Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Nick-ul

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus

Ryo : 3

Nick-ul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nick-ul   Nick-ul - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 11 2015, 22:56

Nick-ul ăsta e făcut la plesneală. Povestea lui e cam așa.
Era un joc cu ceva ninjalăi ce l-am jucat eu acuș ceva timp. 2 ani, nu mai știu. Mă rog. Și voiam eu să-mi aleg un username. Eram ce de genu: Ce că*** să-mi pun?
Și am zis să aștept, să văd primul lucru ce-mi vine în minte, și ăla a fost un șuriken (shuriken) că era joc cu ninjalăi. M-am gândit că sună interesant, hai să-l inversez. Pac! Și ce-a ieșit? Da, Nekirus. Ha ha!
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

Ryo : 0

Nick-ul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nick-ul   Nick-ul - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 18 2015, 16:32

Nick-ul meu, VictorDS, reprezinta numele meu + "DS". DS= Dragon Slayer. Inca nu ajunsesem la zi cu Fairy Tail cand imi facusem contul si aveam lipsa de imaginatie asa ca am ales acest nickname. LoL
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde

Nick-ul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nick-ul   Nick-ul - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22 2015, 19:25

Pai dupa cum va-ti dat seama, numele meu vine de la Uchiha Itachi. Am ales acest nume pentru ca am fost impresionat de povestea acestuia si mai ales de toate sacrificiile pe care el le-a facut pentru fratiorul lui mai mic Sasuke.
Sus In jos
Evilyn
Kaigai
Kaigai
Evilyn

Nick-ul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nick-ul   Nick-ul - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 23 2015, 17:32

Din moment ce nu a fost disponibil numele meu (Alice), m-am rezumat la numele pe care il folosesc de cele mai multe ori in jocuri si anume Evilyn. ^_^ L-am ales pentru ca imi place cum se aude cand cineva il pronunta. Are un aer misterios, zic eu.
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi

Nick-ul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nick-ul   Nick-ul - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 18 2016, 00:15

Păi... nickname-ul DiZi vine în totalitate de la numele meu. Prima dată a fost DZI, Dragoș Z.. I.. , dar nu prea suna bine, așa că am bagat un I între D și Z, și așa a ieșit DiZi. wink
Sus In jos
Asura
Genin Konoha
Genin Konoha
Asura

Ryo : 308

Nick-ul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nick-ul   Nick-ul - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 18 2017, 18:32

Nick-ul meu e din anime-ul Naruto
Sus In jos
Continut sponsorizat

Nick-ul - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nick-ul   Nick-ul - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Nick-ul
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: