Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

647 - Regret

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

647 - Regret Empty
MesajSubiect: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeMier Sept 18 2013, 17:25

Link: http://issuu.com/kekegenkay/docs/naruto_647_color/1?e=0
Sus In jos
GeOO
Kaigai
Kaigai
GeOO

Ryo : 0

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeMier Sept 18 2013, 17:58

Nu prea interesant numaru dar oricum ms Drago
Sus In jos
YusukeUchiha
Kaigai
Kaigai
YusukeUchiha

Ryo : 56

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeMier Sept 18 2013, 18:20

Deci Shikamaru a murit.... daca da nu ma mai uit la Naruto niciodata :((
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeMier Sept 18 2013, 18:58

nu-mi vine sa cred ca shikamaru a murit!si credeam ca naruto o sa fie atot puternic!si am neinteresant a fost dar oricum bavo pentru muca drago si blure!
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeMier Sept 18 2013, 23:53

Frumos, ma asteptam la ceva mai bine dar na :Dbv pt traducere astept capitolul urmator fericit
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeJoi Sept 19 2013, 09:16

tanyokCP33 a scris:
nu-mi vine sa cred ca shikamaru a murit!si credeam ca naruto o sa fie atot puternic!si am neinteresant a fost dar oricum bavo pentru muca drago si blure!
munca*
De data asta nu am fost eu cel care a editat manga (totusi, am vazut unele greseli la editarea lui yoko, si cred ca m-as fi descurcat mai bine), ci yoko, deoarece eu nu am putut din cauza lipsei de timp. miercurea viitoare o sa fac un efort si o fac eu, totusi va veni, cel mai sigur, seara.
Sus In jos
mario.ghersin
Kaigai
Kaigai
mario.ghersin

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeJoi Sept 19 2013, 15:01

Nu pot sa cred ca Shikamaru a murit, adica nu e corect, nu ma mai uit la manga :(la_crimi): :(la_crimi):
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeDum Sept 22 2013, 10:50

Sa fim seriosi.. chiar credeti ca o sa ramana asa? Eu nu cred, eu cred ca in curand naruto va avea putearea eremitului celor 6 cai, si daca o sa o aiba o sa fie mai presus de viata si moarte, deci nu cred ca ceilalti vor ramana morti. Eu asa cred si sper. Speranta moare ultima!
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitimeDum Sept 22 2013, 14:27

@UzumakiNaruto a scris:
Sa fim seriosi.. chiar credeti ca o sa ramana asa? Eu nu cred, eu cred ca in curand naruto va avea putearea eremitului celor 6 cai,  si daca o sa o aiba o sa fie mai presus de viata si moarte, deci nu cred ca ceilalti vor ramana morti. Eu asa cred si sper. Speranta moare ultima!
Eu tot cred ca sasuke ar trebui sa primeasca, deja Naruto este foarte OP, si ar fi un dezechilibru total.
Sus In jos
Continut sponsorizat

647 - Regret Empty
MesajSubiect: Re: 647 - Regret   647 - Regret Icon_minitime

Sus In jos

647 - Regret
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: