... :(la_crimi): Dar nu sunt sigura,pentru cum si voi urati NaruHina (cei care mi-au zis-o in fata cu alte cuvinte) si eu nu ma impac cu ideea NaruSaku.Avem opinii diferite,insa daca e de cearta eu una incerc sa fac pace.Il continui deoarece acesta e visul meu si chiar daca nu va pasa sau va enerveaza,eu mi-l continui.Eu am avut o viata ca a Hinatei,adica si eu am stat 7 ANI dupa un baiat!Martor imi este Dumnezeu!Si eu am plans dupa el,dar asta nu cred ca e asa de important pentru voi.Dar nu mai vreau sa ma cert.Eu una fac pace si din partea mea ma puteti injura.Dar eu nu renunt!Pentru ca asta e calea mea.
Si daca voi chiar vreti sa ma vedeti colaborand cu voi,voi intra pe chat,doar sa nu ma luati la trei pazeste.Acestea fiind spuse eu am terminat.Dattebayo! Buna
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 00:41

A fost super povestea, acum am reusit si eu sa o citesc, sper ca nu teai suparat, povestea e grozava, chiar vroiam sa citesc o asemenea poveste, felicitarile mele!
Ai multa descriere si asta e grozav, o chestie: mereu dupa orice semn de propozitie (. , ! ? ; : ) se lasa un spatiu liber.
Scuze daca tea suparat cineva, nu o sa se mai repete.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 08:03

Mi-a placut , a fost frumoasa , buna treaba !
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 10:38

Admin a scris:
A fost super povestea, acum am reusit si eu sa o citesc,
sper ca nu teai suparat, povestea e grozava, chiar vroiam sa citesc o
asemenea poveste, felicitarile mele!
Ai multa descriere si asta e grozav, o chestie: mereu dupa orice semn de propozitie (. , ! ? ; : ) se lasa un spatiu liber.
Scuze daca tea suparat cineva, nu o sa se mai repete.

Multumesc mult,am sa incerc sa corectez greselile in urmatorul capitol,domnule. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Citat :
Mi-a placut , a fost frumoasa , buna treaba !
Iti multumesc,pun next azi,daca nu se supara cineva.


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Iul 01 2012, 10:52, editata de 2 ori (Motiv : Foloseste Quote ca sa raspunzi la un anumit comentariu, e mai usor si mai bine.)
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 10:48

Capitolul 3-O zi buna si rea
~Naruto~
Eu o imping pe Hinata incdet inspre o banca. Mainile mele ii imprejmuiesc talia ei intr-o imbratisare care imi arata sentimentele mele fatza de ea urmata de niste cuvinte pe care trebuia sa ii le spun demult:
-Hinata, iti multumesc atat de mult! Ai fost mereu pentru mine ca o sora..., dar as vrea alt ceva...
-Adic...
-Eu vreau sa fiu cu tine! Am ajuns atat de disperat dupa tine incat te visez si cand nu dorm...am atata nevoie de tine! Stiu ca ai sa zici ca mie imi place de Sakura ceea ce e complet neadevarat! Eu nu ma dau la ea!Doar ea la mine si chiar incep sa imi sara pepenii! Dar nu voi iubi niciodata vre-o alta fata in afara de tine! Te-am oservat atunci cand tu ma vegheai si cand eu ma izolam, tu tot veneai la mine si ma jutai. Mi-ai fost mereu aproape si ai facut parte din inima mea...asa as vrea si eu sa fac pentru tine!
-Naruto...pentru mine ai fost, esti si vei fii o parte din inima mea. Pana acum nici eu nu am avut curajul sa iti spun, dar si eu te iubesc enorm.
Totul e perfect! Si ea ma place! Simt cum mana ei calda si fina imi dezmiarda obrajii mei rosi. Imi strecor incet mana prin parul ei albastru si matasos. Incepe sa ne apropiem tot mai mult unul de celalalt fara sa ne dezlipim privirile nici macar pentru o secunda, in timp ce buzele noastre se intalnesc intr-un sarut lung si tandru. Ii simt cum limba ei se joaca cu a mea. E un sentiment ce as vrea sa dureze o vesnicie. Totusi stiu ca Hinata nu poate sa isi tina respiratia atat. Imi departez un pic capul, insa ea profita luand rapid o gura de aer si buzele noastre se unesc din nou. Nu puteam rezista unul fara celalalt. Totusi,trebuie neaparat sa fac o anumita schimbare,care va fii vitala relatiei mele cu Hinata.
~Kira~
Ne departam incet de scoala. Kiba s-a oferit sa ma conduca acasa, ce gentalmen. Intre noi se lasa o tacere grava de mormant. Aceasta dura 10 minute si brunetul o intrerupe:
-Esti suparata pe mine?...
-Nu! De ce intrebi?
-...Pai,am vazut ...si cred ca din cauza mea tu nu mai vb cu Ariana...
-Oricum nu vroiam niciodata sa vorbesc cu o persoana ca ea!
-Nu nega, ati fost prietene inainte sa ma mut la scoala asta...
-Acum nu mai conteaza acea "prieteie" falsa. Acum sunt BFF cu tine, Hinata, Naruto logic ca, cu frati-miu. Voi sunteti viatza mea, fara voi nu as mai avea un scop.
~Kiba~
Stai! De ce m-a pus pe mine pe primul loc? Doar ca eu sunt cel cu care vb acum sau altceva? As vrea sa o intreb, dar...parca nu pot. Ajungem la casa ei. Ea se intoarce cu fatza la mine zambind. Se apropie de mine imi pune mana ei pe pieptul meu ca sa se sprijine, se ridica in varfurile picioarelor si ma saruta pe obraz multumindu-mi ca am adus-o acasa si pentru discutia noastra. Zicand astea se duce si descuie usa intrand in casa, iar inainte s-o inchida imi arunca o privire fugara care incerca sa-mi spuna "Noapte buna! Ne vedem maine,ingeras.". Raman locului uluit si totusi fericit. Imi continui drumul catre casa mea si trec pe langa niste tufisiuri. Dintr-odata le aud cum fosnesc. Continui drumul crezant ca e vre-o pisica, insa nu era asa. Simt o respiratie rece in ceafa. Ma intorc si atunci vad un tip mascat cu un cutit in mana. Aghh! In urmatoarele secunde totul se intuneca si simt cum cad la pamant.

No, acum cred ca iar o sa vine certuri si eu voi fii ca porcul de Creciun gata sa fie taiat. TonTon Meh, va rog eu sa nu va certati din cauza mea.Si chiar acum vreau sa intaresc ca pana la urma voi intra pe chat.Ca sa va arat ca nu sunt aici cu scopul de a face publicitate. socat This is Uchiha
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 14:16

Suna ca acusi acusi o f... (fara suparare) asa este [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]) si iara ai cateva greseli.. :-?

si de unde auzi tu cuvinte cum ai scris pe pagina 1? sunt in alta limba? esti in spania? ca majoritatea sunt in spaniola (me gusta etc) si unele in engleza bi*ch


Ultima editare efectuata de catre xAnDrEyX in Joi Iul 05 2012, 18:08, editata de 1 ori (Motiv : DUBLUPOST)
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 14:38

Tare mi-a placut „Limba mea se joaca cu a ei ” mortala faza , totusi mia placut !
Sus In jos
garcea111
Kaigai
Kaigai
garcea111


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 14:43

tot suna ca si cum maai umpic sai o f...
Sus In jos
NaruHina2000
Kaigai
Kaigai
NaruHina2000


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 15:31

1.Am auzit cuvintele de la colegii mei(BAIETI NUMAI).Si nu stiu de unde le scot...dar sunt si fete asa,cautati pe Google Images.
2.Garcea111....inca nu sa ajuns la asta...recunosc ca...sunt perversa insa nu in capitolul asta.Crede-ma ca poate sa urmeze,dar nu acum.Deci...mai ai pana sa spui ca se f... :(lol):
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 18:19

NaruKarin pe vecieeee
nu-mi place ideea de NaruHina
Naspa poveste! Parerea mea
sa nu te superi dar mi se pare cam exagerata faza cu limbile!
Complaining
Sus In jos
Light Yagami
Kaigai
Kaigai
Light Yagami


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 18:34

NaruHina2000 a scris:
1.Am auzit cuvintele de la colegii mei(BAIETI NUMAI).Si nu stiu de unde le scot...dar sunt si fete asa,cautati pe Google Images.
2.Garcea111....inca nu sa ajuns la asta...recunosc ca...sunt perversa insa nu in capitolul asta.Crede-ma ca poate sa urmeze,dar nu acum.Deci...mai ai pana sa spui ca se f... :(lol):
la asa o versta vorbesti despre astea? ohhh doamne
Sus In jos
BCoMichael
Kaigai
Kaigai
BCoMichael


Ryo : 0
Likes : 0

Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitimeDum Iul 01 2012, 23:50

Asa se pare andri!
Sasuke root
Sus In jos
Continut sponsorizat





Me and you!NaruHina Empty
MesajSubiect: Re: Me and you!NaruHina   Me and you!NaruHina Icon_minitime

Sus In jos
 
Me and you!NaruHina
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ma iubeste? Sau mi se pare??NaruHina

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: