Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 649 - Voinţa Shinobilor

In jos 
+3
Misterio
Catalinr1
¬Crowley¬
7 participanți
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeMier Oct 02 2013, 22:25

Link: http://issuu.com/kekegenkay/docs/_shinobi__naruto_649_color/1?e=0
Sus In jos
Catalinr1
Kaigai
Kaigai
Catalinr1


Ryo : 0
Likes : 0

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeMier Oct 02 2013, 22:29

Nu prea mia placut, mai mult au vorbit dar totusi sper ca urmatoarea sa fie si ceva lupte
Sus In jos
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio


Ryo : 0
Likes : 0

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeMier Oct 02 2013, 22:44

A fost un capitol în care dialogul și convorbirile au dominat clar.Din nou,totul se învârte în jurul lui Naruto,un lucru bun din moment ce e personajul principal.Să sperăm că Obito va fi învins în cele din urmă într-un mod neașteptat.
Aștept următorul capitol.
P.S:Felicitări celor sau celui ce a muncit la episod.Merită un „jos pălăria!”.
Sus In jos
IonutH97
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeMier Oct 02 2013, 23:25

Pana mea ce capitol de mai este si asta Naruto si Sasuke ? iara acelasi lucruri mereu si mereu ? pe cine intereseaza emotile lui Naruto si gandurile lui ? adica frate am auzit si vazut astea in ultimul timp de 100 de ori ,STOP este punctul culminant al seriei Naruto si Sasuke lasati vorba ... serie trebuie sa progreseze ,trebuie sa il omoare pe Obito deja ma calca pe nervi e cel mai jalnic caracter din serie si sa dezvaluie lucruri noi ,gen : Povestea Eremitului si a lui Zece Cozi ,legatura dintre Naruto si ei ,cine va fi urmatorul Jinchuuriki perfect a lui Zece Cozi ,va avea atul lui Madara succes ? planul lui Orochimaru .... lupta finala dintre Naruto si Sasuke .......
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 13
Likes : 15

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeJoi Oct 03 2013, 06:18

IonutH97 a scris:
Pana mea ce capitol de mai este si asta Naruto si Sasuke? iara acelasi lucruri mereu si mereu ? pe cine intereseaza emotile lui Naruto si gandurile lui ? adica frate am auzit si vazut astea in ultimul timp de 100 de ori ,STOP este punctul culminant al seriei :|lasati vorba ... serie trebuie sa progreseze ,trebuie sa il omoare pe Obito deja ma calca pe nervi e cel mai jalnic caracter din serie si sa dezvaluie lucruri noi ,gen : Povestea Eremitului si a lui Zece Cozi ,legatura dintre Naruto si ei ,cine va fi urmatorul Jinchuuriki perfect a lui Zece Cozi ,va avea atul lui Madara succes ? planul lui Orochimaru .... lupta finala dintre Naruto si Sasuke .......
Aici apar doua chestii:
1. Nu noi facem capitolele,ele sunt asa cum le face kishimoto.
2.Evident ca odata cu punctul culminant trebuie sa apara un personaj principal pozitiv,daca nu ar face toate astea ce s-ar intampla: Naruto il bate pe obito si 2 numere si gata,dar cu ce rezolva asta? Cu nimik,drama aia a lui naruto are si ea un scop, defapt toate lucrurile au un scop!
Sus In jos
IonutH97
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeJoi Oct 03 2013, 13:49

Stiu ca Kishimoto le face ,dar se vede ca si interesul sa in Naruto mai este ca odata ...
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeJoi Oct 03 2013, 16:25

Interesant astept capitolul urmator, si data viitoare numai scrie cu alb pe alb ca nu am inteles unele lucruri.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeJoi Oct 03 2013, 20:03

Alecks97 a scris:
Interesant astept capitolul urmator, si data viitoare numai scrie cu alb pe alb ca nu am inteles unele lucruri.
Am pus alb in acele locuri, din cauza ca aveau parti care erau pe negru, si nu il puteam face ca celalalt stil.
Sus In jos
Tsunade-sama
Kaigai
Kaigai
Tsunade-sama


Ryo : 0
Likes : 0

649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitimeVin Oct 04 2013, 21:28

Frumos capitol , sper ca in urmatorul sa distruga floarea
Sus In jos
Continut sponsorizat





649 - Voinţa Shinobilor Empty
MesajSubiect: Re: 649 - Voinţa Shinobilor   649 - Voinţa Shinobilor Icon_minitime

Sus In jos
 
649 - Voinţa Shinobilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 449 - Uniunea shinobilor
» 678 - Voința mea
» 72 - Voința lui Mitsuki
» 91 - Voința lui Ohnoki
» 332 - Vointa de piatra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: