Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

655 - Făgaş

In jos 
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 19:01

Link: http://issuu.com/yolos/docs/naruto_655/1?e=0
Sus In jos
mario.ghersin
Kaigai
Kaigai
mario.ghersin

Ryo : 0

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 19:23

Superb capitol, asa de emotionant, si sa inteleg ca asta ar fii ultimul capitol manga din Naruto Shippuden, deabea astept sezonul urmator daca v-a mai fii. Si daca este atunci cred ca va trebui sa asteptam si pana anime-ul ajunge la sfarsit. 
Felicitari Blure pentru traducere si pentru toate pe care le-ai tradus Aplauze Aplauze Aplauze
Sus In jos
Ella :)
Kaigai
Kaigai
Ella :)

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeJoi Noi 14 2013, 23:44

Minunat capitol !!! 
A fost unul foarte frumos,plin de sensibilitate,dar si referitor la prietenie...
Sincer,a fost foarte misterios de ce a luat-o Sasuke la fuga catre Obito, - poate dorea sa para si el marfa ? daca aveti o parere va rog sa imi spuneti LoL- iar felul cum a venit Kakashi sa il atace a fost chiar surprinzator,mai ales ca l-a oprit Minato,unde a recunoscut ca e vina lui...eu nu cred ca are o vina...

Vestile bune ar fi ca Obito se schimba,avand ca exemplu un ninja neschimbat :)care e eroul nostru ^.^.Dar alaturi de Naruto este si Rin...Rin e lumina lui Obito...e adanc,foarte adanc ascunsa,iar acum a iesit la suprafata...

Nu cred ca mai am ce sa spun decat ca multumesc pentru munca depusa,pentru traducere si pentru capitol !!! fericit
Sus In jos
IonutH97
Kaigai
Kaigai

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeVin Noi 15 2013, 22:40

Mda se pare ca ma las de citit Naruto seria asta a ma dezamagit complet ... de fiecare dat lucruri pe care le auzim de 10 ori ... vorbe multe si nu fapte si o poveste sucita @_@ , cred ca Kishi are nevoie de o vancata lunga pentru a se reabilita ...serie a  devenit varza de la demascarea lui Obito... ,ma apuc iara sa o recitesc cand lucrurile vor deveni iara interesante , cum spuneam One Piece pazea ca vin si multumim pt. capitol :* !
Sus In jos
tonitichi
Kaigai
Kaigai

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 19:41

chiar va fii ultimul capitol manga din naruto shippuden ?
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 19:53

Ella a scris:
Minunat capitol !!! 
A fost unul foarte frumos,plin de sensibilitate,dar si referitor la prietenie...
Sincer,a fost foarte misterios de ce a luat-o Sasuke la fuga catre Obito, - poate dorea sa para si el marfa ? daca aveti o parere va rog sa imi spuneti LoL- iar felul cum a venit Kakashi sa il atace a fost chiar surprinzator,mai ales ca l-a oprit Minato,unde a recunoscut ca e vina lui...eu nu cred ca are o vina...

Vestile bune ar fi ca Obito se schimba,avand ca exemplu un ninja neschimbat :)care e eroul nostru ^.^.Dar alaturi de Naruto este si Rin...Rin e lumina lui Obito...e adanc,foarte adanc ascunsa,iar acum a iesit la suprafata...

Nu cred ca mai am ce sa spun decat ca multumesc pentru munca depusa,pentru traducere si pentru capitol !!! fericit

Nu ai voie cu scris colorat! Te rog frumos sa editezi. Mai multa atentie pe viitor. Data viitoare vei fi sanctionata.
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeLun Noi 18 2013, 22:15

Este ultimul capitol de anul asta.
Din cate am inteles, Khishimoto se pregateste pentru intalnirea tuturor persoanelor care lucreaza la Shounen Jump. Chiar daca mi se pare putin cam deplasat faptul ca mai e o luna si ceva pana la anul...
PS: Pika.. ala era postul:))
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitimeMar Noi 19 2013, 15:22

Foarte frumos, felicitari, mi-a placut mult LoL, acum astept sa vina capitolul urmator fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat

655 - Făgaş Empty
MesajSubiect: Re: 655 - Făgaş   655 - Făgaş Icon_minitime

Sus In jos

655 - Făgaş
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: