Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

646 - Copacul Zeului

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

646 - Copacul Zeului Empty
MesajSubiect: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 16:30

Link: http://issuu.com/kekegenkay/docs/naruto_646_color/1?e=0
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 17:21

Interesant, desi nu ca celalalt, totusi a fost bun, astept next, si bravo pt traducere .
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 17:40

ce capitol uimitor mi-a placut legend aia cu copacul ala!uimitor!
Sus In jos
Raluca-San
Kaigai
Kaigai
Raluca-San

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeMar Sept 10 2013, 17:42

Un capitol absolut superb, dar faza cu fructul acela a fost putin cam ciudată. Şi ce se va întâmpla acum că acel copac i-a supt chakra lui Naruto?!
Bine că a apărut şi Sarutobi şi că a reuşit sa îl salveze pe Naruto. Dar după ce s-au teleportat lângă Sasuke, el parca era trist. Oare de ce? Confuz 
Tot stau să mă gândesc ce vrea Madara să obţină cu acest plan, că din ce a spus el nu înţeleg prea multe, deşi am citit de câteva ori ceea ce a spus în acest capitol. Pentru mine totul este foarte ciudat. Ma întreb dacă acesta va fii sfârşitul lor?! ochi de catelus 
Felicitări pentru traducere wink 
Sus In jos
mario.ghersin
Kaigai
Kaigai
mario.ghersin

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 14:21

super tare, legenda a fost partea cea mai interesanta deabea astept urmatorul. Tobi
Sus In jos
alexshuriken
Kaigai
Kaigai
alexshuriken

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeMier Sept 11 2013, 22:10

Floarea sa desfacut si almete almete sa dus spre luna sfirsit.:Su_rpins:
Sus In jos
YusukeUchiha
Kaigai
Kaigai
YusukeUchiha

Ryo : 56

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeJoi Sept 12 2013, 02:19

Super tare.Sunt curios ce se va intampla incurand;)
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeDum Sept 15 2013, 13:45

Foarte tare :o sunt curios ce va face Naruto acum. :x Oricum presimt ca urmatorul episod din manga va fii tare.
Sus In jos
BellaD
Kaigai
Kaigai
BellaD

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeDum Sept 15 2013, 14:05

Un capitol superb, felicitari pentru traducere.
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeLun Sept 16 2013, 10:51

Deci nu mi-a placut cum sa vad paginile de la manga , dar am inteles ca acuma o sa faca acel jutsu infinit din cauza lui Juubi care s-a transformant intr-o floare cu un ochi sharingan
Sus In jos
FanN
Kaigai
Kaigai
FanN

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitimeLun Sept 16 2013, 14:15

Frumos Episod Felicitari pentru traducere e un episod reusit... dar oricum nu tratez manga ca o serie de succes;) sunt ca un fan naruto contra manga:)) dar m-ai ma uit... cand imi solicita un prieten
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 646 - Copacul Zeului   646 - Copacul Zeului Icon_minitime

Sus In jos

646 - Copacul Zeului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: