Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Pasiunile voastre sunt?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.

Ryo : 0

Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 12:14

Să practic lenevitul. E un sport de olimpiadă foarte bine cotat.
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 01 2014, 12:16

UUU, pasiunile mele. Paaai, nu-s multe, dar:
-Ador sa fac bratari/sa crosetez/sa lucrez la razboiul de cusut
-Sunt nebuna dupa scris. Scriu poezii, fic-uri, orice.
-Imi place sa ies la plimbare cu prietenii  prin parc...mereu se sfarseste cu vanatai
-Pot zice ca am facut o pasiune in a sta cu pisicutele mele cand crosetez sau ma joc la pc
-Stau la pc cea mai mare parte din zi, cred ca e o pasiune
-O alta pasiune mai ascunsa...imi place sa pictez, sa fac peisaje in general.
-Pasiune din copilarie: colectionez marionete :3 normal ca ma si joc cu ele.
Cam atat pe moment :3
Ducesa de Caramel sa va dea sanatate! 1 Decembrie fericit, dragilor!
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 27 2014, 22:19

Pasiunile lui Senpai? pai are multe dar timp putin:

1. Comunitatea Noastra este pasiunea lui cea mai mare din cauza ca e ca e un fel de Second Life
2. O alta pasiune e aia de a vedea Anime si Seriale TV serioase in care exista cate un geniu
3. Senpai a avut o pasiune pentru mecanica inca din primi ani de viata si deci ii place mult sa proiecteze tot felul de lucruri cu legile fizici
4. La fel ca pasiunea pentru fizica mai are si o pasiune pentru armele de foc
5. Una din pasiunile cele mai mari ar fi activitatea fizica LoL

Cam astea sunt pasiunile principale ale lui Senpai, mai sunt si multe altele dar altea in episodul urmator.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 28 2014, 23:40

Îmi place să pierd timpul, asta cred că e o calitate.
Dacă nu, atunci...
1. Cititul. Iubesc să citesc, și să adun cărți--one can never have too many books.
2. Engleza. 
3. Harry Potter. Da, e o pasiune, și încă una importantă--nu sunt eu cea mai implicată în fandom, dar supraviețuiesc pe acolo, ceva sentimente, fanfiction, mai contribui din când în când cu ceva...
4. Scrisul. Oh dear lord, scriu de când mă știu, îmi place să scriu... Păcat că procrastinez prea mult ca să mă apuc de o poveste originală; am talentul de a lungi prea mult lucrurile (am în minte un fanfic de vreun milion de cuvinte, și nu e o metaforă).
5. Ciocolata? De ce nu?
Va urma.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 01:04

Am descoperit ca am pasiuni noi!
-Si mai mult citit
-Ceai. Am cumparat tot felul de sortimente, le amestesc si fac experimente
-Sa scriu
-Sa fac chestii dragute, in general lucru manual
-Sa invat la romana
Sus In jos
PalarieDePaie
Kaigai
Kaigai
PalarieDePaie

MesajSubiect: Care sunt pasiunile voastre?   Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 09:52

Imi place sa traiesc, sa fac web design, sa lucrez in PS, sa citesc, sa ies in oras si sa conversez cu prietenii, sa cant in ciuda faptului ca nu am deloc o voce placuta auzului, sa joc fotbal, diverse jocuri online pe PC unde pot socializa, sa scriu desi nu am talent si am unele probleme de exprimare, sa ma uit la anime, filme si sa ascult muzica.
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 12:44

Off topic: Te rog să schimbi titlul subiectului în "Care sunt pasiunile voastre?". Sună mai corect.
On topic:
Ei bine, îmi place să scriu și să citesc(iubesc cărțile despre era victoriană, Asia și perioada primului și celui de-al doilea război mondial), să fiu obsedată de Levi, să mă uit la anime-uri, să citesc manga, să fac rpc-uri, să joc rpg-uri și diferite jocuri on-line și să desenez. Până acum nu mult timp, făceam amv-uri, dar soarta e crudă, iar Sony Vegas-ul nu mai funcționează pe laptopul meu... That's it, m8.
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 29 2014, 14:09

Sa ma uit la animeuri
sa joc football
sa stau cu iubita
sa ma joc naruto storm cu prietenii pe la mine
sa ies pe-afara
sa mananc
sa dorm
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 21 2015, 06:55

Pasiunile mele sunt :
1 - Muzica
2 - Anime-urile
3 - Acest forum
Sus In jos
Zelgrad
Kaigai
Kaigai
Zelgrad

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25 2015, 13:40

1.Sa gatesc.
2.Sa vorbesc pe skype
3.Activitati pe PC
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 12:58

fotbalul,pc,iesitul pe afara .
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 13:01

Anime,Seriale,Jocuri.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 13:18

Anime'urile,jocurile video,sa ascult muzica,sa cint.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 13:56

Well, eu am multe pasiuni. Îmi plac Gfx-ul, Amv-urile, uneori citesc, cînt la chitară, joc baschet, mă dau pe role, anime-uri.
Și, cam asta, nici nu știu de ce am zis "multe", lel.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 07 2015, 18:52

Imi place sa desenez ,mai ales cand sunt suparata , totusi marea mea pasiune ramane handbalul .^^
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 08 2015, 17:49

Imi place Naruto, TVD si cainii.
Sus In jos
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 08 2015, 18:27

Iubesc sa cant la pian si chitara , imi place sa desenez si sa fac Photoshop , ma dau adesea cu Skateboard-ul si mai ales stau cu iubita mea :3
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 11 2015, 02:07

Imi place foarte mult muzica. Ascult muzica mai mereu. In general ascult rap, rock si muzica care ma relaxeaza, fie doar instrumental, fie cu versuri. Imi place mai nou si muzica clasica, muzica chinezeasca si japoneza (ma refer la instrumentele specifice tarii lor). Ascult foarte multe lucruri si sunt deschis si la noi genuri. Trebuie doar sa imi placa. Nu suport muzica comerciala din romania, dar nici din alte tari. O sa dau si cateva exemple ca sa intelegeti. Exemple: Inna, Delia, Alex Velea, Alexandra Stan, Andreea Balan, Puya, George Hora, Nicki Minaj, Justin Bieber, Miley Cyrus (imi place Wrecking Ball, pacat de videoclip), Meghan Trainor, Jason Derulo, Kanie West, Lil Wayne, Drake.
Sunt sigur ca multi au scapat. Lista e mult mai mare, dar o las asa. Cei de mai sus sunt cei care nu imi plac. Spun inca o data ca sa nu fie nici o neintelegere.
Imi plac anime-urile. In ultimul timp m-am uitat la anime-uri si turbez cand un anime care imi place este lasat de izbeliste. Am vazut multe anime-uri care aveau ca final un episod normal. Nu il puteam numi final. Altele continua in manga, dar nu prea imi place manga, prefer anime-urile. Imi plac anime-urile shounen, comedy, romance, harem, ecchi (ma uit si la d'alea.) Limba scoasa 
Imi place sa ies pe afara cu prietenii. Imi place si mai mult cand ies la o bere. Nu pot sa spun ca bautul este o pasiune, dar imi place. Am niste amintiri urate care m-au indreptat catre drumul cel bun. Cand beau o fac cu masura. Desi nu fumez tigari, fumez ocazional marijuana.
Imi plac calatoriile sau drumetiile pentru ca ador sa explorez. Imi place sa descopar locuri si lucruri noi. Imi place foarte mult relaxarea. O fac de cate ori am ocazia. Imi place sa vorbesc cu persoane online pentru ca persoanele din viata reala sunt prea incuiate si pot spune ca nu am cu cine vorbi. Exceptie cativa prieteni cu care ies eu p'afara. Ei sunt mai intregi la minte. Ador jocurile video, dar in ultimul timp nu am mai jucat foarte multe jocuri. In prezent joc doar League of Legends, este una dintre pasiunile mele. Mai mult de atat nu pot spune acum ca nu imi mai vine nimic in minte.
Sus In jos
Ren Uchiha
Kaigai
Kaigai
Ren Uchiha

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 16 2015, 22:20

Pai hobby-urile mele sunt:
-sa ma uit la anime
-sa joc fotbal
-sa desenez
-sa fac trucuri cu carti
Sus In jos
cornel_crazy
Kaigai
Kaigai
cornel_crazy

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 17 2015, 01:07

Hm..sa vedem: Naruto (Anime/Manga), CS (sunt singurul care odata ce un sv ia intrat la inima va juca numai pe acel sv?am deja 4 ani pe acel sv rolling on the floor) si recent am inceput sa invat japoneza (prea mult Naruto(sau in general, Anime) dauneaza  laugh ). As putea spune ca o pasiune inca "nedezvoltata" ar fi sa citesc mai mult...dar nu chestii ce ar conta pentru scoala laugh ), ci romanele Naruto publicate recent...(stiu, prea mult Naruto)
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 18 2015, 15:29

Nu ma pasioneaza chestiile banale, de mic am vrut sa fiu cel mai bun dintre toti, imi place sa ajut oamenii fara aparare, visul meu e sa ajung cel mai bun cadru militar al Romaniei, sunt de parere ca pe parcursul vietii trebuie sa faci ceva remarcabil, ca atunci cand esti in ultimul minut al vietii si iti trece viata prin fata ochilor sa stii de ce si trait si sa vezi cat de remarcabil ai fost!
Sus In jos
Asura
Genin Konoha
Genin Konoha
Asura

Ryo : 308

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 20:52

Imi place sexul si internetul
Sus In jos
Ayame
Asistent Konoha
Asistent Konoha
Ayame

Ryo : 164

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 30 2016, 22:55

Am o pasiune foarte mare pentru muzica si tobe. Imi place sa stau ore intregi in jurul tobelor si sa invat melodii grele si sa nu ma opresc indiferent ca ma doare capul sau degetele de la atata batut sau orice altceva. De asemenea, am un talent...wow la a trage de timp...si la a dormi. Imi place sa scriu, dar nu imi place cum scriu, imi place stau pe balcon si sa ma uit la cum ninge sau ploua... si atat cred.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
"Art..is an explosion!!"
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 01 2016, 22:49

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
UUU, pasiunile mele. Paaai, nu-s multe, dar:
-Ador sa fac bratari/sa crosetez/sa lucrez la razboiul de cusut
-Sunt nebuna dupa scris. Scriu poezii, fic-uri, orice.
-Imi place sa ies la plimbare cu prietenii  prin parc...mereu se sfarseste cu vanatai
-Pot zice ca am facut o pasiune in a sta cu pisicutele mele cand crosetez sau ma joc la pc
-Stau la pc cea mai mare parte din zi, cred ca e o pasiune
-O alta pasiune mai ascunsa...imi place sa pictez, sa fac peisaje in general.
-Pasiune din copilarie: colectionez marionete :3 normal ca ma si joc cu ele.
Cam atat pe moment :3
Ducesa de Caramel sa va dea sanatate! 1 Decembrie fericit, dragilor!
Mmm, sunt 2 ani de atunci.

Pasiunile mele, nu?
Nu am multe și sunt comune. Îmi place să scriu, să desenez, să cânt. Dar cel mai mult îmi place când sunt cu cineva care mă înțelege (se datorează faptului că sunt prea singur ).
La mulți ani de 1 Decembrie!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pasiunile voastre sunt?    Pasiunile voastre sunt?  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Pasiunile voastre sunt?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: